7221 відвідувач онлайн

Інформаторка бойовиків "ДНР" отримала 8 років в'язниці

Слов'янський міськрайонний суд Донецької області визнав жительку села Зайцеве винною в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (сприяння терористичній організації).

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прокуратуру регіону, в січні-лютому 2016 року жінка збирала і передавала бойовикам "ДНР" відомості про дислокацію, чисельність і маршрути пересування підрозділів і військової техніки Збройних сил України в районі села Зайцеве Микитівського району та міста Горлівки. Контактувала вона з бойовиком на прізвисько Старшина, який є військовослужбовцем "розвідувального підрозділу 3-ї бригади міністерства оборони ДНР".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Бойовик на Донбасі обстріляв групу місцевих підлітків, одного поранено, - ГУР

Надалі терористи використовували цю інформацію під час артилерійського обстрілу українських позицій.

Суд призначив жінці покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного їй майна.

Топ коментарі
+23
Непогано,я вважаю.
показати весь коментар
31.03.2017 17:36 Відповісти
+16
Впервые решением суда удовлетворен.
показати весь коментар
31.03.2017 17:37 Відповісти
+16
вот такие новости для нас важнее, чем сраное "Евровидение"
показати весь коментар
31.03.2017 17:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Непогано,я вважаю.
показати весь коментар
31.03.2017 17:36 Відповісти
язык мой - враг мой)))))))))), молчание - золото))))))), слово не воробей вылетет не поймаешь)))))))))))
показати весь коментар
31.03.2017 17:41 Відповісти
WTF!?
У нас тут вечір російського прислів"я?
показати весь коментар
31.03.2017 17:43 Відповісти
Будь ласка))))
Не те гріх, що в рот, а те, що з рота.
Привикай, коровко, до житньої соломки.
Верба товста, та всередині пуста.
Живи просто, проживеш років зо сто, а будеш лукавить, так чорт тебе задавить.
показати весь коментар
31.03.2017 18:27 Відповісти
дибилоиды росияне сдадут по-тихому Сибирь Китаю, вместо того, чтобы вступить в Европу и Нато, была бы процветающая Евразия, для этого достаточно было бы выбрать некоррумпированного преза.
"Китай не будет вламываться в Сибирь открыто. Он просто сделает предложение по-тихому. И ему уступят, потому что вариантов больше не будет."
показати весь коментар
31.03.2017 17:47 Відповісти
Ничего так, восьмерик информаторше. Особенно, если сравнивать с недавними четырьмя годами корректировщице огня от Дзержинского райсуда.
показати весь коментар
31.03.2017 20:25 Відповісти
Украина очень либеральная страна. А сколько парней из-за нее погибло? Кто вернет жизнь сегодняшнему офицеру СБУ?
показати весь коментар
31.03.2017 21:21 Відповісти
Впервые решением суда удовлетворен.
показати весь коментар
31.03.2017 17:37 Відповісти
Ви занадто карательна,це не наші методи.Достаньо було би депортувати її кудись в Зімбабве,чи ще до якогось союзника росії,хай там розмножується.Втім,нажаль це неможливо-хочу думати,що тимчасово.
показати весь коментар
31.03.2017 17:41 Відповісти
вот такие новости для нас важнее, чем сраное "Евровидение"
показати весь коментар
31.03.2017 17:41 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2017 18:12 Відповісти
так ей гадине и надо!
показати весь коментар
31.03.2017 17:45 Відповісти
Чекаємо на подібні повідомлення відносно вселяких Вілкулів, Геп та Доп )))))
показати весь коментар
31.03.2017 17:54 Відповісти
согласна!
показати весь коментар
31.03.2017 18:00 Відповісти
Информатор боевиков "ДНР" получила 8 лет тюрьмы - Цензор.НЕТ 4021
показати весь коментар
31.03.2017 18:15 Відповісти
хорошее решение. Теперь у нее будет много времени на пошивку формы для наших воинов. И это правильно.
показати весь коментар
31.03.2017 18:20 Відповісти
думала, что она мженщина, то ей все можно, и все сойдет с рук, не поймают, не посадят.
Как Кужель кричит везде на ТВ, если ей не дают сказать:Не перебивайте меня. Я же женщина!
показати весь коментар
31.03.2017 18:37 Відповісти
Почему так мало? Это прямое поддерживаеие терроризма. Выйдет через 8 лет и будет дальше пытаться убивать Украину и украинцев.
показати весь коментар
31.03.2017 18:38 Відповісти
Е-мое, тут недавно Дзержинский суд за корректировку артогня дал бабе всего 4 года.
показати весь коментар
31.03.2017 20:27 Відповісти
надеюсь ее грохнут где-нибудь в Черниговской колонии.
показати весь коментар
31.03.2017 18:39 Відповісти
Большое спасибо судье,который показал, как надо судить врагов Украины!
показати весь коментар
31.03.2017 18:47 Відповісти
Конфіскація усього майна. .... Добре, ой добре. В Магадані є майно для сепарів.
показати весь коментар
31.03.2017 19:13 Відповісти
Украина очень либеральная страна. А сколько парней из-за нее погибло? Кто вернет жизнь сегодняшнему офицеру СБУ?
показати весь коментар
31.03.2017 21:22 Відповісти
все правильно сделали
с предателями только так