8469 відвідувачів онлайн
19 905 112

"Уперше протести відбулися по всій Росії", - Фейгін

Акції протесту проти корупції чиновників уперше відбулися по всій території Росії, а не тільки в Москві.

Як передає Цензор.НЕТ, такі протести можуть мати довгострокові наслідки, заявив адвокат Марк Фейгін у коментарі телеканалу "112 Україна".

"Масштаб у самій Москві оцінити складно, якщо не мати на увазі, що акції відбулися по всій Росії, ось це якраз уперше. Тут все-таки географія подій дійсно може мати довгострокові наслідки. Це щось нове", - заявив Фейгін.

Також читайте: Кількість затриманих на акції проти корупції в Москві перевищила 1000 осіб

Зараз адвокат перебуває у Вашингтоні, де проведе кілька зустрічей із конгресменами, крім того, адвокат пообіцяв запропонувати ввести санкції проти Дмитра Медведєва.

"Санкції переважно стосувалися людей, які причетні були до подій, до війни в Україні, кризи на Донеччині, окупації Криму. Це люди силового блоку, з оточення Путіна, особи, які мали яскраво виражене політичне, силове імперське забарвлення. А ось люди "сімейні", системні ліберали, якось їх це обходило все", - заявив Фейгін.
Топ коментарі
+22
Все эти демонстрации в россии - это контролируемый кремлем процесс, и навальный часть этого спектакля. Сейчас фсб проведет работу по выявлению особо активных участников - проведут беседы, кому-то по почкам надают - и на этом все закончится. При уровне поддержки 86% - не может быть никаких серьезных изменений.
показати весь коментар
27.03.2017 10:03 Відповісти
+13
Всё-таки какие мы разные! …я просто тащусь о ватных протестов: Вчера на Рососсии, пять ментов запросто загребли в средину толпы - свинтили понравившуюся им девушку и без проблем уволокли ее… а ватная толпа «героически» снимает все это на мобилы… попробовали бы киевские менты на Майдане так сделать… Все таки Украина таки не Рососсия... а украинские женщины - это сила!

Впервые протесты прошли по всей России, - Фейгин - Цензор.НЕТ 5352
показати весь коментар
27.03.2017 10:37 Відповісти
+12
ВАТАНИСТАМ гореть в АДУ!!!
показати весь коментар
27.03.2017 10:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Холодильник понемногу начинает побеждать и на мацковии. ВВП на душу населения ватника упал с 13872 долларов в 2014 до 7742 доллара США в 2016 . Зато " крымнаш". Дали буде.
показати весь коментар
27.03.2017 10:55 Відповісти
как то все срежисированно все было.станиславский бы сказал "не верю"
показати весь коментар
27.03.2017 11:02 Відповісти
Что - то маловато о Минске . Скорее всего , пользователи инета ознакомились с перепиской Лёшика Гончаренко и зама Климкина .
показати весь коментар
27.03.2017 11:03 Відповісти
ДА НЕ ТО СЛОВО!!!
НА ЮТУБЕ ЦЕЛАЯ "ВИДЕОКОНФЕРЕНЦИЯ"!....(Москва, Питер, Новосибирск, Саратов, Челны, Челябинск...............)
КОЛИЧЕСТВО ...."ВНУШАЕТ"...ОПТИМИЗМ....МИЛЛИОН! (+/ ...)
показати весь коментар
27.03.2017 14:06 Відповісти
А что по Минску ?
показати весь коментар
27.03.2017 14:19 Відповісти
А ЧТО?
показати весь коментар
27.03.2017 14:25 Відповісти
наши тоже тормозят. можно было "помочь" нашим братьям в раскрутке подробностей антикорупционных расследований навального в украинских сми. а то только сообщают о протестах.
показати весь коментар
27.03.2017 11:16 Відповісти
Любят русские люди бунтовать!
"Любят русские люди бунтовать!
Встанут на колени перед барским домом и стоят подлецы!
И ведь знают, что бунтуют и всё равно стоят!"
М.Е.Салтыков-Щедрин.
показати весь коментар
27.03.2017 11:49 Відповісти
Вообще такое впечатление , что наши власти обос.лись от страха не меньше сруцких
Реального масштаба протестов не показывают, всё пытаются нивелировать
показати весь коментар
27.03.2017 11:31 Відповісти
а может и не тормозят а из соображений солидарности не хотят потому что сами такие же.
показати весь коментар
27.03.2017 11:38 Відповісти
По усій території кацапстана, бо ці мітинги організовані кремлем, для того щоб ***** мало привід зняти мєдвєдєва і навішати на нього усіх собак. А одночасно показати кацапському бидлу, що протестування можуть закінчитися дуже негативно для кожного.
При цьому, ніякими проблемами ці "протести" кремлю не загрожують, бо не мають справжньої ідеї.
показати весь коментар
27.03.2017 13:21 Відповісти
Сторінка 2 з 2