7998 відвідувачів онлайн
3 450 14

Чотирьох українських воїнів поранено за минулу добу, загиблих немає, - Мотузяник

За минулу добу чотирьох українських воїнів було поранено й травмовано в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про повідомив спікер Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник.

Читайте також: Бойовики Донбасу посилено готуються до "війни малих груп". Завдання - обстріли передових позицій сил АТО і населених пунктів, - ІС

"За минулу добу чотирьох українських військовослужбовців поранено і травмовано", - сказав він на традиційному брифінгу в четвер, 16 березня, в Києві.

При цьому жоден український військовослужбовець не загинув.

Топ коментарі
+4
Спасибо за службу стране . Поправляитесь ребята и вечная память погибшим .
показати весь коментар
16.03.2017 13:21 Відповісти
+3
Сюрр, воюют ЗСУ, а нагороджуют ментів )))
показати весь коментар
16.03.2017 13:22 Відповісти
+2
а ООН резолюции строчит как тяжко живется ордловцам...
показати весь коментар
16.03.2017 13:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а ООН резолюции строчит как тяжко живется ордловцам...
показати весь коментар
16.03.2017 13:11 Відповісти
"Тамженашилюди" в унісон з ООН волают бариги-керманичі ))))
показати весь коментар
16.03.2017 13:23 Відповісти
ГРОСЯ !!! ЛУЦЫК !!!! ПОРОСЕНКО !!!!

ВЫ ГДЕ ????
Где заявляение о том что будут проведены меры по компенсации наших потерь !
Привлечь ответственных к ответсвенности !
АУ !!!! а то вы парасюка и соболя хотите потаскать !
Вот вам конкретные примеры потерь для государства !
А еще сколько произошло НЕВОСПОЛНИМЫХ !
показати весь коментар
16.03.2017 13:15 Відповісти
Четверо украинских воинов ранены за минувшие сутки, погибших нет, - Мотузяник - Цензор.НЕТ 9731
показати весь коментар
16.03.2017 13:16 Відповісти
Спасибо за службу стране . Поправляитесь ребята и вечная память погибшим .
показати весь коментар
16.03.2017 13:21 Відповісти
Ранены НАШИ воины, а награждены ИХ менты - сепаратисы. Вот она жизнь - по новому.
показати весь коментар
16.03.2017 13:21 Відповісти
Сюрр, воюют ЗСУ, а нагороджуют ментів )))
показати весь коментар
16.03.2017 13:22 Відповісти
Воинов тоже награждают.
показати весь коментар
16.03.2017 13:35 Відповісти
Особливо тих що в ломпасах))))
показати весь коментар
16.03.2017 15:29 Відповісти
Ментов, НГ і СБУ в АТО, на передову, а ЗСУ в другий ешелон!!)))) Це АТО, а не війна,так вважає влада!!)))
показати весь коментар
16.03.2017 13:21 Відповісти
Українська правда, сьогодні (По той бік: життя заручників ОРДЛО. Частина ІІ)....Зачекайте хвилину. Я ж маю вам розказати головне, чому хотіла зустрітися. Моя тітка брала участь у похованні українських солдат. Я хочу, щоб родичі знали, де їх сини чи чоловіки.
Інна розповідає, що її тітка живе під Старобешевим. За вісімнадцять кілометрів на схід від цього райцентру розташоване селище Строїтель.
- Там дуже багато загинуло українських солдат. Вони лежали кілька днів на сонці. Ніхто з тілами нічого не робив. Тоді жінки позав'язували лиця, бо був сильних запах, взяли лопати - і пішли закопувати. Тітка каже, що солдат там був не один десяток.
Вони викликали екскаватор, вирили траншею, понакривали солдатам обличчя і поховали. Навіть запросили священика, щоб відспівав загиблих. Ховали не в один ряд - бо дуже багато тіл було. Хто з жінок встиг, то якісь особисті речі в солдат витягували - телефони, зривали нашивки, щоб потім можна було якось упізнати, рідним передати.... може це наші зниклі без вісті, яких і досі розшукують і сподіваються, що вони живі...
показати весь коментар
16.03.2017 13:27 Відповісти
Е мае. Каждый день ранят наших ребят!!!! А эта шушера депутатская , кабминовская, пороховская как ни в чем не бывало с жиру бесятся,
показати весь коментар
16.03.2017 14:46 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=Wd1y4XZ76Ww

дивіться відео про аваківських псів, може офшорному президентові цікаво буде подивитись. А ви кажете чому не розслідуються злочини на майдані? Українців переслідують в Україні - це коротко.
показати весь коментар
16.03.2017 15:11 Відповісти
Раша эта империя.Они привыкла жить в нищете и воевать и захватывать.А санкционеры думают что раша думает только о прибыли.Вот деньги потеряла на санкциях-сразу войска убрала.Это наивность.Агрессор понимает только когда его войска разгромят .
показати весь коментар
16.03.2017 16:08 Відповісти