5804 відвідувача онлайн
10 262 21

Баулін склав повноваження голови Конституційного Суду

Юрій Баулін склав повноваження голови Конституційного Суду України у зв'язку із завершенням трирічного терміну перебування на посаді.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу КСУ.

Відповідно до закону, виконувати обов'язки голови КСУ повинен старший за віком суддя, однак ним є сам Юрій Баулін.
Згідно з Регламентом Конституційного Суду України, нового голову суду мають обрати шляхом таємного голосування на спеціальному пленарному засіданні КСУ із суддів Конституційного Суду протягом двох місяців і не пізніше.
Зазначають, що Конституційний Суд України складається з 18 суддів КСУ, з яких на сьогодні є повноважними 15 суддів, вакантними залишаються посади за призначенням Верховної Ради України (дві посади) і з'їзду суддів України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У голови КС Бауліна немає транспорту, а майно і заощадження він поділив порівну з дружиною. Декларація


Топ коментарі
+9
интересно их когда то посадят за отмену реформы 2004 года когда они передали власть януку?!! думаю что нет все обо всем договорились как всегда!!
показати весь коментар
20.03.2017 17:40 Відповісти
+6
При этой мерзкой власти и их сучьих законах некто не за что не ответит .Тут нужны суды Линча !
показати весь коментар
20.03.2017 17:43 Відповісти
+4
А меня то за что ? Я же не адвокатик,прокурорчик,судья,президент или член их банды !
показати весь коментар
20.03.2017 18:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
интересно их когда то посадят за отмену реформы 2004 года когда они передали власть януку?!! думаю что нет все обо всем договорились как всегда!!
показати весь коментар
20.03.2017 17:40 Відповісти
При этой мерзкой власти и их сучьих законах некто не за что не ответит .Тут нужны суды Линча !
показати весь коментар
20.03.2017 17:43 Відповісти
ти хтів би щоби до тебе застосували суд Лінча?
показати весь коментар
20.03.2017 18:08 Відповісти
А меня то за что ? Я же не адвокатик,прокурорчик,судья,президент или член их банды !
показати весь коментар
20.03.2017 18:14 Відповісти
ти є тепер - ініціатор застосування суда Лінча.
а - "Ініціатіва наказуєма"
показати весь коментар
20.03.2017 18:19 Відповісти
Что тебе мешает снять скриншот и пойти с заявой в прокурватуру ?

Можете даже 111 пришить .
показати весь коментар
20.03.2017 18:27 Відповісти
Пахом, ви маєте право на свою точку зору. В ваших діях немає складу злочину - але дурість трохи є.
показати весь коментар
20.03.2017 18:35 Відповісти
Скажу тебе по секрету что для меня не один ублюдок президентик не является ценностью ( и сучьи члены их семей) , сраная конституция и эти *************** законы.Ну а про отношение к мусорам,судьям,прокурорам ты еже сам понял.
показати весь коментар
20.03.2017 18:32 Відповісти
Пахом, все зміниться. Частина з тих що ти перерахував - стане жити чесним життям, частину тих не зрозуміє що треба жити по-новому - поступово посадять. Ну іншого ж виходу немає.
показати весь коментар
20.03.2017 18:37 Відповісти
Продажный адвокатик - за прошедшие 30 лет не чего не изменилось. Это каким надо быть идиотом чтоб в такое верить . Лично я уверен что суды Линча эту власть поменяют к лучшему или пуля в голову.
показати весь коментар
20.03.2017 18:43 Відповісти
Пахом, я тебе обзивав сьогодні?
чи може ти мені платив?
я пишу те, що думаю.
показати весь коментар
20.03.2017 18:50 Відповісти
Аналогично.
показати весь коментар
20.03.2017 18:55 Відповісти
ну тоді не кидайся образливими словами.
Владу змінять.не істерики і кидання в насилля у вигляді суду Лінча, а владу змінять тільки організовані вимоги народу.
Проблема в тому, що багато народу хоче популізму. Приклад: От зробимо блокаду - і все стане добре.
А стане гірше.
показати весь коментар
20.03.2017 19:03 Відповісти
Почему стане гірше? Что президенту и его правительству мешало три года перевести ТЭЦ на другие сорта угля? Поляки в 2015 году предлагали помочь это сделать но правительство гонорово отказалось .Что мешает металлургии отказаться от кокса из оккупированных территорий как это сделало Запорожье и покупает уголь в Польше?....Почему Украина поставляет электроенергию на оккупированные территории и оплачивали эта поставки люди живущие в Украине чтоб друг президента не понес убытки.Тарифы повысили " патриоты" в Киеве.
показати весь коментар
20.03.2017 19:14 Відповісти
а чого Ви думаєте, що це було би правильно?
Пахом знає відповіді на питання і в енергетиці і в судах?- це просто катастрофа від цих всезнайок
показати весь коментар
20.03.2017 19:33 Відповісти
Баулин сложил полномочия главы Конституционного Суда
СОВЕСТЬ ЗАМУЧИЛА ИЛИ УГОЛОВНЫЕ ДЕЛА ЗАВЕЛИ ?
показати весь коментар
20.03.2017 17:42 Відповісти
А теперь необходимо - посадить!
показати весь коментар
20.03.2017 17:45 Відповісти
Под суд!... Немедленно...
показати весь коментар
20.03.2017 18:34 Відповісти
Народ, який вибрав собі зека в поводирі, ще довго мучитиметься.... Сьогоднішні проблеми звідти, з нас, що ЗЕКА захотіли, бандита, - тепер продовжується, - трудитися не треба.......
показати весь коментар
20.03.2017 18:43 Відповісти
А что скажет НАБУ,прокуратура,СБУ?...
показати весь коментар
20.03.2017 18:45 Відповісти
Существует в Украине странная организация, - так называемый «конституционный суд», к которому постоянно апеллируют власти, чтобы протащить
выгодные им законы. Этот суд никогда не был избран гражданами Украины, на каком основании он выдает разрешения на политические
преобразования в стране, где источником власти являются ее граждане? Роль суда только в том, что в случае неясного толкования, он трактует, отвечает ли данный закон действующей на
данный момент конституции или нет. И все! К принятию конституции этот суд не должен иметь никакого
отношения. Уж не говорю о том, что эти «судьи» должны сидеть в
тюрьме, за содействие государственному перевороту при Януковиче.
показати весь коментар
20.03.2017 19:40 Відповісти