11441 відвідувач онлайн
2 578 23

Порошенко пропонує Раді створити Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему

Президент Петро Порошенко пропонує Верховній Раді створити Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Про це йдеться в законопроекті №6232 про внесення змін до процесуальних кодексів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Згідно з ним, у судах функціонуватиме Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система, яка фактично є втіленням принципу "електронного судочинства".

Позовні та інші заяви, скарги й інші процесуальні документи, що подаються до суду і можуть бути предметом судового розгляду, в порядку їх надходження підлягають обов'язковій реєстрації в інформаційно-телекомунікаційній системі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко пропонує Раді ввести автоматизований арешт коштів на банківських рахунках

Ця система також визначає суддю або колегію суддів для розгляду конкретної справи.

"Електронний суд" забезпечує обмін документами (відправку та отримання документів) в електронній формі між судами, між судом і учасниками судового процесу, між учасниками судового процесу, а також участь учасників судового процесу в судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Суд зможе направляти судові рішення, порядку, й інші процесуальні документи учасникам судового процесу на їхні офіційні електронні адреси.

Крім того, суд проводить розгляд справи за матеріалами судової справи в електронній формі.

Процесуальні та інші документи і докази в паперовій формі не пізніше наступного дня з дня їх надходження до суду переводяться в електронну форму і долучаються до матеріалів електронної судової справи.

Також читайте: Порошенко обіцяє провести консультації щодо закону про зобов'язання антикорупційних активістів подавати е-декларації: "Ми обов'язково врахуємо побажання"

Несанкціоноване втручання в роботу Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи тягне за собою кримінальну відповідальність.
Топ коментарі
+5
А Президент не хочет сделать украинцам европейские зарплаты и пенсии, начать бороться с коррупцией, преступностью, нищетой людей?
показати весь коментар
28.03.2017 12:09 Відповісти
+3
Ой вэй, а если этат система прямиком на панамские офшоры выведет??? Оно тебе надо, Пеця?
показати весь коментар
28.03.2017 12:10 Відповісти
+2
новий сорт кунхвет від рошен- зі смаком коноплі
показати весь коментар
28.03.2017 12:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
новий сорт кунхвет від рошен- зі смаком коноплі
показати весь коментар
28.03.2017 12:05 Відповісти
А Президент не хочет сделать украинцам европейские зарплаты и пенсии, начать бороться с коррупцией, преступностью, нищетой людей?
показати весь коментар
28.03.2017 12:09 Відповісти
у нього і спитайте.та хоча йому ніколи... бізнес ....бізнес ....
показати весь коментар
28.03.2017 12:11 Відповісти
Сук*, вже третій рік немає військової системи стаціонарного та рухомого (КВ та супутникового) зв'язку через яку можна було б керувати підрозділами по зашифрованим каналам, а воно вже будує для себе судову телекомунікаційну систему! Ну не д*біл? Війська без військового зв'язку та АСУВ! Підрозділи та штаби не мають чим швидко та секретно відправити інформацію, розвіддані, фотографії, супутникові знімки, а воно будує для себе систему блокування рахунків політичних опонентів! Да, **ять скільки ця **йня буде продовжуватись! В разі наступу путіна ми знову втратимо будь який контроль над військами, бо не буде зв'язку, бо немає закритих каналів та захищених вузлів, а всі мобільні оператори знаходяться в руках путіна і вимикають свої базові за наказами ФСБ! Навіть Укртелеком вимикається силами агентів путіна, як це було під час наступу на Іловайськ, а воно нам впарює якусь чергову **йню для того щоб давити громадянське суспільство в Україні!
показати весь коментар
28.03.2017 12:17 Відповісти
и кофе в постель?
показати весь коментар
28.03.2017 12:41 Відповісти
Спочатку кацапофашистів з України треба вигнати,а тоді гроші на фігню всяку тринькати!
показати весь коментар
28.03.2017 12:09 Відповісти
вообще-то идея хорошая, главное что б с исполнением не облажались
показати весь коментар
28.03.2017 12:09 Відповісти
Ой вэй, а если этат система прямиком на панамские офшоры выведет??? Оно тебе надо, Пеця?
показати весь коментар
28.03.2017 12:10 Відповісти
НАБУ забудут в нее включить точно
показати весь коментар
28.03.2017 12:10 Відповісти
догадываюсь где будет находится сервер
показати весь коментар
28.03.2017 12:10 Відповісти
Порошенко предлагает Раде создать Единую судебную информационно-телекоммуникационную систему - Цензор.НЕТ 947
показати весь коментар
28.03.2017 12:10 Відповісти
кто будет переводить документы в электронную форму ? и какие гарантии что в документы не будут внесены правки ?
показати весь коментар
28.03.2017 12:11 Відповісти
Почитал бы лучше свои предвыборные обещания
показати весь коментар
28.03.2017 12:12 Відповісти
Общий страх двух президентов
28.03.2017, 11:52 • 277 • http://uainfo.org/blognews/1490691013-obshchiy-strah-dvuh-prezidentov.html#mc-container 0

В кровавой войне с Россией, элитная безудержная коррупция верхушки украинской власти прямо ведет к усилению позиций врага и к смертельно опасному ослаблению Украины.
Поэтому Кремлю выгодна чудовищная украинская коррупция. Через три года войны стало ясно, что не слабость украинской армии или непрофессионализм генералов, а именно коррупция в высших эшелонах власти от президента до министра, "народного" депутата или губернатора делает страну неспособной ни на реформы, ни на победу над врагом.
Читайте также: http://uainfo.org/blognews/1490683160-zabudte-pro-2018-god-v-rossii-vse-vazhnoe-proizoydet-v-2017-m-.html Забудьте про 2018 год - в России все важное произойдет в 2017-м. И уже происходит - политолог
После Майдана и победы президента Порошенко произошло окончательное слияние высшей власти, мафии и привилегированного бизнеса, которое сделало коррупцию единственным механизмом управления, разлагающегося от этой раковой опухоли, украинское государство и общество.
Почему в Украине порохоботы и официальная пропаганда, так сильно боятся и дискредитирует Навального? Потому что у президента России Путина и президента Украины Порошенко одна общая проблема - элитная коррупция. Это источник их силы и слабости страны.
Читайте також: http://uainfo.org/blognews/1490343811-prezident-vedet-voynu-s-aktivnoy-chastyu-obshchestva---politolog.html Президент ведет войну с активной частью общества - политолог
Наши власти в тихом ужасе. До сих пор, Путин боялся Майдана, у себя в стране. А теперь киевские власти боятся массовых протестов против коррупции.
Представьте себе, если эта "зараза" - борьба с коррупцией перекинется с России в Украину и в 80 городах Украины пройдут митинги протеста против беспредельной коррупции нашей власти - президента, депутатов, силовиков, министров.
Этот "девятый вал" будет похлеще любого Майдана. А как будет действовать украинская полиция в ответ на массовые акции, мы уже видим по России.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1764583147185336&id=100009010040969&notif_t=notify_me&notif_id=1490689096655493 Виктор НЕБОЖЕНКО
показати весь коментар
28.03.2017 12:16 Відповісти
https://twitter.com/OldYur Юрій Ванінський‏ @OldYur

Передова шоколадна варта

Порошенко предлагает Раде создать Единую судебную информационно-телекоммуникационную систему - Цензор.НЕТ 2932
показати весь коментар
28.03.2017 12:32 Відповісти
Порошенко предлагает Раде создать Единую судебную информационно-телекоммуникационную систему - Цензор.НЕТ 8960
показати весь коментар
28.03.2017 12:34 Відповісти
суд проводит рассмотрение дела по материалам судебного дела в электронной форме.
Источник: https://censor.net/n433795

Процессуальные и другие документы и доказательства в бумажной форме не позднее следующего дня со дня их поступления в суд переводятся в электронную форму Источник: https://censor.net/n433795
показати весь коментар
28.03.2017 12:36 Відповісти
Судья Дредд надёжней.Бо вы будете,ще правильных программистов,рiк шукати,шоб программа не запустилась
показати весь коментар
28.03.2017 12:52 Відповісти
Уголовники придумывают новые отмазки для сохранения преступной власти.Можно поменять парламент и президента но все останется на своих местах.Власть у нас захвачена пейсато-олигархической опг и охендовские поставят в любом случаи своих.Поменяются жопы на золотом унитазе а страна останется оккупирована внутренним врагом.На данный момент у украинцев один выход с такого тупика это уничтожение внутреннего врага его ставленников и пособников.
показати весь коментар
28.03.2017 12:53 Відповісти
а кого ви нам пропонуєте?
показати весь коментар
28.03.2017 12:59 Відповісти
От петюши ЖДИ ПОДВОХА.
показати весь коментар
28.03.2017 13:11 Відповісти