8596 відвідувачів онлайн
2 735 15

Порошенко призначив послом у Нідерландах Ченцова

Президент Петро Порошенко призначив Всеволода Ченцова послом України в Нідерландах.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в указі Президента №72 від 17 березня.

А указом №71 Порошенко звільнив Олександра Горіна з посади посла України в Нідерландах.
Всеволод Ченцов 1974 року народження, закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка (правознавство), дипломат МЗС з 1996 року, працював у посольствах України в Туреччині, Польщі, а також у представництві України при ЄС.
До призначення послом Ченцов обіймав посаду директора департаменту Європейського Союзу в Міністерстві закордонних справ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко привітав прем'єр-міністра Нідерландів Рютте з перемогою його партії на виборах
Топ коментарі
+3
Зимбабве взятку дало - только чтобы не назначали...
показати весь коментар
17.03.2017 19:30 Відповісти
+1
Порошенко должен быть назначен заключённым на пожизненное заключение !!!
показати весь коментар
17.03.2017 19:25 Відповісти
+1
Послужной список есть, но голландцы в основном плохо относятся к украинцам. Поэтому ему там не просто будет.
показати весь коментар
17.03.2017 19:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ага. Щас.
показати весь коментар
17.03.2017 19:26 Відповісти
Колаборанти засіли в серці Києва: питання визнати Росію окупантом і припинити торгівлю на крові набрало всього 50 голосів і не було прийнято
показати весь коментар
17.03.2017 19:45 Відповісти
это старые боты чупа-чупса переобулись))
показати весь коментар
17.03.2017 19:34 Відповісти
http://24tv.ua/frantsuzkiy_spivak_pidkoriv_merezhu_vikonannyam_pisni_dlya_biytsiv_ato_n794795

Французький співак підкорив мережу виконанням пісні для бійців АТО
показати весь коментар
17.03.2017 19:41 Відповісти
Порошенко должен быть назначен заключённым на пожизненное заключение !!!
показати весь коментар
17.03.2017 19:25 Відповісти
Послужной список есть, но голландцы в основном плохо относятся к украинцам. Поэтому ему там не просто будет.
показати весь коментар
17.03.2017 19:26 Відповісти
А в Испании как? Сам представлять будет? А кого?
показати весь коментар
17.03.2017 19:27 Відповісти
Кстати а шо там с петицией о назначении Тимошенко послом в Зимбабве. Помница она набрала просто овер дохрена голосов.
показати весь коментар
17.03.2017 19:28 Відповісти
Зимбабве взятку дало - только чтобы не назначали...
показати весь коментар
17.03.2017 19:30 Відповісти
Призначити Тимошенко Юлію Володимирівну послом в Гондурас

Электронная петиция Президенту Украины Петру Порошенко с просьбой назначить лидера партии "Батькивщина" Юлию Тимошенко послом в Гондурас по состоянию на 5 октября, 14:00, набрала 25036 подписей.Источник: https://censor.net/n354874
показати весь коментар
17.03.2017 19:31 Відповісти
порошенко назначил псалом!
показати весь коментар
17.03.2017 20:37 Відповісти