10161 відвідувач онлайн
11 861 145

Вивозити сміття зі Львова буде обладміністрація, - голова ОДА Синютка

Тверді побутові відходи зі Львова будуть вивезені протягом 5-7 днів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив голова Львівської обласної державної адміністрації (ОДА) Олег Синютка.
"Комісія прийняла рішення, аналогічне рішенню, прийнятому в січні поточного року. Тобто ми беремо на себе вивезення накопичених відходів зі Львова", - сказав він на брифінгу за результатами засідання обласної комісії з надзвичайних ситуацій.
За його словами, влада області та уряд знову "приберуть місто, підметуть і чистим передадуть його назад Львівській міськраді". Чиновник висловив упевненість у тому, що в майбутньому такі ситуації не повторяться.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мерія Львова заявляє про критичну ситуацію з вивезенням сміття: "Це просто помста за тверду позицію міста"

За даними міської влади, з деяких контейнерних майданчиків сміття не вивозили впродовж місяця. 21 березня вранці переповненими залишалися 454 контейнерні майданчики з 1237.
Топ коментарі
+30
а куда вывозить будем обладминистрация? на какой мусорный полигон? и почему нельзя выводить туда городской власти?
показати весь коментар
21.03.2017 21:03 Відповісти
+19
А головне - розпіарять Синютку , мовляв Садовий не зміг , а цей - зміг ..))
показати весь коментар
21.03.2017 21:11 Відповісти
+17
Вы затрахали народ с тем мусором!!! Отведите его Порошенко в администрацию и точка! Он презик, вот пусть и забирает палки с колес Садового!!!!
показати весь коментар
21.03.2017 21:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Поверь на премьерство он не пойдет! Хоть Львов теперь мой родной город, и я отдаю должное Садовому, но он не камикадзе! Через год ты и твои друзья боты будете поносить его!
показати весь коментар
21.03.2017 23:42 Відповісти
Виявляється обласна влада має площадки, а чому вони закриті для МЕРІЇ ? ? ? І скажіть, що це не політичні забавки Президента, Гройсмана, ВР та їх місцевих ...(яке б тут слово підійшло). Ганьба Вам!!!
показати весь коментар
21.03.2017 21:26 Відповісти
Ребятки, не верю, что что Львову некуда девать мусор. Очень просто обложить город запретами и всё. Слава Богу, что у нас всё ещё огромная территория, где можно организовать утилизацию. Но надо думать об этой проблеме, это бич всех больших городов, почему нет до сих пор никаких программ по этому очень серьёзному вопросу?
показати весь коментар
21.03.2017 21:30 Відповісти
Проблема "мусорного ящика" становится все более острой во всем мире. Если брать мировой рейтинг стран, то, боюсь. мы там тоже в конце вселенной. А ведь для кого-то мусор - это бизнес, причем прибыльный.
показати весь коментар
21.03.2017 21:40 Відповісти
Это если по-хозяйски подходить к делу, а с садового видно хозяин, как с говна пуля. 🙂
показати весь коментар
21.03.2017 21:44 Відповісти
Хорошо, что во всех других городах Украины по-хозяйски построили мусороперерабатывающие заводы! Только Садовой оплошал.
И вдвойне он не хозяин - потому что не знает тех мест, куда высыпать мусор, как знает Синютка. Синютка разгадал квест, а Садовой не может.
показати весь коментар
21.03.2017 21:55 Відповісти
Так в других городах хреновые мэры, а Львов и Садового уже склько лет пиарят? Он уже лет десять по ТВ светит своим ликом, как лучший мэр Украины. А все эти годы он не думал о том, что проблема надвигается и наступит время ее решать? Это же не вчера с неба свалилось. Ты прав, в других регионах может не лучше, но во Львов никто не тащит свой мусор.
показати весь коментар
21.03.2017 22:04 Відповісти
Я когда со своего депрессивного Кировограда/Кропивницкого приезжаю во Львов с его новостройками, ТЦ, кав'ярнями, фестивалями, иностранцами на улицах мне хочется остаться там жить. Причем, лет 8 назад такого не было. Я как-то связываю это с мэром, город развился при нем.
Насчет мусора - если бы какому-то определенному городу запретили пользоваться местной свалкой и вывозить свой мусор на другие свалки - куда бы они его девали?
показати весь коментар
21.03.2017 22:38 Відповісти
Менеджеров в этом вопросе у на нет. Сегодня все ругают Ахметова, что он узурпировал предприятия. А где они были, когда эти предприятия валялись в пыли, разграбленные и ржавые. Что было с нашими стадионами? Там были рынки, где процветающим бизнесом были туалеты.
показати весь коментар
21.03.2017 21:56 Відповісти
Я вообщето про ахмета ни слова не сказал. Кстати он мог бы построить перерабатывающий завод и собирать мусор со всей Украины. Это было бы патриотично да и выгодно, и всем благодать.
показати весь коментар
21.03.2017 22:15 Відповісти
Ну это к слову, какая разница, Ахметов или пресловутый Грыцько. Какая нам разница, какая фамилия будет фигурировать, (кстати олигархи платят налоги в полном объёме, на кой им надо укрывать, там и так хватает под белым флагом). Рокфеллер умер со смешным состоянием 1,5 млрд долларов, а когда то владели 1,5% ВВП США, всё должно происходить эволюционным путём. Зачем сегодня возвращаться в конец 80-х ? Что это даст?
показати весь коментар
21.03.2017 22:21 Відповісти
Очень простой обыденный случай, "вам пакетик надо?", во всех магазинах. Пакетик стоит 0,0005 копеек оптом, а нам продают по гривне, а то и больше. А куда потом идёт этот пакетик? Ведь он будет гнить 150 лет, если его отправлять тупо в мусор. А надо перерабатывать или ходить с авоськами СССР в магазин, другого выхода нет.
показати весь коментар
21.03.2017 21:44 Відповісти
Огага,это не выборная должность а патерналистская,с чего тогда так долго ждали , а не сразу пришли на помощь по отечески? Подметать они помогать решили.будущие перфекты.
показати весь коментар
21.03.2017 21:34 Відповісти
Дивлюся на тему. Здається, Тимошенко позичила своїх інтернет-троллів Коломойському.
показати весь коментар
21.03.2017 21:39 Відповісти
Коли вона встигає??? Спочатку все вкрасти, ще й потім позичати(з користю)???
показати весь коментар
21.03.2017 22:23 Відповісти
Інтернет-троллів Вона не вкрала, а купила. На бабки, які вкрала.
показати весь коментар
21.03.2017 22:37 Відповісти
Я теж думаю, що воно так десь і було. Навчили її в качанівці. Як пройде по рядам між депутатів, так повну пазуху грошей собі і напхає. В них там є, з чого смикати. Мабуть Ляшка здорово почистила, що він визвіряється на неї. Красиво жити не заборонеш
показати весь коментар
21.03.2017 23:04 Відповісти
от прям картина маслом - тетьки с ридикюлями от Луи Виттона и дядьки в лапсердаках от Бриони выгружают контейнеры по всем районам, а потом - по мусоровозам и вывозят, вывозят...
показати весь коментар
21.03.2017 21:51 Відповісти
Не знаю хто недезпечніший для України, Жопоблок чи Садонеміч. Садонеміч фактично це та сама Партія Регіонів, тільки та була партією донецьких, а ця - партія львівських. Ті ж само яйця, лише у профіль.
Не можна допускати до влади регіональні політичні проекти, бо вони дбають лише за своє, за свій рейтинг серед своїх виборців, а на всю державу їм начхати! От той Садовий, влаштував силами своїх депутатів блокаду, чим наніс країні величезну шкоду, а затіяли блокаду щоб підняти свій рейтинг серед своїх, західноукраїнських виборців.
Я давно помітив, чим далі від лінії фронту тим більше патріотів і тим вони радикальніші, особливо, якщо мають у кишені другий, польський чи румунський паспорт і тому впевнені, що сховаються, в разі чого, від мобілізації за кордоном. Найбільші ж патріоти-радикали взагалі у Канаді чи Австралії.
показати весь коментар
21.03.2017 21:52 Відповісти
Садонеміч -це "*******" Садового..
Колишня..
Хлопчики й дівчатка(колись),якими Мер наш "помикав,як міг"(і списував на них свою відповідальність,дерибанячи міський бюджет).

Зараз ,правда , частина зовсім "відбилася від рук"
показати весь коментар
22.03.2017 18:16 Відповісти
Вывозить мусор из Львова будет обладминистрация, - глава ОГА Синютка - Цензор.НЕТ 6198
показати весь коментар
21.03.2017 21:56 Відповісти
Даааа..... Щоб лише намалювати цю мапу-схему, треба було потрудитись Гройсману. А ми кажемо, що він нічого не робить, а лише пиз....дить по телевізору
показати весь коментар
21.03.2017 22:29 Відповісти
Ты хоть читать научись, болезный))) При чем тут Гройсман?Методичка требует?
Ресурс "Слово и дело" по данным ОТКРЫТЫХ источников ---все на схеме написано!
показати весь коментар
21.03.2017 22:47 Відповісти
Ким "откритих" ?
показати весь коментар
22.03.2017 00:05 Відповісти
ну і що?! треба було "кошмарити" Садового???
показати весь коментар
21.03.2017 22:01 Відповісти
Мусорная мафия расширила зону влияния!
показати весь коментар
21.03.2017 22:15 Відповісти
Ага..... Лише не забути разом зі сміттям вивезти зі Львова і цю смердючу рошенівську паскуду синютку...😕😕😕
показати весь коментар
21.03.2017 22:19 Відповісти
рошенівська паскуда синютка -це він від сьогодні..

раніше це була паскуда Садового )))
показати весь коментар
21.03.2017 22:46 Відповісти
Жагуну... Вітаю. Свої 30 соєвих рошенок і ключі від нової собачої буди ти заробив...😕😕😕
показати весь коментар
21.03.2017 22:22 Відповісти
Закрити полігон для міста в 700 000 людей і не дати можливості вивозити сміття в інше місце - це вершина цинізму. Я не знаю, на що розраховує кієвская влада, але повірте мені, як мешканцю Львова - вас тут так *******, шо просто пі...... Хто винен? - Теща ж.

Тупим ботам відповідаю - смітник в Грибовичах був проблемою ще 50 років тому. 25 років у нас тут, мля, «нєзавісімость» і смітник нікому не заважав (крім мешканців Грибовичів, звісно). У Львові сміття, у Києві падають мости і це лише початок. Ми живемо на радянській інфраструктурі, нового ніхто не будує, а проблеми, які з цим виникають використовуються політиками у своїх ігрищах. Сумно виглядає лише те, що перша людина в країні займається банальним шантажем міста і його мешканців, бо йому не подобається політичний конкурент. Прийде час, коли Львів скаже своє слово, і повірте - воно вам не сподобається, Петро Олексійовичу.
показати весь коментар
21.03.2017 22:26 Відповісти
Щось довго цей час йде. А треба було казати своє слово відразу після Іловайська вже.
показати весь коментар
21.03.2017 22:32 Відповісти
як бачу,деякі особливо упороті прихильники

Садового за те ,щоб знову Грибовицьке сміттєзвалище відкрити?

50 років працювало -може попрацювати ще!?
показати весь коментар
21.03.2017 22:49 Відповісти
Я бачу, що упороті порохоботи не розуміють як це жити в місті, де нема куди утілізувати сміття - так приїзджай у Львів, сам і подивишся, розумник
показати весь коментар
22.03.2017 13:21 Відповісти
це неможливо.
Я зі Львова нечасто кудись виїзжаю...
показати весь коментар
22.03.2017 18:10 Відповісти
А відкрити новий полігон релігия не дозволяе?? Чогось як у Дніпрі закрили величезну свалку, відкрили нову!
показати весь коментар
22.03.2017 09:20 Відповісти
Краще брякнути аби що, так? Ви не розумієте різницю між містом та областю? Не дають області ні відкпивати нові площадки, ні вивозити на сміттєзвалища в обласних містах, бо у них самих проблеми. Якщо є бажання розібратися - гугл в помощь
показати весь коментар
22.03.2017 13:24 Відповісти
Особисто я трохи не розумію: звідки стійльки сіммя у Львові? Невже Одеса або Киіїв виробляють менше відходів? На мій особистий погляд проблема за кордоном. Нехай думають відповідні органи, бо думать потрібно саме їм. Пора вже
показати весь коментар
21.03.2017 23:18 Відповісти
Особисто я трохи не розумію: звідки стільки сміття у Львові? Невже Одеса або Київ виробляють менше відходів? На мій особистий погляд проблема за кордоном. Нехай думають відповідні органи і ловлять відповідних шахраїв, бо думать потрібно саме їм. Пора вже
показати весь коментар
21.03.2017 23:20 Відповісти
Павлік бурда... Тобі ще не набридло лайном у вентилятор плюватися?..😕😕😕
показати весь коментар
21.03.2017 23:29 Відповісти
Якось за всіма перипетіями забулося одне просте запитання до Синютки - А куди саме він особисто разом з апаратом ОДА збирається вивозити сміття зі Львова на своїх членовозах? ... І якщо це створіння знає куди то чому мовчало майже рік, а лише строчило кляузи на Садового???.. До речі,а коли і куди синютка збирається вивезти гори сміття з прилеглих до міста населених пунктів Пустомитівського, Городоцького,Яворівського,Жовківського,Камянко Бузького районів,які також "не прибирав" львівський міський голова Андрій Садовий?....😕😕😕
показати весь коментар
22.03.2017 00:20 Відповісти
комусь в Україні "повезе".. ))))))))
показати весь коментар
22.03.2017 18:10 Відповісти
Порохориги вже обісралися з темою львовскаґа мусара по самі вуха, але кремльовські куратори наполягають на продовженні
показати весь коментар
22.03.2017 09:32 Відповісти
Очередная манипуляция. Львов и сам уберет себя, ему мусор некуда девать. Землей за пределами города Садовой не распоряжается. Это как раз компетенция губернатора, назначаемого президентом. О нем молчек, он весь в шоколаде.
показати весь коментар
22.03.2017 11:16 Відповісти
Сторінка 2 з 2