10585 відвідувачів онлайн
10 433 144

"Опозиція нав’язує владі формат війни на взаємне знищення", - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що українська опозиція нав'язує владі "формат війни на взаємне знищення".

Про це заявив Президент Петро Порошенко у зверненні з приводу сторіччя подій української революції 1917-1920 років, передає Цензор.НЕТ із посиланням на офіційну сторінку Президента у Твіттері.

"Опозиція нав'язує владі формат війни на взаємне знищення. Я ніколи не пристану на таку пропозицію", - сказав Порошенко.

Опозиція нав'язує владі формат війни на взаємне знищення. Я ніколи не пристану на таку пропозицію

- Петро Порошенко (@poroshenko) 17 березня 2017 р.

При цьому голова держави наголосив, що держава не має страждати від протистояння Президента і опозиції.

"Хочете боротися проти Президента - прошу дуже. На те ви і опозиція. Але Україну - не розхитуйте і не підпалюйте!"

Хочете боротися проти Президента - прошу дуже. На те ви і опозиція. Але Україну - не розхитуйте і не підпалюйте!

- Петро Порошенко (@poroshenko) 17 березня 2017 р.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявив, що не допустить дострокових парламентських виборів.
Топ коментарі
+35
Странное дело. Оппозиция на сегодня - это проукраинские партии и более 80% населения.
показати весь коментар
17.03.2017 12:01 Відповісти
+31
Менти стріляють в ветеранів АТО, волонтерів та акивістів, мафія веде жорстку війну проти громадянського суспільства а Президент бреше що то не він воює з народом України! Брехня, суцільна брехня Президента, яка вже набридла! Досить вже брехні, банду геть!
показати весь коментар
17.03.2017 12:11 Відповісти
+29
Зачем *взаимное - уничтожить барыжатничество достаточно.
показати весь коментар
17.03.2017 11:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Барыги Карфагена тоже не хотели войны (на уничтожение) и решили ДОГОВАРИВАТЬСЯ с Римомдя на уступки и компромиссы, постоянно разжигая аппетиты врага), в итоге где сегодня Карфаген? Евреи - это одно и финикийских племён (почти с той же торгашеской психологией и чуть модифицированной религией), поэтому УКРАИНЦЫ в ПРИНЦИПИАЛЬНЫХ ВОПРОСАХ (ЖИЗНИ и СМЕРТИ, СВОБОДЫ или РАБСТВА) БАРЫГ-ЕВРЕЕВ НЕ СЛУШАЙТЕ - ОНИ ПРОСРАЛИ КАРФАГЕН, ОНИ ПРОСРАЛИ И СВОЙ ИЕРУСАЛИМ (скиталисть по чужим землям)!
показати весь коментар
17.03.2017 12:42 Відповісти
Нет вася ето выступление воровитого барыги Ненавидящего украинский народ КА его не проведешь сколько бы офшорник и аферисты с его окружения не считали етот народ лохами Чудо будет если ета шваль досидит до конца каденции А позор его правления останется на века
показати весь коментар
17.03.2017 12:48 Відповісти
Ольгинские и юлеботы в комментах слились друг с другом в экстазе, и не различишь
показати весь коментар
17.03.2017 12:48 Відповісти
Странно. А это не Власть Банковой и типа КАЛиция устраивает Геноцид народа Украины? Ты выйди на Крещатик к народу, столько интересного о себе и посипаках узнаешь. Только к реальным людям. а не артистам заказным. Один уже 3 года назад считал себя паханом нации.....
показати весь коментар
17.03.2017 12:52 Відповісти
Пусть хотя бы стандартную пресс-конференцию проведет,где смогут присутствовать все СМИ которые пожелают.Но ведь нет,максимум в студии на одном из телеканалов,где двое-трое корреспондентов ,все за одним столом,все свои.
показати весь коментар
17.03.2017 15:38 Відповісти
Барыгам всегда насрать было на нгарод До того времени как етот народ у них не отбирал набарыженое И не волок с веревкойц на шее к ближайшему столбу Или дереву Вот тогда вместе с поросячим визгом появлялось понимание Иначе никак Особливо у иудеев
показати весь коментар
17.03.2017 13:01 Відповісти
Пеця! Не путай себе з Україною. Вже був мудак, який казав : "держава - це я "...
Ти не Україна, ти - проблема України.
Тебе - вирішать.Остаточно.
Скоро.
....+....
показати весь коментар
17.03.2017 13:02 Відповісти
Он должностное лицо. Действует в рамках своих полномочий. И он тоже Украина, как и все остальные граждане. Calm down.
показати весь коментар
17.03.2017 14:59 Відповісти
брехливое трепло
начал с убийства Музычко и расстрела Патриотов
продолжает убийствами и мусорским беспределом
показати весь коментар
17.03.2017 13:23 Відповісти
Ніякого розколу в українському суспільстві не має. Просто народ люто ненавидить бариг. зрадників, які на чолі Педро фінансують тероризм в Україні.
показати весь коментар
17.03.2017 13:26 Відповісти
Гарно сказано, та влучно!
показати весь коментар
17.03.2017 13:31 Відповісти
Скоро - я легитимный
показати весь коментар
17.03.2017 13:33 Відповісти
Кремлеговнотроли от злости перешли на капслок.🙂🙂🙂🙂🙂
показати весь коментар
17.03.2017 13:38 Відповісти
Порохобот, твої зусилля марні. Тікай вже зараз, бо ваша доля буде значно гіршою від долі бандюків Януковича. Вам ніхто нічого не пробачить.
показати весь коментар
17.03.2017 13:48 Відповісти
что ты несешь!?
показати весь коментар
17.03.2017 13:53 Відповісти
"Оппозиция навязывает власти формат войны на взаимное уничтожение", - Порошенко - Цензор.НЕТ 4458
показати весь коментар
17.03.2017 13:56 Відповісти
Навіщо тут світлина твоєї пики?
показати весь коментар
17.03.2017 14:00 Відповісти
Поднаторев, жди благодарности!
показати весь коментар
17.03.2017 14:41 Відповісти
А че это тебя зацепило? Ты разве кремлеговнотроль?🙂
показати весь коментар
17.03.2017 14:52 Відповісти
Ніхто не докладає більших зусиль для знищення державності України, як "наш" "гарант".
показати весь коментар
17.03.2017 13:45 Відповісти
чепуха..
показати весь коментар
17.03.2017 13:53 Відповісти
Яка зараз довіра народу до цього бариги? Ось тобі й реалії, а не твої марення. Твій нікчемний недопрезидент має зараз рейтинг набагато менший, ніж бандюк Янукович перед Майданом.
показати весь коментар
17.03.2017 14:03 Відповісти
За здорово живёшь занимай себя играми!
показати весь коментар
17.03.2017 14:42 Відповісти
Не исходи на говно. Как бы ты тут не изощрялся в словесах и угрозах, есть факты, которые видит КАЖДЫЙ человек - сколько недовольных "барыговешателей" выходит на майданы на ваши призывы???
показати весь коментар
17.03.2017 14:57 Відповісти
Виходять в основному ті, кого я знаю по Євромайдану (хто вижив).
показати весь коментар
17.03.2017 17:55 Відповісти
дичь ...
показати весь коментар
17.03.2017 13:54 Відповісти
Люди,люди! Чого ви бідні- тому що дурні, а чому дурні - бо бідні.
показати весь коментар
17.03.2017 13:52 Відповісти
пЭця вытраивает в стране вертикаль власти и диктатуру по примеру расеи.
Его задача,загнать людей в стойло.
НО УКРАИНА - это НЕ расея.
показати весь коментар
17.03.2017 14:09 Відповісти
Да, такая нищая, что уже люди из сел которые дальше 30 км в город не ездят.
показати весь коментар
17.03.2017 14:23 Відповісти
Те же мантры и Янукович с Азаровым причитали : слово в слово ...
показати весь коментар
17.03.2017 14:32 Відповісти
Все его хрюканья можно перевести одной фразой: " Не мешайте воровать!"
показати весь коментар
17.03.2017 14:33 Відповісти
хрюк по всей стране слышен
показати весь коментар
17.03.2017 15:08 Відповісти
Патрахатьій пєца, когда на фонарь? Бгггг
показати весь коментар
17.03.2017 15:04 Відповісти
Власть? Власть это народ, а не органы власти, и уж тем более не должностное лицо, уйопоq
показати весь коментар
17.03.2017 15:07 Відповісти
Оппозиция - это, конечно, звучит гордо! Только где она у нас?
показати весь коментар
17.03.2017 15:17 Відповісти
Зато твою сопливую рожу прекрасно могу рассмотреть! Фу, какая она у тебя противная и со рта говном воняет. Явно лишнехромосомный! А ты к острым порохососам относишься, да, даун?
показати весь коментар
17.03.2017 15:44 Відповісти
Полное ощущение, что у него такая миссия: пока Украину не добьет, по-хорошему он не уйдет.
У меня от ненавистм уже мутнеет разум. Ненавижу его больше, чем яныка, потому что он полностью предал идею Майдана, он -глава мафии, рыгов и коррупционеров
показати весь коментар
17.03.2017 15:41 Відповісти
Це воно про апазіционний блок?
показати весь коментар
17.03.2017 15:57 Відповісти
Злодій й мудак.Згинь.
показати весь коментар
17.03.2017 16:57 Відповісти
Ти опять, чмо нахабне, за весь народ розписуєшмя? У тебе є повноваження? Тебе скільки народу обирало щоб робити такі заяви? У тебе манічка величі?
показати весь коментар
17.03.2017 17:16 Відповісти
Тобто, барижники - більшість, а народ - опозиція?
По всьому, крісло преза інфіковане бацилою паралельної реальності.
показати весь коментар
17.03.2017 17:56 Відповісти
Порошенко, ти ніхто, й грабувати Україну далі Небудеш !!!
показати весь коментар
17.03.2017 20:14 Відповісти
https://www.facenews.ua/news/2017/353805/ Педро Олексійович Офшоренко - самий чесний "перзидент миру"!!! "Оппозиция навязывает власти формат войны на взаимное уничтожение", - Порошенко - Цензор.НЕТ 2336