9194 відвідувача онлайн

Виникли загрози стримування економічного зростання, пов'язані з блокадою Донбасу, - Гройсман

Блокада Донбасу стримує економічне зростання України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на офіційну сторінку голови уряду у Твіттері, про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив під час виступу на 13-ій Щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital.

"Ми оптимістично дивимося у 2017 рік. Але виникли загрози стримання економічного зростання, пов'язана з блокадою на Сході України", - написав він.

Ми оптимістично дивимося у 2017 рік. Але виникли загрози стримання економічного зростання, пов'язана з блокадою на Сході України.

- Volodymyr Groysman (@VGroysman) 16 березня 2017 р.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Порошенко озвучил условия отмены блокады: "Верните предприятия украинским владельцам, обеспечьте первый и второй пункт Минских соглашений"

Також він зазначив, що завданням уряду є системна робота, яка забезпечить сталий економічний розвиток, який реінвестується в якість життя громадян.

Нагадаємо, 15 березня Рада національної безпеки й оборони (РНБО) ухвалила рішення тимчасово припинити переміщення вантажів через лінію розмежування в зоні збройного конфлікту на Донбасі. Президент України Петро Порошенко заявив, що винятком мають бути тільки гуманітарні вантажі українських і міжнародних гуманітарних організацій.
Топ коментарі
+67
https://www.facebook.com/dostali.hvatit?fref=nf Семен Семенченко
Доброго ранку, Петре Олексійовичу.

Вчора Ваші торгові партнери 90 разів відкривали вогонь по українським військам. 4 українських воїна були поранені. Але ж це не привід щоб припиняти торгівлю? Адже це "наші люди" і якщо їх позбавити роботи то "вони поповнять лави" "бойовиків" і "підуть вбивати" українців?
Петре Олексійовичу, ви вчора заявили, що починаєте все блокувати самі. Щоправда, тимчасово. Поки "республіканці" (як ви стали тепер їх називати) не повернуть "націоналізовані підприємства" їх власникам. Ахметову, Фірташу, російському мільярдерові Нунсенкису і Зовнішекономбанку РФ. Повернути то не важко, пане президенте, тому що всі ці "націоналізації" - фейк. Інформаційна локшина ФСБ на вуха українцям. Ну повернуть. А далі то що? Знову торгуємо, а інші воюють?

Ще одне питання, Петре Олексійовичу. Ви вчора легітимізували Блокаду рішенням РНБО. А як же закон "Про боротьбу з тероризмом" в якому порядок переміщення товарів в зоні АТО визначається постановою Кабміну? А діюча постанова Кабміну дозволяє всі перевезення. А зупиняти їх рішенням РНБО у вас повноважень немає, пане президенте. У вашого Гройсмана є. У вашої більшості в Раді є. А у вас немає. У нас парламентсько-президентська республіка, забули? Або знов, як зазвичай, продукуєте фейки для українського народу?
Добре, давайте закінчувати, бо люди ще з ранку кави не пили і довгі тексти не сприймають. Петре Олексійовичу, ви вчора сказали що "сценарій блокади писався не в Україні". Чудові слова, пане президенте. Коротко і ясно. У мене зустрічне запитання. А де писався сценарій здачі Криму без єдиного пострілу? Сценарій здачі Донбасу 20.000 гарнізоном міліції та СБУ? В якій країні писався сценарій виходу колони Гіркина - Стрєлкова зі Слов'янська? Сценарій Іловайська та Дебальцеве? Сценарій незаконного збагачення тисяч "українських" депутатів, прокурорів, суддів, чиновників? В якій країні написаний сценарій вашого особистого збагачення на державній службі з 1998 року? А податки в бюджет РФ з Липецької фабрики ви платите за сценарієм США? Канади? Зімбабве?
І про "два крила" можна я наостанок? "Є два крила", як ви сказали вчора у своїй епохальній промові за Блокаду і проти Блокадників. Одне крило - демократія, інше - порядок. Буде це, сказали ви, і Україна полетить. Це не так, пане президенте. Ваші реальні два крила зовсім інші. Одне крило - корупційне. Інше крило - російське. І обома махає жадібність і путін. Так от у мене для вас погана новина, пане президенте. В ту сторону куди ви хочите приземлити Україну ніхто вже не летить. Крім вас і всіх ваших фейків. Українці масово здають квитки на ваш рейс назад в касу. Тому що люди не хочуть у ваше царство "собачих будок". Тому що наш, український рейс, він зовсім в іншу сторону
Добраніч і удачі, пане президенте.
Доброго ранку, Україно!
показати весь коментар
16.03.2017 10:54 Відповісти
+59
Більшого гальма для України, як діюча влада бариг ,годі шукати )))
показати весь коментар
16.03.2017 10:55 Відповісти
+33
Грося нашел отмазку?я вам покажу как управлять страной зашло в тупик?
показати весь коментар
16.03.2017 10:57 Відповісти

Завантаження...