7324 відвідувача онлайн

Керівництво "ДНР" поставило завдання "націоналізувати" обладнання мобільного оператора Lifecell, - ІС

Керівництво "ДНР" планує "націоналізувати" обладнання мобільного оператора Lifecell.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив народний депутат від НФ, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.
Так, за його словами, керівництво "ДНР" поставило завдання "міністерству зв'язку ДНР" розробити план подальшого використання в інтересах оператора мобільного зв'язку терористів "Фенікс" обладнання "Лайфсел", захоплене в окупованих районах Донецької області.

Крім того, Тимчук зазначив, що раніше, 22.02.2017, співробітниками "мінзв'язку ДНР" у м. Донецьк був пошкоджений у декількох місцях оптоволоконний кабель "Євротранстелеком", який орендували ТМ "Лайфсел", а також частина обладнання.
"Всі ремонтники, які прибули для усунення пошкоджень (представники Донецької залізниці і ТМ "Лайфсел"), були заарештовані "МДБ ДНР" як "диверсанти", - додав він.

Як повідомляли, 2 лютого учасники торгової блокади перекрили залізничні колії біля Бахмута.

25 січня ветерани АТО заблокували залізницю Луганськ - Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Було заблоковано рух 12 поїздів загальною кількістю 700 вагонів. 16 лютого активісти заявили, що слідом за залізницею почали блокування автомобільних доріг.

На сепаратистських сайтах 27 лютого поширено спільну заяву ватажків так званих "ДНР" та "ЛНР", в якій вони вимагають від Києва до 1 березня зняти транспортну блокаду Донбасу, що, за їхніми словами, суперечить Мінським домовленостями. У разі якщо їхні вимоги не буде виконано, Олександр Захарченко та Ігор Плотницький погрожують взяти під контроль підприємства, що зберігають українську юрисдикцію, а також обіцяють на тимчасово непідконтрольних уряду України територіях припинити постачання вугілля.

1 березня керівництво терористичної організації "ДНР" повідомило про введення "зовнішнього управління" на українських підприємствах, розташованих в окупованій частині Донецької області. У підсумку, дочірнє підприємство французької Air Liquide припинило свою діяльність в окупованому Єнакієвому, в зв'язку з оголошеною бойовиками "націоналізацією".

Топ коментарі
+18
Руководство "ДНР" поставило задачу "национализировать" оборудование мобильного оператора Lifecell, - ИС - Цензор.НЕТ 1520
показати весь коментар
17.03.2017 10:35 Відповісти
+15
Руководство "ДНР" поставило задачу "национализировать" оборудование мобильного оператора Lifecell, - ИС - Цензор.НЕТ 2535
показати весь коментар
17.03.2017 10:22 Відповісти
+14
Будни дырявой "национализации"
Шахта "Комсомолец Донбасса". Встреча работников с "внешним управляющим" из Рашки.
- Здравствуйте! Я ваш новый управляющий! Теперь всё будет хорошо и мы будем вам хорошо платить. Вы, вот вы, проходчики, сколько до сих пор получали?
- Ну, 12-14 тысяч...
- Вот! А мы будем платить 15-16 тысяч рублей!
- Так мы в гривнах получали!
- .... Э... пс... ну... мы столько платить конечно не сможем. Но вы держитесь! Скоро увидимся!
показати весь коментар
17.03.2017 10:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оператор кацапський? Пофігу.
показати весь коментар
17.03.2017 10:17 Відповісти
Лайф Турецкий
показати весь коментар
17.03.2017 10:17 Відповісти
он продал год назад свои 50 %
показати весь коментар
17.03.2017 10:21 Відповісти
Тим паче. Турки їм цього не пробачать.
показати весь коментар
17.03.2017 10:30 Відповісти
Пускай забирают,нехрен им нашу связь использовать,лугандон телеком самое то!
показати весь коментар
17.03.2017 10:17 Відповісти
хтось звіздюлєй від Турції отримає...
показати весь коментар
17.03.2017 10:17 Відповісти
та то друзья путина,хай грызутся
показати весь коментар
17.03.2017 10:18 Відповісти
Руководство "ДНР" поставило задачу "национализировать" оборудование мобильного оператора Lifecell, - ИС - Цензор.НЕТ 2535
показати весь коментар
17.03.2017 10:22 Відповісти
До чого це тут? Чи платять тупо за кількість?
показати весь коментар
17.03.2017 10:38 Відповісти
Логика конкурентной борьбы базарного продавца курей - забрать холодильник у соседа на базаре.
показати весь коментар
17.03.2017 10:24 Відповісти
Будни дырявой "национализации"
показати весь коментар
17.03.2017 10:25 Відповісти
Там вроде турки хозяева. Посмотрим что они по этому поводу думают.
показати весь коментар
17.03.2017 10:29 Відповісти
Пущая бярут, чай свои жа , тогровыя партнеры. Не жалко!

Уря! Уря! Переместителям грузов и торговым партнерам шыкаладного цеха.
показати весь коментар
17.03.2017 10:30 Відповісти
Отрезать бы им вообще интернет...
показати весь коментар
17.03.2017 10:31 Відповісти
коли повернемо наші землі, треба буде пояснити проживаючим там, що націоналізувати, то не є розтрощити вщєнт,попиляти та поруйнувати...
показати весь коментар
17.03.2017 10:34 Відповісти
Руководство "ДНР" поставило задачу "национализировать" оборудование мобильного оператора Lifecell, - ИС - Цензор.НЕТ 1520
показати весь коментар
17.03.2017 10:35 Відповісти
Це не їх війна якщо ви ще не зрозуміли.
показати весь коментар
17.03.2017 11:06 Відповісти
это Виталя не сюр.. это Виталя преступление. и за это должны держать ответ. все! начиная с президента и заканчивая ген. прокурором. И настанет время держать этот ответ. настанет.
показати весь коментар
17.03.2017 11:14 Відповісти
Руководство "ДНР" поставило задачу "национализировать" оборудование мобильного оператора Lifecell, - ИС - Цензор.НЕТ 2426
показати весь коментар
17.03.2017 10:40 Відповісти
Какой такой павлин мавлин!!!!!!(с)
показати весь коментар
17.03.2017 12:53 Відповісти
Дебилы..такое впечатление, что они хотят забрать пустой холодильник...))
Ну национализируют..Турки отключат их р-ны(область) и пусть вставят в дупу тел без связи.
я бы им давно все отключил, не только свет!
показати весь коментар
17.03.2017 10:47 Відповісти
Ну вяликий Пэдро Липецкий компенсирует потери рыжему другу за наш счёт, тарифы они такии можно подымать и подымать
показати весь коментар
17.03.2017 10:47 Відповісти
http://ukropnews.com/news/Derzhava_vistupae_advokatom_odniei_konkretno_vzyatoi_lyudini_ekspert_pro_blokadu_28893.html Держава виступає адвокатом однієї конкретно взятої людини, - експерт про блокаду

сьогодні 08:08

Військовий експерт Дмитро Снєгірьов переконаний: Україна не втратить від економічної блокади з тимчасово окупованими територіями Донбасу, а заяви про втрату двох мільярдів гривень не відповідають дійсності. Таку думку він висловив у коментарі сайту "24", додавши, що втрачає не Україна, а конкретний приватний власник - Ринат Ахметов. За словами експерта, лише одне підприємство "Метінвесту", "Краснодонвугілля", заборгувало за споживану електроенергію понад 500 мільйонів гривень. Та й загалом більшість підприємств, яким загрожує "націоналізація" бойовиків, належать компанії "Метінвест" Рината Ахметова, тобто є приватними. Представники "Метінвесту" нещодавно заявили, що за два роки компанія перерахувала лише 2 мільярди гривень податків.
"То про які 3,5 мільярда доларів втрат йдеться мова? В чому позитив їхньої діяльності? В чому тоді негативні наслідки економічної блокади?" - запитує експерт. При цьому Снєгірьов звертає увагу на досить суттєвий момент, який залишився поза увагою. За його словами, в день засідання РНБО в Мінську зібралася тристороння контактна група. І предметом їхнього обговорення було відновлення постачань вугілля з окупованих територій. От і відповідь на всі питання. Виходить, що наші представники в Мінську не виконують рішення РНБО? Вони не підпорядковується наказам президента? Крім того, не менш дивним виглядає те, що поки Порошенко говорить про економічну блокаду, прем'єр Володимир Гройсман заявляє, що блокада грає на руку Кремлю. Виходить, що прем'єр вважає, що президент грає на руку Кремлю? Кому українці повинні вірити? - запитує Снєгірьов.
показати весь коментар
17.03.2017 10:49 Відповісти
Просто наша власть в данный момент похожа на сороконожку, которая задумалась, с какой ноги начать ходьбу. Руки переплелись с ногами, а голова залезла в ж*пу. И попробуй понять, из какой дырки данного клубка раздаются звуки!
показати весь коментар
17.03.2017 14:57 Відповісти
Этим дыровцы здорово укрепят свою позицию на международной арене.
Не стоит останавливаться - надо национализировать средства передвижения ОБСЕ.
показати весь коментар
17.03.2017 10:57 Відповісти
* Национализация - передача в собственность государства ...

о каком таком государстве в данном случаи идет речь?
А если они таки террористы и вне закона, то и писать всякие там тымчуки должны соответственном - бандиты занимаются грабежом ..., а СМИ не должны повторять всякую хню ...
а вообще этот Тымчук кто? Чьих будет то? На чью мельницу льет воду?
показати весь коментар
17.03.2017 11:05 Відповісти
" Все ремонтники, которые прибыли для устранения повреждений (представители Донецкой железной дороги и ТМ "Лайфсел"), были арестованы "МГБ ДНР" в качестве "диверсантов"

Все правильно делают, молодцы! Расстреливать надо всех ремонтников, как диверсантов.
А то совсем охренела Украина, лезет со своими ремонтниками на электроподстанции, водоканалы. Не дает жить спокойно молодым республикам. Обойдемся как-то без вашей бендеровской помощи! Слава новороссии!
показати весь коментар
17.03.2017 11:14 Відповісти
какая прелесть...)))
показати весь коментар
17.03.2017 14:07 Відповісти