11172 відвідувача онлайн
2 014 4

9 дітей отруїлися в дошкільному закладі на Львівщині

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "5 канал".

Медики кажуть, що перших хворих почали привозити ще в п'ятницю, 17 березня. У всіх однакові симптоми: нудота, біль у животі й підвищена температура. Лікарі припускають спалах ротавірусної інфекції. Звідки вона взялася в дошкільному закладі - з'ясовує спеціальна комісія, яка вже проводить експертизу. Результати обіцяють оприлюднити через три дні, а поки що дитсадок закрили на карантин.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 11 дітей госпіталізовані на Полтавщині через отруєння

"Ротавірус - це вірус, який може бути у воді, може бути в харчових продуктах, може передаватися через брудні руки, через брудний посуд. Він досить стійкий до зовнішнього середовища. Саме для нього лютий-березень типово-характерний період, коли підвищується рівень хворих", - повідомила лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної лікарні Наталія Тимко.

Також читайте: Вміст зв'язаного хлору в харківському аквапарку, де отруїлися діти, перевищує норму в 1,5-24 рази, - експерт МОЗ

Завантаження...