5653 відвідувача онлайн

Пожежа на нафтобазі у Василькові: поліція підозрює двох співробітників ДСНС

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на інформацію в Єдиному реєстрі судових рішень.
Йдеться про пожежу, що виникла 8 червня 2015 року на нафтобазі "БРСМ-Нафта" у Васильківському районі Київської області. Унаслідок НП загинуло 6 осіб, 15 постраждали. Резервуари горіли майже три доби.
15 березня 2017 року поліція повідомила про підозру начальнику управління держнагляду у сфері пожежної, техногенної безпеки й цивільного захисти ДСНС області, а також провідному інспектору відділу нормативно-технічної роботи й контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування.
Обох співробітників ДСНС підозрюють за ч. 2 ст. 367 ККУ - несумлінне ставлення до службових обов'язків, що призвело до тяжких наслідків.
Раніше ДСНС повідомила, що причиною пожежі була недбалість персоналу і керівництва нафтобази "БРСМ". Розслідуванням займалася Нацполіція за процесуального керівництва Генпрокуратури. У травні минулого року за результатами розслідування поліція визначила чотирьох підозрюваних.
Топ коментарі
+11
А владельцы , которые бодяжили топливо? Неа? Как же так , как авто иномарки завозить так не старше 5 лет и ЕВРО-5, это же экология Украины! А как бензином палёным на всех АЗС так экология и тех. состояние авто уже не интересует?!
показати весь коментар
30.03.2017 10:27 Відповісти
+6
стрелочники взятки брали?!
а шо за господа деньги в карман клали от продажи честной бодяги?
показати весь коментар
30.03.2017 10:31 Відповісти
+5
Винні власники нафтобази та керівництво нафтобази, які давали вказівки персоналу нафтобази виконувати змішування палива в танках кустарним способом з використанням саморобної техніки - саморобних бензинових насосів, використання яких на нафтобазі заборонено через можливість займання парів палива від іскри яка може виникнути при роботі незахищеного спеціальним кожухом двигуна саморобного насосу. Саме це і відбулось - в період високих температур повітря, коли пари палива особливо добре займаються від будь якої іскри, відбулось займання парів палива від двигуна насосу і це призвело до катастрофи! Поліція фальсифікує розслідування кримінальної справи та відмазує головних винуватців катастрофічної пожежі! Вже давно всі власники та керівники нафтобази мали сидіти в СІЗО та чекати вироку суду!
показати весь коментар
30.03.2017 11:09 Відповісти

Завантаження...