6368 відвідувачів онлайн
3 160 23

Порошенко нагородив 11 офіцерів медалями

Президент України Петро Порошенко підписав указ про нагородження 11 українських військовослужбовців медалями.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Президента.
6 офіцерів нагороджено медаллю "За військову службу Україні", медаллю "Захиснику Вітчизни" нагороджено 4 офіцерів, медаллю "За бездоганну службу" III ступеня нагороджено 1 офіцера.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Сестра загиблого десантника Іляна Гайдук - Порошенку: У відповідь на Вашу відкриту підтримку генерала Назарова хочу повернути Вам орден, даний Вами моєму братові (посмертно)
Топ коментарі
+15
Порошенко наградил 11 офицеров медалями - Цензор.НЕТ 4431
показати весь коментар
31.03.2017 21:08 Відповісти
+13
Когда не умеешь управлять страной - остается только раздавать награды, брежнев ты наш, ...ть.
показати весь коментар
31.03.2017 21:07 Відповісти
+10
Порошенко наградил 11 офицеров медалями - Цензор.НЕТ 2350
показати весь коментар
31.03.2017 21:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Ганьба країни": знаменита українська гімнастка втоптала в болото депутатів за бійців АТО

31-03-17 21:02
http://obozrevatel.com/ Обозреватель
Відома українська гімнастика і волонтер Надія Васіна виступила з жорстким зверненням на адресу депутатів Верховної Ради. За її словами, народні обранці ховаються за спинами справжніх патріотів, які жертвують своїми життями заради майбутнього нашої Батьківщини.
"Депутати, запрошую вас на ніч на позиції, щоб вам по головах кулі снайперські політали, щоб снаряди танків поруч з вами поразрывались, щоб ви смерть побачили своїми підлими очима! Нездари ви нікчемні! Ганьба країни, фу! Ви такі марні, що навіть немає сенсу ваші імена запам'ятовувати. Убережи Бог наших хлопчиків і мирне населення! Люблю вас, наші герої", - написала Васіна на своїй сторінці в Facebook
показати весь коментар
31.03.2017 21:16 Відповісти
Когда не умеешь управлять страной - остается только раздавать награды, брежнев ты наш, ...ть.
показати весь коментар
31.03.2017 21:07 Відповісти
наград от тоже жалеет!!!
показати весь коментар
31.03.2017 21:09 Відповісти
Чому??? Сторожевих псів, з псарні МВС, нагороджує регулярно ))))
показати весь коментар
31.03.2017 21:15 Відповісти
Їх нагородив не Петро - їх нагородила вдячна Україна..
показати весь коментар
31.03.2017 21:07 Відповісти
В України вже давно ніхто нічого не запитує - як їй жити , кого нагороджувати , за що платити ...
показати весь коментар
31.03.2017 21:11 Відповісти
Порошенко наградил 11 офицеров медалями - Цензор.НЕТ 4431
показати весь коментар
31.03.2017 21:08 Відповісти
Порошенко наградил 11 офицеров медалями - Цензор.НЕТ 2350
показати весь коментар
31.03.2017 21:10 Відповісти
Порошенко наградил 11 офицеров медалями - Цензор.НЕТ 5606
показати весь коментар
31.03.2017 22:18 Відповісти
А я бы на твою могилу поссал бы с удовольствием, тварь ватножопая...
показати весь коментар
31.03.2017 21:41 Відповісти
Ну шо шо, а это гарант балабол умеет.
показати весь коментар
31.03.2017 21:12 Відповісти
Меня всегда смущало,почему немецкие офицеры имели один два креста, а у наших вся грудь в орденах. Каждая награда имеет только тогда цену, когда её не раздают сотнями или тысячами, иначе теряется смысл награждения.
показати весь коментар
31.03.2017 21:13 Відповісти
А где награжденные менты? Чы Вова Парасюк в отпуске и они без побитых харь ходють?
показати весь коментар
31.03.2017 21:29 Відповісти
Медальками не отмахаешся!!! Тварь пороходажная!!!
показати весь коментар
31.03.2017 21:44 Відповісти
И не знаю почему,
Спрашивать не стали,
Почему тогда ему,
Не дали медали ...
показати весь коментар
31.03.2017 21:58 Відповісти
За воинскую службу Порошенко.

Вместо адекватного оружия военнослужащим для адекватной защиты Украины - медальки
за соучастие.
показати весь коментар
31.03.2017 22:07 Відповісти
11 офіцерів і жоден не вбив падлюку. а був би героєм. медаль хай в торпеду собі засунут