6171 відвідувач онлайн
26 270 100

Від сьогодні АТЦ вводить низку обмежень на Донеччині

У зв’язку із загостренням ситуації в районі проведення антитерористичної операції (далі - АТО), підвищенням ризику проникнення диверсійно-розвідувальних груп, Антитерористичний центр при Службі безпеки України (далі - АТЦ) відповідно до Закону України "Про боротьбу з тероризмом" запровадив тимчасові обмеження на території області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Фейсбуці заступник голови Національної поліції, начальник Головного управління Нацполіціі в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.
Так, за його словами, з 23.03. 2017 року та до до окремого розпорядження АТЦ введено заходи безпеки, які передбачають:

• заборону переміщення зареєстрованої спортивної, мисливської вогнепальної зброї та пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями металевими снарядами несмертельної дії до району та в районі проведення АТО;

• обмеження руху транспортних засобів дорогами, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг і проходять поза межами встановлених пунктів пропуску, крім спеціалізованої сільськогосподарської техніки, що проводить польові роботи;

• посилення роботи патрульної охоронної служби та здійснення превентивної та профілактичної діяльності щодо недопущення правопорушень, недопущення перебування у районах проведення заходів іноземних громадян і осіб, які не мають відповідної реєстрації;

• забезпечення своєчасного реагування на заяви, повідомлення про злочини, інші правопорушення та події, а також проведення організаційних і практичних заходів щодо забезпечення публічної безпеки і порядку на вулицях, площах, у парках, скверах, на стадіонах, вокзалах, інших публічних місцях;

• оперативне виявлення можливих причин, що сприяють вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень;

• обмеження переміщення осіб без документів, що посвідчують особу, з 22 години 00 хвилин до 05 години 00 хвилин;

- заборону перебування в лісових масивах та лісосмугах, біля водоймищ (річок, ставків) в районах розташування вразливих в терористичному відношенні об'єктів, магістральних газогонів, хімічних підприємств, ТЕС, плотин, тощо (крім співробітників лісового господарства та посадових осіб, задіяних в проведенні робіт з технічного обслуговування);

Також читайте: Бойовики від початку доби обстрілюють позиції української армії зі 120- і 82-мм мінометів, - прес-центр штабу АТО

- заборону проведення туристичних екскурсій і походів, рибальства громадянами України та іншими особами поза встановлених відповідно до законодавства таких місць;

- заборону використання радіостанцій в транспортних засобах, крім установлених на транспорті спеціального призначення (або зареєстрованих у встановленому порядку);

- заборону здійснення будь-яких польотів безпілотних, легкомоторних літальних апаратів та проведення фото-, кіно- та відео- зйомок, а також відео, кіно- та фотознімання військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, військової техніки, місцевості розташування військових підрозділів ЗСУ, НГУ, ДПСУ, МВСУ, СБУ, що включені до сил та засобів АТО) та об'єктів.

"Вказані обмеження стосуються усіх громадян України, крім військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів у складі підрозділів, залучених до сил та засобів АТО.

Зазначені заходи вживаються відповідно до вимог статей 12, 14 Закону України "Про боротьбу з тероризмом", статей 1, 2, 23 Закону України "Про національну поліцію", статей 1, 2, 12 Закону України "Про національну гвардію України", статті 24 Закону України "Про державний кордон України", пункту 5 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 № 1147, статей 3, 4, 5, 6 Закону України "Про військово-цивільні адміністрації", - зазначив Аброськін.


Нагадаємо, за минулу добу бойовики 84 рази обстріляли позиції ЗСУ.
Топ коментарі
+20
Ох...тельно. Маааааленький пунктик: "...лиц, не имеющих соответствующей регистрации"
https://censor.net/n433149
показати весь коментар
23.03.2017 12:25 Відповісти
+20
Это все прекрасно ! Тогда из вашего АТО выведите ВСЕХ ВСУшников и добровольцев а на их место загоните писателей петиции Отброскина ! Пусть там они выполняют свои прямые обязанности согласно статей 12, 14 Закона Украины "О борьбе с терроризмом", статей 1, 2, 23 Закона Украины "О национальной полиции", статей 1, 2, 12 Закона Украины "О национальной гвардии Украины " !!!
показати весь коментар
23.03.2017 12:26 Відповісти
+17
Немає права АТЦ вводити такі обмеження! Читайте Конституцію України, обмеження на пересування громадян України по території України можуть бути введені тільки ЗАКОНОМ!

Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.
показати весь коментар
23.03.2017 12:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сначала спецконфискация которая позволит конфисковать имущество олигархов во время военного положения и только потом военное положение - Надеюсь до тебя дошло почему Вона не голосует за спецконфискацию?
показати весь коментар
23.03.2017 12:24 Відповісти
Вона то вона,но где каалиция.Вы так все ее ссыте,что затыкаете воной всю свою ущербность.
показати весь коментар
23.03.2017 12:26 Відповісти
Вона не голосует за спецконфискацию - так как деньги отобранные у олигархов и януковича помогли бы выиграть войну. Вона против победы, Вона за рассею
показати весь коментар
23.03.2017 12:28 Відповісти
Спецконфіскацію придумали не для того щоб судити олігархів, тобто самих себе, а для того щоб боротись з політичними оппонентами, Садовими, Гриценками, Саакашвілі та іншими непримиримими ворогами мафії! Жоден олігарх ще не був притягнутий до відповідальності за діючими законами, тому не буде притягнутий і по спецконфіскації!
показати весь коментар
23.03.2017 12:30 Відповісти
Спецконфискация позволит вернуть Украине более 30 миллиардов - Коломойский должен Украине 16 миллиардов, Ахметов должен Украине 5 миллиардов и закон о спецконфискации позволил бы эти деньги выбить из этих олигархов - Но Вона против и не случайно.
показати весь коментар
23.03.2017 12:33 Відповісти
Мільярд неможливо відібрати, це не річ яка лежить вдома, вони лежать на рахунках за кордоном і жоден олігарх не буде виконувати рішення українського суду по спецконфіскації, а від запитів України олігархів буде захищати ЄСПЛ, який визнає рішення українського суду незаконним, тобто таким що не відповідає Конституції України! Немає в Конституції України спецконфіскації! І взагалі ніде в цивілізованих країнах такого інструменту немає!
показати весь коментар
23.03.2017 12:36 Відповісти
даже читать смешно. я понимаю, если ты это пишешь по принципу работа есть работа, что хозяин велел - то и написал. но если ты всерьез веришь, что шоколадный сцарь отберет у рыжего ублюдка или бени хоть копейку в пользу Украины - мне тебя искренне жаль.
показати весь коментар
23.03.2017 12:46 Відповісти
А,что у этих непримеримых есть,что конфисковать.Ну,разве, что львовский мусор,так он его и так по всей Украине развозит ,без конфискации.
показати весь коментар
23.03.2017 12:38 Відповісти
Вона не така дурна,як нф и бпп.Закон дебильный.Каалиция,каалиция.Пусть проголосуют.
показати весь коментар
23.03.2017 12:31 Відповісти
БПП заберет деньги у олигарха ПП и его друга олигарха Рината А? Шото у тебя с будкой не так, шоколадный?
показати весь коментар
23.03.2017 12:32 Відповісти
Ніякої спецконфіскації - це порушення Конституції України! В ментів, прокуратури та СБУ досить повноважень щоб засудити злочинців та конфіскувати їх майно, але ж ніхто не хоче працювати!
показати весь коментар
23.03.2017 12:27 Відповісти
Коломойский должен Украине 16 миллиардов, Ахметов должен Украине 5 миллиардов - никакой спецконфискации не надо - правда?
показати весь коментар
23.03.2017 12:31 Відповісти
Коломойський винен Україні 150 млрд грн і для того щоб їх повернути не потрібна спецконфіскація! Достатньо змусити олігарха віддати гроші які він вкрав в Приватбанку! Але влада нічого не робить! Навпаки влада видає Приватбанку гроші, які Бєня виводить і ділиться з владою!
показати весь коментар
23.03.2017 12:33 Відповісти
Судится с олигархами пробовал?
показати весь коментар
23.03.2017 12:34 Відповісти
В нас дуже високооплачувані прокурори ГПУ, хай показують результат! Це не діаманти по кишеням никать!
показати весь коментар
23.03.2017 12:37 Відповісти
И не янтарь воровать разрушая природу.
показати весь коментар
23.03.2017 14:57 Відповісти
не смеши.
показати весь коментар
23.03.2017 12:34 Відповісти
Не смешно.
показати весь коментар
23.03.2017 12:35 Відповісти
Ну так подтяни ликбез.
показати весь коментар
23.03.2017 12:38 Відповісти
Так и не смейся.
показати весь коментар
23.03.2017 14:56 Відповісти
У народа - война, у слуг народа - АТО.
показати весь коментар
23.03.2017 12:25 Відповісти
якщо нема реформ - то війна і путін нападе, а якщо торгувати з ордло чи підерацією - то ато
Придумали таку фігню уроди і настирливо нам це пропихають... І є ті хто вірить ...
показати весь коментар
23.03.2017 12:26 Відповісти
У ******** идет гешефт ( его прибыли благодаря злоупотреблению им служебного положения за последние три года выросли в разы), у народа Украины - война с оккупантами .
показати весь коментар
23.03.2017 12:30 Відповісти
Немає права АТЦ вводити такі обмеження! Читайте Конституцію України, обмеження на пересування громадян України по території України можуть бути введені тільки ЗАКОНОМ!

Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.
показати весь коментар
23.03.2017 12:22 Відповісти
Иди в задницу со своим правом. Задолбала махновщина.
показати весь коментар
23.03.2017 12:24 Відповісти
Махновщина - це нехтування законом - саме те що робить АТЦ, менти та Президент - грубо порушують Конституцію України! Не вводять воєнний стан, щоб торгувати з терористами, обмежують право пересування громадян, щоб не заважали торгувати з терористами! Ось це справжня махновщина та правовий нігілізм!
показати весь коментар
23.03.2017 12:26 Відповісти
Ну ты и *******. Махновщина - это грубое попрание Конституции. Для имбецилов напомню, именно Конституция является ОСНОВНЫМ Законом страны. А порохо-аваковская барыжная банда регулярно вытирает об нее ноги. Но такие, как ты идиоты им подпевают. Ничего, скоро твои кураторы расскажут, что Украина должна быть другом рашки, и вообще никакой войны не было, а россия - лепший друг. Вот тогда попоешь про махновщину
показати весь коментар
23.03.2017 12:28 Відповісти
За це розпорядження керівник АТЦ має бути звільнений та притягнутий до кримінальної відповідальності! Мінюст та Президент мають негайно відмінити це розпорядження АТЦ, бо воно не відповідає Конституції України! Це фактично злочинний наказ!
показати весь коментар
23.03.2017 12:25 Відповісти
А в Законі про АТО хіба нема об межень конституційних прав? Чи в зоні надзвичайного стану? Чи в зоні проведення спецоперацій, чи при загрозі теракту?
Ідійоте, про які права може бути мова, якщо є реальна загроза?
показати весь коментар
23.03.2017 12:31 Відповісти
Має бути окремий закон який відповідає Конституції України, тобто є конституційним, в якому описані випадки обмеження прав на пересування громадян України по території України, такого закону немає, тому всі посилання на якісь підзаконні акти, якими щось там регулюється це актиконституційні маніпуляції! Взагалі Конституція України декларує вільне пересування громадян України територією України і тому це право не може бути порушене ніким і ніколи! Негармонійність законодавства України не дозволяє владі щось обмежувати! 25 років треба було створювати закони а не дрочити і красти гроші!
показати весь коментар
23.03.2017 12:42 Відповісти
А є закон про АТО? Де в нас введений надзвичайний стан? А якщо немає мови про мої права,то я знімаю з себе і обов"язки.
показати весь коментар
23.03.2017 12:53 Відповісти
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про правовий режим надзвичайного стану ( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2000, N 23, ст.176 )
Стаття 1. Визначення надзвичайного стану
Надзвичайний стан - це особливий правовий режим, який може
тимчасово вводитися в Україні чи в окремих її місцевостях при
виникненні надзвичайних ситуацій ..., а також допускає тимчасове, обумовлене загрозою, обмеження у здійсненні конституційних прав і свобод людини і громадянина та
прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.
показати весь коментар
23.03.2017 12:37 Відповісти
Кто вводит надзвычайный стан?
показати весь коментар
23.03.2017 12:43 Відповісти
Навіть якщо введуть надзвичайний стан, а його ще не ввели, то обмеження прав та свобод громадян не може бути введене якимось розпорядженням! Тільки законом України, підписаним Головою ВРУ та Президентом! Тобто ми маємо помилку законодавців які забули перелічити права та свободи людини які МОЖНА обмежувати цим законом і не виписали умови за яких ті чи інші обмеження прав та свобод можна вводити і чиїм рішенням це робиться і за якою процедурою! Цей закон є нікчемним з правової точки зору як і більшість інших законів України написані нашвикоруч невідомо ким!
показати весь коментар
23.03.2017 12:47 Відповісти
Немає повного та виключного переліку обмежень прав та свобод людини, які вводяться цим законом, тому цей закон не можна використовувати як підставу для обмежень! Пишіть закони правильно!
показати весь коментар
23.03.2017 12:44 Відповісти
Я, взагалі-то, закони не пишу...
Але якщо обмежувати право АТЦ в тому, щоб вводити додаткові заходи безпеки при посиленні загроз, то є просто дурість. Інше питання, що ці додаткові обмеження хтось може використовувати в політичних цілях, так це не там, в АТО, то тут, в Києві потрібно вирішувати.
показати весь коментар
23.03.2017 12:55 Відповісти
АТЦ це антитерористичний центр, він створений для боротьби з тероризмом а не для обмежень прав та свобод громадян України! Завдання АТЦ це визначити місце де знаходяться терористи та затримати їх або ліквідувати, тобто спланувати операцію та провести її! На цьому повноваження АТЦ закінчуються! В АТЦ не має і не може бути жодних повноважень на обмеження перевезення мисливської чи іншої зброї громадянами України! Це маразм! В АТЦ не може бути повноважень обмежувати пересування громадян по території України! АТЦ грубо порушує свої повноваження та видає незаконні та злочинні накази! Керівник АТЦ має бути звільненний та притягнутий до кримінальної відповідальності!
показати весь коментар
23.03.2017 13:03 Відповісти
имеется ввиду район ато.
показати весь коментар
23.03.2017 12:26 Відповісти
В Конституції України немає визначення - район АТО. Район АТО не може бути довжиною 450км та шириною 50км!
показати весь коментар
23.03.2017 12:28 Відповісти
Чому не може? Де в Конституції сказано, що не може? Чи там сказано скільки може?
Правовий статус АТО регулюється Законом України "Про боротьбу з тероризмом").
Стаття 14. Режим у районі проведення антитерористичної
операції
У районі проведення антитерористичної операції можуть
вводитися тимчасово обмеження прав і свобод громадян. http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1313-18 1313-18 ) від 05.06.2014 }
показати весь коментар
23.03.2017 12:47 Відповісти
На заборі теж написано, але нічого немає! Конституція це закон прямої дії! Якщо Конституція декларує право людини і визначає що обмежити це право може тільки ЗАКОН УКРАЇНИ, то в ЗАКОНІ УКРАЇНИ має бути описаний повний (виключний) перелік прав та свобод які можуть бути обмежені, та умови за яких це може бути зроблене і механізми якими це робиться! А закон про АТО не має цих положень і відсилає нас до якихось розпоряджень місцевої чи центральної виконавчої влади, яка не є законодавчою владою і не має права визначати які свободи та права будуть обмежені, за яких підстав і за якою процедурою! Тільки законодавча влада має ПРАВО обмежувати ПРАВА громадян і тільки ЗАКОНОМ УКРАЇНИ, прийнятим і введеним в дію згідно Конституції України та Регламенту ВРУ! Рішення АТЦ чи Президента чи уряду не є для громадян України ЗАКОНОМ УКРАЇНИ і тому не можуть обмежувати жодних ПРАВ та СВОБОД громадян УКРАЇНИ! Хай засунуть собі в дупу цей папірець!
показати весь коментар
23.03.2017 12:52 Відповісти
І для чого ця істерика?
По-факту, є загроза посилення диверсійних і терористичних актів? Є!
По-закону, має право АТЦ в цьому випадку здійснювати необхідні заходи? Та не те що право, а ОБОВ*ЯЗОК!
Ну то для чого тут лементувати? В чому проблема.
Йде війна, і жити нам потрібно по законах війни, а не про "права" лементувати!
Інше пиитання, якщо влада не виконує своїх обов*язків, якщо сволочі на людських смертях бабло заробляють, ну то питання до них, тут є згоден на всі 100.
показати весь коментар
23.03.2017 13:00 Відповісти
АТЦ взагалі не має ніяких прав! Турчинов, а за ним порошенко грубо порушили Конституцію України і не ввели воєнний стан і тим самим поставили поза законом та поза Конституцією України все що зараз відбувається на фронті! Якщо є загроза диверсій та тероризму то треба повертати ситуацію в правове поле та вводити воєнний стан! Інакшого виходу немає і це треба було зробити ще три роки тому! Немає інакшої можливості стріляти з гармат та танків по ворогу в правовому режимі АТО! АТО не передбачає застосування зброї невибіркової дії по ворогу якого ти навіть не бачиш очима і не можеш однозначно його ідентифікувати як терориста - це грубе порушення Конституції України та всіх бойових уставів які вимагають певного підпорядкування ЗСУ військовій вертикалі, яка повністю зруйнована підпорядкуванням підрозділів антитерористичному центру, який не має ні сил ні засобів для управління військами на фронті довжиною 450км! Досить вже цього ідіотизму! Потрібен воєнний стан та відновлення правового поля та військової вертикалі управління і відновлення відповідальності генералів за віддані бойові накази!
показати весь коментар
23.03.2017 13:10 Відповісти
Згоден, АЛЕ! обмежувати АТЦ сьогодні в можливості здійснювати заходи безпеки то просто ДУРІСТЬ!
Воєнний стан АТЦ не вводить, він може виконувати лише покладені на нього функції і він ЗОБОВ*ЯЗАНИЙ їх виконувати.
Військовий стан може вести лише ВР, так от там треба списи ламати, а не АТЦ звинувачувати! Нехай хоть щось робить, чи може його розігнати, бо неконституційно? А тоді що? Повна анархія?
Я особисто противник торгівлі на крові, за таке потрібно карати, і надіюсь, що бариги таки будуть жорстко покарані, але анархія, дійсно, може привести до повторення 18-го. Чи історія нас нічого не вчить?
показати весь коментар
23.03.2017 13:21 Відповісти
АТЦ має діяти виключно в межах власних повноважень, а видання незаконних наказів це злочин і за це будуть відповідати як керівники АТЦ так і ті хто будуть виконувати незаконні та антиконституційні накази та розпорядження!
показати весь коментар
23.03.2017 13:38 Відповісти
Не забувайте для чого воно робиться - торгівля на крові , тому Конституцію вони будуть ігнорувати. Але це обмеження має один дуже і дуже неприємний факт - ізолюються наші захисники на передовій і вся область віддається колаборантам.
показати весь коментар
23.03.2017 13:54 Відповісти
Это полицейским в городах порассказывать можно. Про закон и все такое. Ребятам на "промке" врядли получится
показати весь коментар
23.03.2017 12:30 Відповісти
Хлопцям на промке через цю дебільну заборону не доїдуть снайперські гвинтівки, які оформлені на снайперів як мисливська зброя!
показати весь коментар
23.03.2017 12:32 Відповісти
Систему доставки "средств двойного назначения " можно можно организовать через ППД части. Сложнее и геморней факт, но не критично.
показати весь коментар
23.03.2017 12:38 Відповісти
Вже є оформлені снайперські гвинтівки як мисливська зброя, тому ніяких обмежень на перевезення мисливської зброі в АТО бути не може - це зрада України та допомога терористам і за це буде трибунал для всіх хто видає та виконує такі злочинні накази!
показати весь коментар
23.03.2017 12:54 Відповісти
Сам себе противоречиш: "Немає права АТЦ вводити такі обмеження!....обмеження на пересування громадян України по території України можуть бути введені тільки ЗАКОНОМ!" и тут же "Стаття 33.....за винятком обмежень, які встановлюються законом."
Так в чем проблема? Ведь речь идет как раз о выполнении закона. Или ты читал только заголовок статьи?
показати весь коментар
23.03.2017 12:40 Відповісти
Жоден закон України не вводить жодних обмежень прав та свобод громадян України на пересування територією України! Є тільки антиконституційні посилання в текстах законів на якісь можливі обмеження прав та свобод які невідомо ким вводяться та визначаються, а це порушення Конституції України в якій право обмежувати права та свободи громадян дається тільки ЗАКОНАМ УКРАЇНИ! Тобто всі обмеження права та свобод громадян які не описані в ЗАКОНІ УКРАЇНИ - актиконституційні. Немає в ЗАКОНІ УКРАЇНИ визначеного переліку прав та свобод які можуть бути обмежені, немає умов за яких обмеження можуть бути введені, немає механізму обмеження ПЕРЕЛІЧЕНИХ В ЗАКОНІ прав та свобод - ну то все, вибачайте, закон не передбачає ніяких обмежень, а посилання на якісь рішення місцевої влади чи АТЦ - неконституційні! АТЦ не має повноважень законодавчої влади і не може приймати закони!
показати весь коментар
23.03.2017 12:59 Відповісти
Диб-м какой то. В районе военных действий, где встретится с террористом и диверсантом - раз плюнуть, где у каждого ватного да и просто алкаша в загашнике от гранаты до Шмеля - заставлять простых украинцев ходить без средств самообороны - это не только маразм, это преступление и нарушение конституционных прав на жизнь.
Хотя все здравомыслящие люди понимают - что это 100% сделано для разгона блокады и последующего не допуска патриотов к контролю за торговлей с террористами.
показати весь коментар
23.03.2017 13:21 Відповісти
Давно пора.
показати весь коментар
23.03.2017 12:22 Відповісти
Уже как-то более начинает вериться,что взрыв боеприсасов умышленно и преднамеренно сделан.Ограничить действия блокадников.
показати весь коментар
23.03.2017 12:25 Відповісти
И никто и не рыпнулся ...((
показати весь коментар
23.03.2017 21:46 Відповісти
Склады взорвали на Харьковщине, а особливий стан вводять на Донеччине.
То есть меры вводятся бротив блокировальщиков и волонтеров, а не против харьковских диверсантов.
показати весь коментар
23.03.2017 12:25 Відповісти
ну да...
показати весь коментар
23.03.2017 12:27 Відповісти
Аброськин говорил, что возле горящих складов былазамечена визитка Парасюка и его ботинок, на который все еще оставались волосы прокурора...
показати весь коментар
23.03.2017 12:27 Відповісти
Ох...тельно. Маааааленький пунктик: "...лиц, не имеющих соответствующей регистрации"
https://censor.net/n433149
показати весь коментар
23.03.2017 12:25 Відповісти
я так понял речь о "пропуске в зону АТО".
показати весь коментар
23.03.2017 12:36 Відповісти
О. как! После 22.00- за бухлом если- то тока с паспортом! Надо не забыть, а то ведь в обезьянике можно переночевать, что нежелательно!
показати весь коментар
23.03.2017 12:25 Відповісти
не бійся тьозка тебе не зацеплять - це для того, щоб блокувальників заарештувати...
показати весь коментар
23.03.2017 12:28 Відповісти
Понятно. Но, я таки- перестрахуюсь, если шо.
показати весь коментар
23.03.2017 12:30 Відповісти
Ето все бред сивого аброськина не имеющих никакого законного основания. Пока не введено военное положение в прифронтовой полосе ето всего лишь мусорское самоуправство и бандитизм в погонах.
показати весь коментар
23.03.2017 12:26 Відповісти
Скоріш за все очикують на загострення.
показати весь коментар
23.03.2017 12:26 Відповісти
Порядок нужно наводить максимально жесткими способами, чтобы следующий потенциальный нарушитель посмотрел на финал предыдущего и подумал дважды.
показати весь коментар
23.03.2017 12:26 Відповісти
Это все прекрасно ! Тогда из вашего АТО выведите ВСЕХ ВСУшников и добровольцев а на их место загоните писателей петиции Отброскина ! Пусть там они выполняют свои прямые обязанности согласно статей 12, 14 Закона Украины "О борьбе с терроризмом", статей 1, 2, 23 Закона Украины "О национальной полиции", статей 1, 2, 12 Закона Украины "О национальной гвардии Украины " !!!
показати весь коментар
23.03.2017 12:26 Відповісти
Так они сразу все беременные, больные и многодетные одинокие кормильцы. Она только по Киеву, с мигалками.
показати весь коментар
23.03.2017 13:56 Відповісти
Этот мусор сепарский читал когда нибудь конституцию Украины?Там для таких как он четко все прописано.
показати весь коментар
23.03.2017 12:28 Відповісти
Какое обострение произошло в зоне АТО по сравнению с последним годом?
Явно против блокадников приказ написали. Через пару дней пойдет уголек.
показати весь коментар
23.03.2017 12:29 Відповісти
Атсоськин, да придумай уже что даунецким мусорам переодетым в новую украинскую форму можно расстреливать любого чья морда не понравилась.
показати весь коментар
23.03.2017 12:29 Відповісти
Вороненкова в Києві замочили... Во мля як ФСБ працює... Нашим ССо теж треба усіх "бігунців" з України так само ліквідовувать
показати весь коментар
23.03.2017 12:32 Відповісти
Ни хрена себе!!! Это на Пушкинской??? Возле "Премьер-Паласа"??? От это да!!!
показати весь коментар
23.03.2017 12:34 Відповісти
.........поставили сепара ближе к своим чтобы контакты с бандой у власти налаживал ,патриоты они ведь не такие а совсем другие
показати весь коментар
23.03.2017 12:34 Відповісти
Ловко бьют по хвостам
показати весь коментар
23.03.2017 12:34 Відповісти
И как контролировать все грунтовки и ставки? Армии хватит?
показати весь коментар
23.03.2017 12:37 Відповісти
Скільки вже можна пасти задніх ? А де дії на упередження ? Чи якийсь договорняк діє ? Поки грім не гряне, вони свої вгодовані срАКки не відірвуть від кресел, а якщо відірвуть, то для того, щоб дременути.
показати весь коментар
23.03.2017 12:41 Відповісти
А вот нечего составы, идущие в ОРДЛО фотографировать! Вам же сказано - памперсы там, соски детям, гумманитарка......
показати весь коментар
23.03.2017 12:47 Відповісти
а вот... "перемещение" 63-го гомна-конвоя по донетчине - эт как!?
показати весь коментар
23.03.2017 12:49 Відповісти
Так там Парасюка нэма...
показати весь коментар
23.03.2017 13:54 Відповісти
БЕСТОЛОЧИ - для цього потрібно три роки?
показати весь коментар
23.03.2017 12:51 Відповісти
И нечего,панимаешь, составы с ордла на видео съемки всякие снимать- нам налоги с неподконтрольных территорий, с подконтрольных предприятий... Ну и что, что пыль угольная шлейфом?... То шахтьорские налоги завсегда так пылят, ну или пЫлят...
показати весь коментар
23.03.2017 12:51 Відповісти
А як же: "там тоже наші люді..."? "нужно просто сумєть улибнуться..."? "блокада врєдіт економікє Украіни...", "блокада мєшаєт інтєграціі ОРДЛО в Украіну" і таке інше???
Доінтегрувались (***!!!) Поки імпотєнти з БанковоЇ та Грушевського "увіщували" та "вгамовували" Дамбас ("невійною"), ******* мразота ("попоблок", та перевертні з БПП) при прямій підтримці з Інтерів, ТРК Україна, ІСТВ та ін. підготували в Україні реванш. Поки Петро займався зачисткою добробатів, волонтерів та інших Патріотів, московіти, що приспали нашого "харанта", підготували все для повернення Рускої Весни №2. (Вони ж його першим і з"їдять) (ІМХО: якщо Майдан, причому - терміново, не буде завершено перемогою України, то повториться 1918-й рік та "червоні полки" в Київі, тільки під керівництвом ще більш кривавого чим Сифілітік-Ульянов, Пєдофіла-Путіна! І тоді "живі позаздрять мертвим"!)
показати весь коментар
23.03.2017 12:56 Відповісти
Розблоковують торгівлю на крові .І хочуть перекрити канали допомоги українським воякам , ну і безумовно вигнати блокувальників. Одним реченням - відкривають зелену вулицю колаборантам-терористам.
показати весь коментар
23.03.2017 13:02 Відповісти
Доречі , українські вояки таким чином стають в кільці колаборантів . Це буде просто завал . І з передової воїни , якщо будуть повертатись по одному по двоє , будуть просто зникати.
показати весь коментар
23.03.2017 13:06 Відповісти
а пунктик о закрытии границ с кацапьем там есть?
показати весь коментар
23.03.2017 13:40 Відповісти
Это противоречит конституции и данное распоряжение является закрытием информации о происходящем в зоне АТО, это не война это зона АТО, ни кто по конституции не имеет право такое водить. Бред
показати весь коментар
23.03.2017 13:42 Відповісти
Просто бєркут соромиться своєї слави
показати весь коментар
23.03.2017 13:42 Відповісти
Ёхерный бабай! Вот это своевременнейшее решение Партии и правительства! На четвертом году войны АТО порнографии... А как же торговые связи???
показати весь коментар
23.03.2017 13:52 Відповісти
Грицак, Матиос - мусорская падаль на службе у протеже ***** путина порошенко проводит мероприятия по охране бандитов лнр и днр
показати весь коментар
23.03.2017 15:11 Відповісти
Він збільшує територію їх контролю . Перекриють поставки на передову через створення сірої зони за спинами наших військових. Вийде так ,- спереду колаборанти в російській формі а в тилу колаборанти в українській.
показати весь коментар
23.03.2017 15:29 Відповісти
Це ще раз вказує, що влада в нас не українська.
показати весь коментар
23.03.2017 15:49 Відповісти
если это переложить на нормальный язык,то из этого следует,что полный контроль участков,на которых нынче находятся бывшие "блокадники",а ныне контролёры выполнения запрета на перемещение товаров в ОРДО и оттуда,переходит под контроль СБУ...А ведь именно некто из СБУ раздавал разрешения направо и налево на торговлю ОРДО,что и стало причиной блокады..Да,уж..Нашёл Порошенко выход-и указ во всё горло объявил,и исподтишка торговлю продолжит...((
показати весь коментар
23.03.2017 16:20 Відповісти
смотрю свобода слова и прочего начала медленно загибаться.
показати весь коментар
23.03.2017 16:30 Відповісти
Все зрозуміло- кримська ганчірка Аброськин з сепаратистами в поліції беруть потік контробанди на неконтрольовані теритрії під свій дах.
показати весь коментар
23.03.2017 16:42 Відповісти
http://expres.ua/main/2017/03/23/234215-staty-separatystom-zaprosto Стати сепаратистом? Та запросто!

Щоб нелегально зробити перепустку на окуповану територію, треба мати лише 500 гривень і дві години терпіння -- СБУ спить!
"Оформлення перепусток у Новоросію. Дострокове продовження. Лише за декілька днів", -- оголошення такого змісту я побачила на одному з інтернет-сайтів. Не зволікаючи, набираю номер телефону. Кажу, що хочу потрапити в Макіївку, але не маю часу чекати на офіційний дозвіл. Український паспорт дозволяє робити закордонний, а отже їхати в інші країни. Нелегальний бізнес на документах процвітає. Але хто його контролює -- невже сам пан Грицак, керівник Служби безпеки України?
показати весь коментар
23.03.2017 20:05 Відповісти
http://expres.ua/news/2017/03/23/234226-mer-mista-donechchyni-nazvav-prapor-********-rvanoyu-ganchirkoyu-zmi Мер міста на Донеччині назвав прапор України "рваною ганчіркою", -- ЗМІ

У Добропіллі на Донеччині мер-сепаратист Андрій Аксьонов обізвав державний прапор "ганчіркою" та відмовляється повертати державний символ на вулиці міста.
Повідомляється, що 22 березня у місті Добропілля відбулася сесія міської ради, під час якої місцевий депутат Микола Стрепоченко порушив питання про зникнення з вулиць міста державних прапорів та бордів із написом "Добропілля - це Україна". "На питання що до прапорів мер відповів, що йому не потрібно щоб у місті, маячили ці рвані ганчірки. "Рваною ганчіркою" мер назвав державний прапор України, за який хлопці на фронті віддають своє життя", - йдеться у повідомленні. На запитання чи був мер міста на фронті, чи бачив пошматовані прапори які висять у хлопців на позиціях, мер відповів, запитанням: "А ви в шахті були?" Повідомляється, що патріотично налаштовані депутати звернулися до мера з вимогою повернути державну символіку впродовж двох тижнів, на що Аксьонов відповів категоричною відмовою.
Добропілля - одне з тих міст, яке завдяки місцевим патріотам залишилося під контролем української влади. Втім наразі посаду мера міста обійняла людина яка "неодноразово, публічно виказувала свої позиції та симпатії "ДНР", "ЛНР" та Росії".
показати весь коментар
23.03.2017 20:07 Відповісти
Барбоскин и Аваков не успокаиваются - похоже . с блокадой , им действительно на хвост наступили .
показати весь коментар
23.03.2017 21:42 Відповісти