9765 відвідувачів онлайн
3 373 18

Порошенко засудив теракт у Лондоні й висловив співчуття родинам жертв

Президент Петро Порошенко засуджує терористичний акт у Лондоні (Великобританія).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це глава держави написав у своєму Twitter.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": МЗС перевіряє інформацію про наявність українців серед постраждалих унаслідок стрілянини біля парламенту Великобританії

"Засуджую шокуючий жахливий терористичний напад на Вестмінстерському мості. Мої думки з жертвами цього страшного акту та їхніми родинами", - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, біля будівлі британського парламенту стався інцидент зі стріляниною. Спочатку автомобіль на Вестмінстерському мосту в'їхав у натовп людей, травмувавши кількох із них. Згодом на подвір'я парламенту прорвався озброєний ножем чоловік, по дорозі поранивши поліцейського, після чого нападника застрелили.
Топ коментарі
+13
Порошенко осудил теракт в Лондоне и выразил соболезнования семьям жертв - Цензор.НЕТ 1632
показати весь коментар
22.03.2017 20:32 Відповісти
+10
Украинцам, погибшим от терактов дыры он тоже выразил соболезнование. Но попросил не задерживать вагоны долго, а то копеечка стынет.
показати весь коментар
22.03.2017 20:34 Відповісти
+8
Шо даже не полетел всей семьей віражать озабоченность непосредственно в Лондоне ? Странно.
показати весь коментар
22.03.2017 20:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Порошенко осудил теракт в Лондоне и выразил соболезнования семьям жертв - Цензор.НЕТ 1632
показати весь коментар
22.03.2017 20:32 Відповісти
Шо даже не полетел всей семьей віражать озабоченность непосредственно в Лондоне ? Странно.
показати весь коментар
22.03.2017 20:33 Відповісти
а як наші гинуть щодня, то йому по#уй!

мовчить, як риба об шоколадку!
показати весь коментар
22.03.2017 22:23 Відповісти
Порошенко осудил теракт в Лондоне и выразил соболезнования семьям жертв - Цензор.НЕТ 6699
показати весь коментар
22.03.2017 20:33 Відповісти
Порошенко осудил теракт в Лондоне и выразил соболезнования семьям жертв - Цензор.НЕТ 9040
показати весь коментар
22.03.2017 20:34 Відповісти
Украинцам, погибшим от терактов дыры он тоже выразил соболезнование. Но попросил не задерживать вагоны долго, а то копеечка стынет.
показати весь коментар
22.03.2017 20:34 Відповісти
да задушите вы уже то падло расейское, сколько еще нужно терактов что б мир начал шевелиться....безнаказанность его побуждает к действиям..
показати весь коментар
22.03.2017 20:34 Відповісти
Барига,твої думки в офшорах.
А Англія тобі грошей не дасть,так шо не надо паяснічать
показати весь коментар
22.03.2017 20:34 Відповісти
Я щось пропустив?.. Невже Захєрчєнко лондОн вже з градів поклав??..😕😕😕
показати весь коментар
22.03.2017 20:37 Відповісти
https://focus.ua/world/368885/ Новые подробности теракта в Лондоне

Порошенко осудил теракт в Лондоне и выразил соболезнования семьям жертв - Цензор.НЕТ 3530

Сообщается о пяти погибших под колесами автомобиля, множестве раненых, двух погибших офицерах полиции и двух застреленных террористах
показати весь коментар
22.03.2017 20:40 Відповісти
Порошенко осудил теракт в Лондоне и выразил соболезнования семьям жертв - Цензор.НЕТ 4514
показати весь коментар
22.03.2017 20:58 Відповісти
о, украинская влада танцует
показати весь коментар
22.03.2017 20:59 Відповісти
а обеспокоиность ?
я вот к примеру озабочен..
показати весь коментар
22.03.2017 21:11 Відповісти
петя а как в Украине на востоке террористы убивают, калечат каждый день ты это не осуждаеш!
показати весь коментар
22.03.2017 21:13 Відповісти
Его это даже не шокирует. Почти каждый день гибнут наши хлопцы, а от пархатых от власти ни слова соболезнования
показати весь коментар
22.03.2017 21:29 Відповісти
хороший "ник" фантаст и футурист (люблю классику)!
показати весь коментар
22.03.2017 21:33 Відповісти