4357 відвідувачів онлайн
1 975 35

Порошенко має намір зустрітися з Лукашенком у квітні

Президент Петро Порошенко має намір зустрітися з Президентом Білорусі Олександром Лукашенком у квітні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні посольства України в Білорусі.
Згідно з ним, у четвер посол України в Білорусі Ігор Кизим вручив копії вірчих грамот першому заступнику міністра закордонних справ Білорусі Андрію Євдоченку.
"Під час розмови обговорювали питання активізації українсько-білоруських контактів на всіх рівнях. Зокрема, акцентувалася увага на важливості підготовки запланованої наближчим часом зустрічі Президента України П. Порошенка з Президентом Республіки Білорусь О. Лукашенком", - йдеться в повідомленні.
Окрему увагу було приділено питанням поглиблення двосторонньої торговельно-економічної співпраці та зростання торгового обороту між країнами.
Кизим і Євдоченко також обговорили взаємодію посольства з МЗС Білорусі у консульсько-правових питаннях і щодо захисту прав українських громадян на території Білорусі.
Топ коментарі
+2
Баксік, напиши пісьмо Трампу.
показати весь коментар
30.03.2017 15:31 Відповісти
+2
Чичас....))))
показати весь коментар
30.03.2017 15:35 Відповісти
+2
Дивився у понеділок білоруський канал ОНТ.Я такого піздєца давно не бачив. Йде ток-шоу, тема "Будущее Евросоюза" ну і як годиться телефонне опитування з запитанням "Що буде з Євросоюзом?". Ведучий Кісєлєв місцевого розливу, експерти такіж довбойоби: історик, економіст, мабуть з тих що луканоміку створювали, і якість активісти з БРСМу. Короче поговорили проте, як в ЄС все погано. Литва і Польща вже майже копита відкинули, Німеччина всіх прогнула під себе. Тітонька одна така епатажна з вагою 150 кг мінімум, сказала, що її все рівно, що буде з ЄС аби тільки ці геї на святу білоруську землю війною не пішли. (прям так і бачу, як бойові голандці штурмують Жодіно).Ну і далі почався треш, вони почали говорити виключно про Україну. Що Європа зіграла на наших почуттях і кинула, війна у нас із-за того, що "Русскому чєловєку в Украине не нашли места", що ми українці легко піддаємося на заклики і маніпуляції, а білоруси в цьому плані мудріші.Далі розповідали, як ми в Україні погано живемо і якщо в Білорусі буде майдан буде те ж саме, але знову ж сказала, що його не буде, білоруси мудріше да і так живуть заїбісь, що майдан Білорусі не грозить. Ну і підкінець по скайпу зателефонували якомусь тіпа експерту в Києв спитати за безвіз і це мурло збрехало сказало, що для безвізу людині треба зібрати більше справок ніж, щоб отримати шенген.(ніколи його табло у нас на тв не бачив). Підвели кінець телефонного опитування, 77% проголосували, що ЄС розвалиться. Я так розумію, що це державний телеканал, ну і про що з Лукашенком можна говорити, коли рядового білоруса налаштовують проти нас. Доречі роблять це професіонально, навчилися у рашкованів.
показати весь коментар
30.03.2017 16:07 Відповісти

Завантаження...