9723 відвідувача онлайн

У Балаклії лунають поодинокі вибухи різної інтенсивності, - ДСНС

балаклея

На залізничній станції Шебелинка чергують два пожежних потяги "Укрзалізниці".

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Станом на 7 годину ранку на технічній території арсеналу у м. Балаклія Харківської області спостерігаються одиночні вибухи боєприпасів різної інтенсивності. Для локалізації та ліквідації осередків загоряння залучено 2 пожежні танки МО, для підвозу води та заправки яких залучено 3 пожежні автомобілі ДСНС.

Підрозділами ДСНС ліквідовано 19 пожеж (4 пожежі протягом 24 березня), які виникли внаслідок попадання вибухонебезпечних предметів.

Також читайте: На території військового арсеналу в Балаклії досі вибухають боєприпаси, - ДСНС

Протягом 24 березня піротехнічними розрахунками ДСНС вилучено 201 вибухонебезпечний предмет, обстежено та повністю очищено від вибухонебезпечних предметів та залишків боєприпасів у м. Балаклія 3 сектори та території сіл Байрак, Вербівка, Щурівка і Яковенкове.

Всього з початку робіт вилучено 275 вибухонебезпечних предметів, які передано представникам 65 арсеналу.

Організовано проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з місцевим населенням щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Топ коментарі
+11
Петя прост еще не все Точки-У уничтожил и ракеты к Градам. Еще работает.
"Нам не победить, военного решения нету, и,кстати, у нас нет снарядов и патронов"
показати весь коментар
25.03.2017 08:58 Відповісти
+8
Проблема, как и все, которые возникают в нашей стране у властей рассасываются сами собой. Власть живет и правит по принципу "ляг поспи и всё пройдет".
показати весь коментар
25.03.2017 08:59 Відповісти
+8
Правильно писать "верховный главноторгующий".
показати весь коментар
25.03.2017 09:07 Відповісти

Завантаження...