11444 відвідувача онлайн

На сьогоднішньому засіданні Кабмін планує продовжити термін дії тимчасових надзвичайних заходів в енергетиці

Кабінет Міністрів на засіданні в четвер має намір продовжити термін дії тимчасових надзвичайних заходів на ринку електроенергії.

Про це йдеться в порядку денному засідання, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.
Зокрема, Кабмін розгляне законопроект про внесення змін до закону про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою.
Уряд також має намір розглянути проекти указів Президента про призначення стипендій голови держави для видатних спортсменів і тренерів з олімпійських видів спорту, про призначення державних стипендій видатним діячам освіти, а також проект розпорядження Президента про персональний склад міжвідомчої координаційної комісії Антитерористичного центру при Службі безпеки України.
Крім того, Кабмін планує затвердити критерії, за якими оцінюють ступінь ризику від здійснення туристичної операторської діяльності, яку потрібно ліцензувати, а також за якими визначають періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством економічного розвитку і торгівлі.
Також уряд має намір затвердити порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки розвитку туризму, створення умов безпеки туристів, розбудови туристичної інфраструктури міжнародних транспортних коридорів і магістралей в Україні.
На засіданні розглянуть питання про розподіл на 2017 рік субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації для отримання житлових приміщень для сімей загиблих і осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманих під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, і які потребують покращення житлових умов.
Також Кабмін планує затвердити проект "Дністровська ГАЕС. Будівництво другої черги ГАЕС у складі гідроагрегату № 4 (в адміністративних межах Василівської сільської ради Сокирянського району Чернівецької області)".
Крім того, уряд має намір затвердити план державних статистичних спостережень на 2017 рік і схвалити стратегію розвитку туризму й курортів до 2026 року.
Згідно з порядком денним, на засіданні також розглядатимуть кадрові питання і питання з обмеженим доступом.
Початок засідання уряду під головуванням Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана заплановано на 11:00.
Як повідомляли, Президент Петро Порошенко очікує, що Кабмін розгляне 16 березня економічні наслідки блокади на Донбасі.
Топ коментарі
+10
Апелляционный
суд признал необоснованным подозрение
Ефремову16.03.2017, вр: 7:03 | 1 просмотров
https://elise.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/2e2e2cf-.jpg На сегодняшнем заседании Кабмин планирует продлить срок действия временных чрезвычайных мер в энергетике - Цензор.НЕТ 4812 Апелляционный
суд Киева признал необоснованным
подозрение экс-главе фракции Партии
регионов Александру Ефремову в присвоении
или растрате имущества.Об этом https://www.facebook.com/andriysmyrnov/posts/1460547957297524?pnref=story заявил адвокат
Ефремова Андрей Смирнов в facebook.Он утверждает, что
мера пресечения в виде содержания
Ефремова под стражей, таким образом,
также признана необоснованной.«Апелляционный суд
г.Киева своим решением признал
необоснованным подозрение Александру
Ефремову в совершении уголовного
правонарушения, предусмотренного ч.5
ст.191 УК Украины и соответственно,
избранную меру пресечения в виде
содержания под стражей по этой статье»,
- написал он.

«Прокуратура не смогла
ни объяснить суду, ни предоставить
документов, ставших основанием для
уголовного преследования Александра
Ефремова по ст.191 УК Украины (Присвоение
или растрата имущества)», - заявляет
Смирнов.
показати весь коментар
16.03.2017 08:13 Відповісти
+10
На сегодняшнем заседании Кабмин планирует продлить срок действия временных чрезвычайных мер в энергетике - Цензор.НЕТ 8153
показати весь коментар
16.03.2017 08:13 Відповісти
+8
після очолення блокадних протестів, петя очолить протест 'баригу геть'
показати весь коментар
16.03.2017 08:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Апелляционный
суд признал необоснованным подозрение
Ефремову16.03.2017, вр: 7:03 | 1 просмотров
https://elise.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/2e2e2cf-.jpg На сегодняшнем заседании Кабмин планирует продлить срок действия временных чрезвычайных мер в энергетике - Цензор.НЕТ 4812 Апелляционный
суд Киева признал необоснованным
подозрение экс-главе фракции Партии
регионов Александру Ефремову в присвоении
или растрате имущества.Об этом https://www.facebook.com/andriysmyrnov/posts/1460547957297524?pnref=story заявил адвокат
Ефремова Андрей Смирнов в facebook.Он утверждает, что
мера пресечения в виде содержания
Ефремова под стражей, таким образом,
также признана необоснованной.«Апелляционный суд
г.Киева своим решением признал
необоснованным подозрение Александру
Ефремову в совершении уголовного
правонарушения, предусмотренного ч.5
ст.191 УК Украины и соответственно,
избранную меру пресечения в виде
содержания под стражей по этой статье»,
- написал он.

«Прокуратура не смогла
ни объяснить суду, ни предоставить
документов, ставших основанием для
уголовного преследования Александра
Ефремова по ст.191 УК Украины (Присвоение
или растрата имущества)», - заявляет
Смирнов.
показати весь коментар
16.03.2017 08:13 Відповісти
На сегодняшнем заседании Кабмин планирует продлить срок действия временных чрезвычайных мер в энергетике - Цензор.НЕТ 9528
показати весь коментар
16.03.2017 08:55 Відповісти
ДНР вже не знає, куди подіти вугілля

«Новини Красного Луча. Всі вугільні майданчики забиті вугіллям. Ведеться прийом тільки на одній. Ще кілька днів і вона перестане приймати ».
«І копанки-шахтьонки стануть. Ми залишаємося без роботи. Уже почали продавати вугілля населенню з майданчиків - 2500 рублів за тонну. Правда, його треба бити - великий ».
«Макіївка. Свіжі оголошення наклеєні всюди (на фото). Кругообіг порушився. Вугілля перестало робити гроші. Шукають лазівки. Там, куди крива вивезе ».
показати весь коментар
16.03.2017 08:13 Відповісти
На сегодняшнем заседании Кабмин планирует продлить срок действия временных чрезвычайных мер в энергетике - Цензор.НЕТ 8153
показати весь коментар
16.03.2017 08:13 Відповісти
скоро они за властный кошт будут нам котеьные на уголь переделывать только чтобы их уголек покупали или хотя бы вывозили даром...
показати весь коментар
16.03.2017 08:38 Відповісти
а насчет энергетики и ЧП наверное в КМУ не в курсе что АЭС увеличили свою долю за этот месяц на 42,7 %..... от того что было ранее...
показати весь коментар
16.03.2017 08:39 Відповісти
На сегодняшнем заседании Кабмин планирует продлить срок действия временных чрезвычайных мер в энергетике - Цензор.НЕТ 1971
показати весь коментар
16.03.2017 08:51 Відповісти
Нічого. Хай воювати проти України ідуть. Скільки там платять, 30 000 рублєй?- На бухло і хавчик вистачить.
показати весь коментар
16.03.2017 08:18 Відповісти
Дурні вони,чи що? Вони поїдуть по Масквам на заробітки!
показати весь коментар
16.03.2017 08:22 Відповісти
Сподіваюся.
показати весь коментар
16.03.2017 08:23 Відповісти
Вот я думаю на тебя в СФ пожаловаться, чтобы ты на людей ненаезжал, давно с бана вышел.
показати весь коментар
16.03.2017 08:27 Відповісти
Вячеслав, я на тебе не наїзджав. Я ще навіть з дому не виїхав.
Чого ти нервуєшся?
показати весь коментар
16.03.2017 08:29 Відповісти
Я не Вячеслав, короче в спам, достал уже.
показати весь коментар
16.03.2017 08:31 Відповісти
Ну, це ми ще перевіримо.
На сегодняшнем заседании Кабмин планирует продлить срок действия временных чрезвычайных мер в энергетике - Цензор.НЕТ 146
показати весь коментар
16.03.2017 08:35 Відповісти
показати весь коментар
16.03.2017 08:42 Відповісти
Прэдводитель титуханов?
показати весь коментар
16.03.2017 08:52 Відповісти
А взагалі- розслабся. Я тепер тут часто буватиму. Так сталося що я вчора спалив відеокарту, а 6 000 як мінімум назбирати на нову- справа не одного місяця.
показати весь коментар
16.03.2017 08:32 Відповісти
В игры круты не поиграешь, бывает, а сейчас на интегрированной видяхе юзаешь.
показати весь коментар
16.03.2017 08:34 Відповісти
Ага. Сталкер і фоллаут-3, далі не йде. 512 м. і директ-10. Відстій.
показати весь коментар
16.03.2017 08:36 Відповісти
А я в танки постоянно режусь.
показати весь коментар
16.03.2017 08:42 Відповісти
Збоченці ... .Краще б на Форексі ..пограли .
показати весь коментар
16.03.2017 09:05 Відповісти
Я більш рпг-шки люблю.
показати весь коментар
16.03.2017 12:01 Відповісти
А Парасюка осудить? А Собакова с Драконом наградить? А счет выставить Само и Бюту)))Розетка уже посчитало?Дракону дать генерала и 100 квартир в Киеве!!! Он для пеци герой,убивал украинцев и теперь по праву должен стать как минимум министром ....
показати весь коментар
16.03.2017 08:13 Відповісти
Такого ще не було! У столиці мажори возять дітей в школу на вертольотах (фотофакт)
На сегодняшнем заседании Кабмин планирует продлить срок действия временных чрезвычайных мер в энергетике - Цензор.НЕТ 4795

Красиво жити не заборониш
У середу, 15 березня, кияни стали свідками незвичайного явища. Учень однієї зі столичних шкіл «приїхав» на уроки на вертольоті.
Про це повідомили на сторінці спільноти «dtp.kiev.ua» в соціальній мережі Facebook,

«На Столичних Липках приземлився вертоліт, з дитиною яка запізнювалася в школу», - підписав фотографії автор публікації.
Користувачів мережі тежздивувало й шокувало побачене...
показати весь коментар
16.03.2017 08:28 Відповісти
Це, мабуть, син "заробiтчанина"!
показати весь коментар
16.03.2017 08:33 Відповісти
да ні, скоріше за все це син якогось лікаря із районного центра
показати весь коментар
16.03.2017 09:24 Відповісти
Це геліокоптер голови фашистської фракції НФ Бурбака....
показати весь коментар
16.03.2017 09:28 Відповісти
А об экономике и рабочим местам ни слова! Так и живем переливая с пустого в порожнее.
показати весь коментар
16.03.2017 08:30 Відповісти
Сєпарам електрику - на шару? А зі своїх громадян - здерти за еуропейськими цінами?
показати весь коментар
16.03.2017 08:32 Відповісти
Блокаду снимут наверняка, ведь команды на переоборудовании ТЭС? отсутствует! Зато чрезвычайное положение продлевают!
показати весь коментар
16.03.2017 08:32 Відповісти
Вот я сейчас думаю, как по дешёвке прикупить пару эшелонов антрацита и по схеме Роттердам+ впарить на какую-нить ТЭЦ! Очень деньги нужны. А чё? Им можно, а нам нет...
показати весь коментар
16.03.2017 08:33 Відповісти
Ты сначала залезь под их "крышу".
показати весь коментар
16.03.2017 08:44 Відповісти
Или хотя бы перелезь через забор.
показати весь коментар
16.03.2017 09:26 Відповісти
після очолення блокадних протестів, петя очолить протест 'баригу геть'
показати весь коментар
16.03.2017 08:35 Відповісти
Пэдро - унтер-офицерская вдова, сама себя высекла...
показати весь коментар
16.03.2017 08:39 Відповісти
петро порошенко:негативний ефект блокади для всієї України абсолютно очевидний,але кардинально вплинути на окупантів вона не здатна...

Захарченко захлинувся і починає тонути
На сегодняшнем заседании Кабмин планирует продлить срок действия временных чрезвычайных мер в энергетике - Цензор.НЕТ 6470

В «республіках» вже з'явився надлишок антрациту, а чим далі - тим його буде більше

«Республіка» вже не знає, куди подіти вугілля, пише Кримінал TV.
Подій навколо взаємної блокади ЛДНР - України настільки багато, що складно навіть за всіма встежити. Але переглядаючи соцмережі з окупованих територій, ми помітили, що в «республіках» вже з'явився надлишок антрациту, який добувачі з шахт і копанок не знають, куди подіти:
Нагадаємо, Олександр Захарченко заявив, що перші 95 вагонів вугілля з ДНР вже виїхали до Росії, а до літа все вугілля буде реалізовуватися в РФ. Звучить дуже сумнівно, оскільки в Росії багато свого більш дешевого вугілля. Хоча від росіян можна чекати чого завгодно.
показати весь коментар
16.03.2017 08:41 Відповісти
"продлить срок действия временных чрезвычайных мер в энергетике"____________________ЗНАЧИТ "ПЫТКИ ЖАРОЙ" В КВАРТИРЕ БУДУТ ПРОДОЛЖЕНЫ...
показати весь коментар
16.03.2017 08:41 Відповісти
http://www.npp.zp.ua/Home/Production
показати весь коментар
16.03.2017 08:42 Відповісти
http://news.liga.net/news/incident/14711647-poroshenko_nagradil_politseyskogo_uchastnika_stychki_s_nardepom.htm Порошенко наградил полицейского-участника стычки с нардепом Парасюком

Полковник получил орден За заслуги III степени
На сегодняшнем заседании Кабмин планирует продлить срок действия временных чрезвычайных мер в энергетике - Цензор.НЕТ 495
показати весь коментар
16.03.2017 08:53 Відповісти
за які такі заслуги може отримати мусор орден в тилу під час війни За Незалежність із х уй лососією?
показати весь коментар
16.03.2017 09:10 Відповісти
Подразделение этого полковника в 2014 году добровольно перешло на сторону "Беса"...
показати весь коментар
16.03.2017 09:30 Відповісти
Украинцы, запомните эти довольные "пачки", получающие свои "железки" и прочие "преференции" за то, что верно служат нынешней барыжно-воровской власти в нашей стране и активно помогают ей в "прессовке" Патриотов Украины и дальнейшем ограблении нашей страны и ее Народа! Запомните!!! Чтобы, когда "начнется", не ошибиться...
показати весь коментар
16.03.2017 09:57 Відповісти
На сегодняшнем заседании Кабмин планирует продлить срок действия временных чрезвычайных мер в энергетике - Цензор.НЕТ 8639
показати весь коментар
16.03.2017 08:54 Відповісти
Прошу обратить внимание модераторов цензора, под данным ником UKROPw777 в твиттере пишет российский шовинист живущий в Питербурге.
Вот это мурло Козьма прутков, или его подельник или он же сам. Вот такое дерьмо и работает на цензоре. С вашего позволения.
показати весь коментар
16.03.2017 09:00 Відповісти
може він і шовініст і із пітера але він за народа не за мародерів і убивць українських Героїв війни із ху й лососією!
показати весь коментар
16.03.2017 09:09 Відповісти
ага, ты наверное тоже за народ, приехал убивать украинцев.
показати весь коментар
16.03.2017 09:14 Відповісти
а ти скоріш з торгових партнерів Бариги...бо воїни ЗСУ АТО тепер стали терористами та диверсантами...
показати весь коментар
16.03.2017 09:33 Відповісти
шо ти мелеш?
показати весь коментар
16.03.2017 09:36 Відповісти
я млина не маю...
показати весь коментар
16.03.2017 09:39 Відповісти
"Чрезвычайные меры в энергетике" повинні виглядати слідуючим чином -
1) Відмінити Роттердам+
2) Враховуючи заборгованість ДТЕК перед Державою арештувати на відповідну суму майно Ахмета і продати з аукціону (загалом заборгованість Ахмета по різним джерелам від 2.5 до5.0 млрд долл, з них перед Державою до 1 млрд). Заодно і бюджет поповниться

3) Якщо риже падло хоч слово тявкне мирно і лагідно зв'язати йому руки і ноги, залишити в трусиках, прив'язати до БТРа і протягти мордою по асфальту від Европейської до Бессарабки. Хунта ми чи не хунта в решті решт ?
Думаю ОБСЕ і МВФ повинні схвалити такі радикальні заходи в економіці. ( О! Радикальні ! Мабуть і Ляшко схвалить ! ... А не схвалить то і Ляшка прив'язати... Хер з ним....)
показати весь коментар
16.03.2017 08:54 Відповісти
показати весь коментар
16.03.2017 09:01 Відповісти
показати весь коментар
16.03.2017 09:02 Відповісти
"Как сообщалось, Президент Петр Порошенко ожидает рассмотрения Кабмином 16 марта экономических последствий блокады на Донбассе.Источник: https://censor.net/n432197"

-------------------
Я так понял, последствия для навара барыг печальные? ))))
показати весь коментар
16.03.2017 08:55 Відповісти
Барига - на кримінальному жаргоні означає перекупник краденого. Знецінити владу, державу, мову, народ. Кожного дня, під кожним блогом нас тренують на меншовартість. Я не в захваті від влади, але добре розумію, хто стоїть за посилом "ви хохли і президент ваш барига".
показати весь коментар
16.03.2017 08:57 Відповісти
Тезка, скажу честно. К криминальному миру, в отличие от нашего "гаранта", отношения не имею. Поэтому для меня "барыга" - не жаргон, а констатация факта.
И второе. Я - не хохол, а украинец.
показати весь коментар
16.03.2017 09:14 Відповісти
не надо жрать из кремлевских методичек.
показати весь коментар
16.03.2017 09:16 Відповісти
расскажи мне еще про лодку и шатуна доля полного комплекта
показати весь коментар
16.03.2017 09:19 Відповісти
Зечем? Смысл? Давай продолжай дальше всем тут писать что у нас гражданская война.
показати весь коментар
16.03.2017 09:21 Відповісти
Почему гражданская война? Антитеррористическая операция - так привыкли наши "властьимущие" называть войну с рф, ко мне какие претензии?
показати весь коментар
16.03.2017 09:36 Відповісти
це торговий партнер Бариги...лугандоновець....
показати весь коментар
16.03.2017 09:35 Відповісти
идиот
показати весь коментар
16.03.2017 09:35 Відповісти
ну ти сам це визнав..розуму на базарі за пеньонзи не купиш..
показати весь коментар
16.03.2017 09:38 Відповісти
тебе виднее у тебя ж его нет.
показати весь коментар
16.03.2017 11:29 Відповісти
куди антрацид діватимеш з копанки ?
показати весь коментар
16.03.2017 09:41 Відповісти
Это типа шантажжж?! Ну позлите еще народ ... опыт овоща ничему не научил?!
показати весь коментар
16.03.2017 08:56 Відповісти
[Уряд США надав Україні $54 млн на боротьбу з корупцією. ВІДЕО]: Посмотри! http://uainfo.org/blognews/1489642802-uryad-ssha-nadav-********-54-mln-na-borotbu-z-koruptsieyu-video.html

ГЫЫЫЫыыыЫЫЫЫ!!!!!!
показати весь коментар
16.03.2017 08:59 Відповісти
так ониже) ее возглавили! )))

и еще получают траншик!
показати весь коментар
16.03.2017 09:03 Відповісти
Во-во... Англійський "гумор" чишо????)))))
показати весь коментар
16.03.2017 09:17 Відповісти
На сегодняшнем заседании Кабмин планирует продлить срок действия временных чрезвычайных мер в энергетике - Цензор.НЕТ 4068
показати весь коментар
16.03.2017 09:02 Відповісти
а чому ці сволочі не говорять що Україна перевиробляє ел.енергію?
Що ахметіські теси і всі інші теси тільки 17% дають!?
Що Україна експортує ел.енерію за кордон дуже багато!
І що для населення тарифи більші навіть ніж у Словаччині!?
показати весь коментар
16.03.2017 09:04 Відповісти
На сегодняшнем заседании Кабмин планирует продлить срок действия временных чрезвычайных мер в энергетике - Цензор.НЕТ 745
показати весь коментар
16.03.2017 09:44 Відповісти
Повестка дня сегодняшнего заседания КМ Украины окончательно убеждает в том, какие "крупные специалисты" руководят страной. Кроме как "продлевать чрезвычайные меры в энергетике", "развивать спортивный туризм" и "рассматривать дежурные вопросы" больше ничего не требует оперативного решения, в стране "нет проблем" и все "в шоколаде"! Гройсман, вот скажи, нах@я сейчас нужны эти "чрезвычайные меры"? Чтобы ренатке "за неудобства" больше "отстегивать"? Или чтобы он вам больше "отстегивал" "за неудобства"? Все знают, кто является основным владельцем всех этих "допотопных" электростанций, работающих на угле, которые давным давно надо было сделать "достоянием истории" и активно развивать "возобновляемую энергетику". Но к решению этой проблемы у вас только сейчас "руки доходят"! Так почему украинцы должны "помогать" ахметке сотоварищи набивать свою "мошну" за счет своих "тощих кошельков", отказывая себе во многом из-за того, чтобы оплатить услуги ЖКХ по формуле "Роттердам+"? Почему, в том числе и из-за этого, подавляющее большинство украинцев сейчас только "облизываются", заходя в магазины и видя там ценники с "суперценами" на товары, потому как "кто-то" решил, что госрегулирование цен на продукты питания "нецелесообразно". Вы в каком веке живете, "новаторы"? Или вы решили, что сейчас в Украине те времена, когда Маркс свой "Капитал" писал?! И так кругом, - куда не кинь, везде клин! На данный момент проблем и вопросов, требующих безотлагательного решения, в стране накопилось величайшее множество. А они "спортивный туризм развивают"! Бл@дь! Начинайте уже "паковать чемоданы", "спортивные туристы". Потому как активисты-патриоты не позволят Раде оставить ваш Кабмин у "руля" страны! Хватит, "нарулились"!!! И помните, не уйдете сами от "штурвала", - люди "помогут"! Да еще как помогут!!! И помните, - ответите за все, готовьтесь!!!
показати весь коментар
16.03.2017 09:48 Відповісти
Переизбыток электричества, куда подороже продать?
показати весь коментар
16.03.2017 10:08 Відповісти
Если рассматривать продление ЧП в энергетике, нужно рассматривать вопрос поставок электроэнергии в ОРДЛО. Там уже три года никто не платит, долг миллиардов 20. Вся Украина, наверно, год могла бы не платить за электричество. Что за извращение субсидировать врагов? Да еще и за наш счет. Где же справедливость, к которой мы шли на Майдане? Вот, почитайте, это официальный сайт Томенко, тут расписаны все схемы http://ridna.ua/2017/03/yak-uryad-dopomahav-postavlyaty-***************-dnr-i-lnr/
Или вот это http://interfax.com.ua/news/press-release/407614.html
показати весь коментар
16.03.2017 10:15 Відповісти
https://www.facebook.com/dostali.hvatit?fref=nf Семен Семенченко
Доброго ранку, Петре Олексійовичу.

Вчора Ваші торгові партнери 90 разів відкривали вогонь по українським військам. 4 українських воїна були поранені. Але ж це не привід щоб припиняти торгівлю? Адже це "наші люди" і якщо їх позбавити роботи то "вони поповнять лави" "бойовиків" і "підуть вбивати" українців?
Петре Олексійовичу, ви вчора заявили, що починаєте все блокувати самі. Щоправда, тимчасово. Поки "республіканці" (як ви стали тепер їх називати) не повернуть "націоналізовані підприємства" їх власникам. Ахметову, Фірташу, російському мільярдерові Нунсенкису і Зовнішекономбанку РФ. Повернути то не важко, пане президенте, тому що всі ці "націоналізації" - фейк. Інформаційна локшина ФСБ на вуха українцям. Ну повернуть. А далі то що? Знову торгуємо, а інші воюють?

Ще одне питання, Петре Олексійовичу. Ви вчора легітимізували Блокаду рішенням РНБО. А як же закон "Про боротьбу з тероризмом" в якому порядок переміщення товарів в зоні АТО визначається постановою Кабміну? А діюча постанова Кабміну дозволяє всі перевезення. А зупиняти їх рішенням РНБО у вас повноважень немає, пане президенте. У вашого Гройсмана є. У вашої більшості в Раді є. А у вас немає. У нас парламентсько-президентська республіка, забули? Або знов, як зазвичай, продукуєте фейки для українського народу?
Добре, давайте закінчувати, бо люди ще з ранку кави не пили і довгі тексти не сприймають. Петре Олексійовичу, ви вчора сказали що "сценарій блокади писався не в Україні". Чудові слова, пане президенте. Коротко і ясно. У мене зустрічне запитання. А де писався сценарій здачі Криму без єдиного пострілу? Сценарій здачі Донбасу 20.000 гарнізоном міліції та СБУ? В якій країні писався сценарій виходу колони Гіркина - Стрєлкова зі Слов'янська? Сценарій Іловайська та Дебальцеве? Сценарій незаконного збагачення тисяч "українських" депутатів, прокурорів, суддів, чиновників? В якій країні написаний сценарій вашого особистого збагачення на державній службі з 1998 року? А податки в бюджет РФ з Липецької фабрики ви платите за сценарієм США? Канади? Зімбабве?
І про "два крила" можна я наостанок? "Є два крила", як ви сказали вчора у своїй епохальній промові за Блокаду і проти Блокадників. Одне крило - демократія, інше - порядок. Буде це, сказали ви, і Україна полетить. Це не так, пане президенте. Ваші реальні два крила зовсім інші. Одне крило - корупційне. Інше крило - російське. І обома махає жадібність і путін. Так от у мене для вас погана новина, пане президенте. В ту сторону куди ви хочите приземлити Україну ніхто вже не летить. Крім вас і всіх ваших фейків. Українці масово здають квитки на ваш рейс назад в касу. Тому що люди не хочуть у ваше царство "собачих будок". Тому що наш, український рейс, він зовсім в іншу сторону
Добраніч і удачі, пане президенте.
Доброго ранку, Україна!
показати весь коментар
16.03.2017 10:49 Відповісти