10456 відвідувачів онлайн
18 612 63

На Донбасі почався режим тиші

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Так домовилися учасники Тристоронньої робочої групи в Мінську на зустрічі 29 березня.

Читайте також: Суверенітет і територіальну цілісність України й надалі порушують агресивні дії Росії, - Столтенберг

Зазначимо також, що напередодні великодніх свят Тристороння контактна група привітала рішучість усіх учасників Мінського процесу забезпечити повне дотримання режиму припинення вогню з 1 квітня 2017 року. Крім того, з 1 квітня до поминальних днів заплановане істотне прискорення процедури перетину лінії зіткнення на КПВВ, зокрема, планується продовжити роботу пунктів перетину в ранкові та вечірні години.

Як заявляв раніше Президент України Петро Порошенко, режим припинення вогню з 1 квітня запропонувала українська сторона. 30 березня глава держави повідомив, що вже віддав всі необхідні команди - і Генеральному штабу, і міністру оборони.
Топ коментарі
+19
Не вірю рашистам та зрадникам України.
показати весь коментар
01.04.2017 08:20 Відповісти
+14
"На Донбассе начался режим тишины"
я тоже поздравляю вас с 1 апреля
показати весь коментар
01.04.2017 08:20 Відповісти
+14
На Донбассе начался режим тишины - Цензор.НЕТ 6644
показати весь коментар
01.04.2017 08:38 Відповісти

Завантаження...