Бойовики обстріляли Авдіївку з гранатометів, - прес-офіцер Берець
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив прес-офіцер ВІДГ "Донецьк" Сергій Берець.
"На 8:00 19 березня в зоні відповідальності ВІДГ "Донецьк" зафіксовано 4 порушення "режиму тиші". В районі Авдіївки противник вів вогонь із гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. У районі Луганського - з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Також у районі Луганського по наших позиціях працював снайпер. Наші бійці вогонь у відповідь не відкривали", - повідомив прес-офіцер.