10328 відвідувачів онлайн
1 752 26

У Нацгвардії проводять набір військових капеланів

У Нацгвардії було введено Інститут військового духовенства.

У Нацгвардії проводять набір 44 військових капеланів, передає Цензор.НЕТ. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час виступу з нагоди 3-ї річниці Національної гвардії, який транслював телеканал "112 Україна".
Він нагадав, що в Національній гвардії введено Інститут військового духовенства.
"Уже відбувається підбір священнослужителів для укомплектування 44 посад капеланів у різних військових частинах Національної гвардії України", - сказав Президент.
Топ коментарі
+8
Тендер виграла УПЦ МП.
показати весь коментар
27.03.2017 12:49 Відповісти
+3
Коли НГУ поїде на фронт в Авдіївку, Широкіне, Мар'їнку, на Світлодарську дугу? Коли почнеться наступ? Скільки можна тримати в тилу найкращу техніку та зброю?
показати весь коментар
27.03.2017 12:51 Відповісти
+3
НГУ держит фронт на рубежах Царское село,Феофания,Конча- Заспа,Пуша - Водица . Там в скором времени ожидается наступление по всему шоколадному фронту!
показати весь коментар
27.03.2017 13:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дурдом !
показати весь коментар
27.03.2017 12:49 Відповісти
Коли НГУ поїде на фронт в Авдіївку, Широкіне, Мар'їнку, на Світлодарську дугу? Коли почнеться наступ? Скільки можна тримати в тилу найкращу техніку та зброю?
показати весь коментар
27.03.2017 12:51 Відповісти
НГУ держит фронт на рубежах Царское село,Феофания,Конча- Заспа,Пуша - Водица . Там в скором времени ожидается наступление по всему шоколадному фронту!
показати весь коментар
27.03.2017 13:02 Відповісти
У тебя дурдом? Ты находишься в дурдоме?
показати весь коментар
27.03.2017 12:52 Відповісти
меньше пены,тюбик
показати весь коментар
27.03.2017 12:54 Відповісти
Стули пельку крыса кацапська!
показати весь коментар
27.03.2017 12:56 Відповісти
)))
показати весь коментар
27.03.2017 12:59 Відповісти
Тендер виграла УПЦ МП.
показати весь коментар
27.03.2017 12:49 Відповісти
равинов
показати весь коментар
27.03.2017 12:50 Відповісти
це у верховну зраду і апарат президента
показати весь коментар
27.03.2017 12:54 Відповісти
у них там есть
и пастор и парубий
показати весь коментар
27.03.2017 12:55 Відповісти
парубія ніхто не зрозуміє як він буде молитви читати а пастор не з того приходу.
показати весь коментар
27.03.2017 12:59 Відповісти
дак так і потрібно щоб не зрозуміли ви то хоч що зрозуміли в його політиці это сплошной абсурд
показати весь коментар
27.03.2017 13:14 Відповісти
Ну теперь "Грады" ,снаряды,мину будут ложиться с недолетом или перелетом .И броники станут не нужной обузой ?
показати весь коментар
27.03.2017 12:58 Відповісти
Это вряд ли, а вот отпевать погибших, можно будет прямо на месте. Только не ясно, кто будет отпевать или духовно наставлять представителей других конфессий? Или это будет универсальный капеллан, такой же как генеральный прокурор, который не имеет юридического образования, зато может выдвигать обвинения полагаясь только на свою интуицию.
показати весь коментар
27.03.2017 13:04 Відповісти
все конфессии тое сть религии пошли от иудаизма вот ответ кто будет направлять и отпевать
показати весь коментар
27.03.2017 13:10 Відповісти
90 % нацгвардейцев не то что грады, стрелковые обстрелы не видели
показати весь коментар
27.03.2017 13:16 Відповісти
а зачем мусорам ,сидящим в тылу ,капелланы?
показати весь коментар
27.03.2017 13:02 Відповісти
чтобы напоминать христианам гоям что они согласно библии рабы и должны беспрекословно подчинятся согласно талмуду богоизбранному народу
показати весь коментар
27.03.2017 13:08 Відповісти
Національна гвардія України: 3 роки розвитку та змін. ВІДЕО ( Військове телебачення ) https://www.youtube.com/watch?v=g5iLnpjdffw&t=120s
показати весь коментар
27.03.2017 13:08 Відповісти
Антиконституционная деятельность "президента",
да еще и, наверное, за деньги налогоплательщиков.
показати весь коментар
27.03.2017 13:12 Відповісти
Почём опиум с порохом, для народа?
показати весь коментар
27.03.2017 13:15 Відповісти
Ожидания - Жак Фреско - Проект Венера https://www.youtube.com/watch?v=REDLki2QB2M&list=PLtrvASfI1KW6RMdlGjpdkGissXGqsPN84
В Нацгвардии проводят набор военных капелланов - Цензор.НЕТ 5267
показати весь коментар
27.03.2017 13:23 Відповісти
Не може совкова армія без політруків, бо як тільки у солдат включається мозок - одразу у командування проблеми
показати весь коментар
27.03.2017 13:31 Відповісти
Это прямое нарушение Конституции. В таком случае Нацгвардия не является государственным органом.
показати весь коментар
27.03.2017 16:43 Відповісти