10557 відвідувачів онлайн
2 192 23

Кіпр підтвердив свою позицію про продовження санкцій проти РФ, - Порошенко

У рамках участі у розширеному саміті Європейської Народної Партії на Мальті Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Кіпр Нікосом Анастасіадісом.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі глави держави.

У повідомленні зазначають: "Сторони обговорили актуальні питання двосторонньої взаємодії та співробітництво у рамках міжнародних організацій.
Нікос Анастасіадіс з теплотою пригадав свій візит в Україну, що відбувся у грудні 2015 року, та поновив запрошення Петру Порошенку відвідати Кіпр.
Окрему увагу було приділено протидії російській агресії на Донбасі.
Сторони обговорили питання збереження існуючого режиму санкцій ЄС щодо Російської Федерації як ефективного інструменту забезпечення повної імплементації Мінських домовленостей та відновлення територіальної цілісності і суверенітету України.
Нікос Анастасіадіс підтвердив незмінність позиції щодо санкційного режиму ЄС проти Росії".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Україна веде гібридну війну проти російських військових, терористів, пропаганди, хакерів, корупції та абсолютного обману", - Порошенко
Топ коментарі
+9
Да вы что!
Как наш уважаемый Гарант, будет смотреть в глаза "торговым партнерам", если Украина, введет санкции против парашки?
показати весь коментар
29.03.2017 21:34 Відповісти
+6
Кипр подтвердил свою позицию о продлении санкций против РФ, - Порошенко - Цензор.НЕТ 2503
показати весь коментар
29.03.2017 21:30 Відповісти
+4
А Украина санкции будет вводить?
показати весь коментар
29.03.2017 21:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Украина санкции будет вводить?
показати весь коментар
29.03.2017 21:30 Відповісти
Да вы что!
Как наш уважаемый Гарант, будет смотреть в глаза "торговым партнерам", если Украина, введет санкции против парашки?
показати весь коментар
29.03.2017 21:34 Відповісти
Що означає кінець співпраці американців із НАЗК

https://gazeta.ua/blog/49450/so-oznachaye-kinec-spivpraci-amerikanciv-iz-nazk
показати весь коментар
29.03.2017 21:41 Відповісти
поможи Україні ввести санкції - обмеж витрачання електроенергії на 50%. перше - Вимкни компьютер і не пиши.
показати весь коментар
29.03.2017 21:48 Відповісти
О, Петросян нашелся.
Посмотри сколько Украина произвела электроэнергии, а сколько потребила.
Потом расскажешь, кто и как экономить должен.
показати весь коментар
29.03.2017 21:50 Відповісти
Компьютер дуже мало бере електрики. Якщо вже економити, то треба відмовитися від електрочайника та пилососа.
показати весь коментар
29.03.2017 22:23 Відповісти
Странный вопрос.
показати весь коментар
29.03.2017 21:46 Відповісти
Кипр подтвердил свою позицию о продлении санкций против РФ, - Порошенко - Цензор.НЕТ 2503
показати весь коментар
29.03.2017 21:30 Відповісти
Кипр - как много в этом слове , для сердца Петина слилось , как много в нём отозвалось
показати весь коментар
29.03.2017 21:33 Відповісти
А что сказала Панама?
показати весь коментар
29.03.2017 21:33 Відповісти
Деньги не пахнут!
показати весь коментар
29.03.2017 21:39 Відповісти
Кипр . хоть знает. что мы узнали. от президента.
показати весь коментар
29.03.2017 21:37 Відповісти
О там же офшоры...
показати весь коментар
29.03.2017 21:43 Відповісти
Начался период "рішучіх перемог" на международном уровне!

https://twitter.com/Realuran Страшный БЕНДЕРовец‏ @Realuran https://twitter.com/Realuran/status/846796122739892227 24 ч.24 часа назад
показати весь коментар
29.03.2017 21:43 Відповісти
Завтра Мальта еще подтвердит с населениям 440 тысяч и хана кацапам
показати весь коментар
29.03.2017 21:44 Відповісти
Тем не менее, это полноправный член ЕС вне зависимости от численности населения.

Это конечно не такая купная фигура как несуществующий парламент Венеции, признавший Крым роисянским, но все же.
показати весь коментар
29.03.2017 22:12 Відповісти
Греет то, что еще одна "бывшая пророссийская" страна ударила ВВП ножом в спину.
показати весь коментар
29.03.2017 22:25 Відповісти
что там какой то Трамп?....вот порешал все с Кипром.Мальтой и Киргизией....куйлу туруба...
показати весь коментар
29.03.2017 22:03 Відповісти
Этим заявлением Парашенко пытается сказать что на Кипр он ездил не для того, чтобы перетереть вопросы по своему оффшорному баблу... Кипр подтвердил свою позицию о продлении санкций против РФ, - Порошенко - Цензор.НЕТ 226
показати весь коментар
29.03.2017 22:18 Відповісти
а спанамы новости булы?
показати весь коментар
29.03.2017 22:32 Відповісти