Унаслідок обстрілу під Авдіївкою загинули двоє українських воїнів, - прес-центр штабу АТО
Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-центрі штабу АТО.
У повідомленні зазначають: "Обстріл наших позицій на даному напрямку вели із забороненого важкого озброєння: танка, мінометів калібру 120 мм і 82 мм.
Ситуація в районі проведення АТО залишається складною. Надвечір значно зросла інтенсивність обстрілів по всій лінії розмежування. Унаслідок боїв 9 військовослужбовців зазнали поранень, ще двоє отримали бойові травми. Відкриваючи вогонь у відповідь, наші захисники давали гідну відсіч ворогу.
Втрати російсько-окупаційних військ з'ясовуються".
P.S Хотелось бы читать новости про погибших рашистских террористов, чтоб знать что наши хлопцы не зря погибают.