11087 відвідувачів онлайн
4 144 49

Транш МВФ може бути отриманий до кінця наступного тижня, - Гонтарева

Черговий транш кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ) може бути виділений Україні вже через кілька днів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила глава Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарева в інтерв'ю "Укрінформу".
"Минулого тижня Національний банк і Міністерство фінансів вже погодили на робочому рівні з експертами МВФ оцінки ефекту торговельної блокади. МВФ прийняв надані українською стороною макроекономічні прогнози за основу для оновлення власних прогнозів", - сказала вона.
"Наступний крок за МВФ. Тривають відповідні внутрішні бюрократичні процедури фонду, які необхідні для поновлення макропрогнозів, пов'язаних показників і призначення нової дати засідання Ради директорів МВФ. Після прийняття позитивного рішення на засіданні Ради директорів МВФ, яке призначене на 3 квітня, на отримання траншу вже чекати недовго. Зазвичай минає кілька днів", - додала глава НБУ.

Читайте також: МВФ відклав прийняття рішення щодо України через маніпуляції з призначенням аудитора для НАБУ, - Садовий

Як повідомляли раніше, МВФ переніс на невизначений термін розгляд питання про виділення Україні траншу в розмірі 1 млрд доларів із метою вивчення впливу тимчасового припинення переміщення вантажів через лінію розмежування на Донбасі на подальший розвиток економіки країни. Раніше питання про виділення траншу Україні стояло на порядку денному засідання Ради директорів МВФ на 20 березня.
Топ коментарі
+13
Знов улюбленна жуйка про МВФ , жуй плебс, не замислюйся про тарифи, про грабунок держави !!!)))
показати весь коментар
01.04.2017 19:12 Відповісти
+12
Бригада по распилу транша уже готова.
показати весь коментар
01.04.2017 19:10 Відповісти
+10
власть замерла в тревожном, но приятном ожидании, как наркоманы перед готовящейся ширкой.
показати весь коментар
01.04.2017 19:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
так ты же рвёшь когти)))) или как овощ с собой прихватишь
показати весь коментар
01.04.2017 19:05 Відповісти
Знов улюбленна жуйка про МВФ , жуй плебс, не замислюйся про тарифи, про грабунок держави !!!)))
показати весь коментар
01.04.2017 19:12 Відповісти
...с ним бьіла плутовка такова.(с)
показати весь коментар
01.04.2017 19:36 Відповісти
о, транш, и в отставку можно идти
показати весь коментар
01.04.2017 19:05 Відповісти
власть замерла в тревожном, но приятном ожидании, как наркоманы перед готовящейся ширкой.
показати весь коментар
01.04.2017 19:06 Відповісти
А может быть и не получен вообще.
показати весь коментар
01.04.2017 19:06 Відповісти
Как и обещал во время избирательной кампании, Трамп решил включиться в урегулирование конфликта на Донбассе и скоро лично проведет переговоры с Захарченко.
показати весь коментар
01.04.2017 19:07 Відповісти
http://pl.com.ua/inna-shovkun-za-chasi-nezalezhnosti-z-********-bulo-vivedeno-v-ofshori-148-milyardiv/ Інна Шовкун: За часи незалежності з України було виведено в офшори $148 мільярдів
показати весь коментар
01.04.2017 19:07 Відповісти
только по чесному
показати весь коментар
01.04.2017 19:08 Відповісти
Жнива..
показати весь коментар
01.04.2017 19:10 Відповісти
Бригада по распилу транша уже готова.
показати весь коментар
01.04.2017 19:10 Відповісти
Еще хочет захватить распил, тварь.
показати весь коментар
01.04.2017 19:11 Відповісти
Коли вже МВФ перестане фінансувати цих бариг?!
показати весь коментар
01.04.2017 19:11 Відповісти
Та они в доле, шо тут непонятно.
показати весь коментар
01.04.2017 19:12 Відповісти
Без отката не дает МВФ денег.Это наши уголовники у них учились давать откаты и грабить.Иначе объяснить такую щедрость невозможно.
показати весь коментар
01.04.2017 20:03 Відповісти
Безвизовыый транш
показати весь коментар
01.04.2017 19:12 Відповісти
Транш МВФ может быть получен до конца следующей недели, - Гонтарева - Цензор.НЕТ 8598
показати весь коментар
01.04.2017 19:14 Відповісти
Давай, мавпа, отримуй транш - та тікай, тікай!
показати весь коментар
01.04.2017 19:14 Відповісти
Зачем?
показати весь коментар
01.04.2017 19:15 Відповісти
Наш спаситель МВФ
Вовсе не обычный блеф.
Не подстава, не отстой -
Управляет он страной.
показати весь коментар
01.04.2017 19:18 Відповісти
Транш МВФ может быть получен до конца следующей недели, - Гонтарева - Цензор.НЕТ 9985
показати весь коментар
01.04.2017 19:20 Відповісти
1 апреля?
показати весь коментар
01.04.2017 19:20 Відповісти
Ага и БЭЗВЫЗ мы получим два года назад!
показати весь коментар
01.04.2017 19:21 Відповісти
слюни текут, как у свиней перед кормежкой...
и визг такой же...
показати весь коментар
01.04.2017 19:21 Відповісти
Пабєда.
показати весь коментар
01.04.2017 19:38 Відповісти
Смотрю на ваших нынешних правителей и начиаю верить , что Янукович еще доплачивал в бюджет.
показати весь коментар
01.04.2017 19:28 Відповісти
их бюрократы виноватей наших корупционеров. фука ..тикало б уже тихо. а мы посмотрим . кто новый такой же будет
показати весь коментар
01.04.2017 19:39 Відповісти
Так что? Тогда гонтарева еще останется?!
показати весь коментар
01.04.2017 19:43 Відповісти
Ты перед сном молилась, Дездемона?
показати весь коментар
01.04.2017 19:47 Відповісти
Транш МВФ может быть получен до конца следующей недели, - Гонтарева - Цензор.НЕТ 8433
показати весь коментар
01.04.2017 19:52 Відповісти
Транш МВФ может быть получен до конца следующей недели, - Гонтарева - Цензор.НЕТ 5182
показати весь коментар
01.04.2017 19:58 Відповісти
Була гарна казочка про "бесвис", а зараз про "тРРРРанш", малята!!!
показати весь коментар
01.04.2017 19:58 Відповісти
Да ложил я на ваш транш , мне что с этого , дешевле тарифы будут ?
показати весь коментар
01.04.2017 20:02 Відповісти
Ну зачем нам транш??? Может трусануть министра несчастной угольной промышленности ???? https://focus.ua/country/369615/ Насалик задекларировал 140 млн евро наличными
показати весь коментар
01.04.2017 20:02 Відповісти
http://psm7.com/news/privatbank-snova-vyshel-na-pribyl.html 31.03.2017 14:53 ПриватБанк снова вышел на прибыль.
http://psm7.com/news/privatbank-snova-vyshel-na-pribyl.html Прибыль ПриватБанка за первые два месяца 2017 года составила 1,03 млрд грн, а рентабельность уставного капитала - 0,6%. Об этом говорится в оперативных данных Ассоциации украинских банков. В январе убыток банка составил 1,4 млрд грн, а вот второй месяц года оказался прибыльным и принес ПриватБанку 2,43 млрд грн.
показати весь коментар
01.04.2017 20:03 Відповісти
Транш МВФ может быть получен до конца следующей недели, - Гонтарева - Цензор.НЕТ 2143 Транш МВФ может быть получен до конца следующей недели, - Гонтарева - Цензор.НЕТ 4786
показати весь коментар
01.04.2017 20:08 Відповісти
Не , ну мне нравиться - эта Власть может по 2 года рассказывать - "вот уже на днях" , как про безвиз , например ! ))) Я таких брехунов еще не видел !!! Уже и Янек кажется не таким дебилом и ворюгой по сравнению с новыми брехливыми ворами !
показати весь коментар
01.04.2017 20:25 Відповісти
Алкоголичка увидела на горизонте транш и сразу глаза загорелись, в отставку видимо пока не пойдет... С другой стороны если Алкоголичка не пойдет в отставку то МВФ и транш не дадут... Прям заколдованный круг, ходь сядь и плачь... Еще вариант сказать что пошла в отставку а потом вернуться... и обязательно назначить наследника чтобы транш попридержал...
показати весь коментар
01.04.2017 20:31 Відповісти
кому что будет от него перепадёт, те и переживают, сразу видно "на ком шапки горят"!
показати весь коментар
01.04.2017 20:32 Відповісти
******* вы, мрази шоколадные, со своим попрашайничеством.
Прежде, чем просить снова в долг, отчитайтесь за старые кредиты.
Где они, *****? На чьих офшорах?
показати весь коментар
01.04.2017 20:41 Відповісти
Брехня.... ворам МВФ деньги не дает
показати весь коментар
01.04.2017 21:45 Відповісти
я имел ввиду- барыгам. Сами знаете, кто это
показати весь коментар
01.04.2017 21:45 Відповісти
Нормальні президенти відкривають підприємства у своїй країні, а наш барига їздить, зичить гроші, знищує націю різними поступками МВФ, а точніше- виконує завдання Єврейського союзу
по знищенню слов"янства, в тому числі-українців (в першу чергу, як арійську націю, яку найбільше боїться організоване єврейство). Це не моя думка. Ви прочитайте книги харківського
єврея Едуарда Ходоса.
показати весь коментар
01.04.2017 21:52 Відповісти
Кредити МВФ взагалі не йдуть в українську економіку. Вони поповнюють резерви Нацбанку, проте Нацбанк не має права їх витрачати. Тому й ставка по них низька. Нацбанк вкладає кошти в облігації США та ЄС. Так звані реформи, які МВФ вимагає від України спрямовані на знищення української економіки та зубожіння народу. Це зростання податків для малого бізнесу й населення, зростання тарифів. Відмова від державних інвестицій та скорочення соціальних витрат. Дуже добре, що транш відклали. Було б ще краще, якби Україна взагалі припинила співробітництво з МВФ.
показати весь коментар
02.04.2017 01:13 Відповісти
Готуйтесь українці!!! Віддавати прийдеться нам - простим людям!
показати весь коментар
02.04.2017 10:32 Відповісти
..."бьюсь как рыба, а денюх не надыбал"...!!!
показати весь коментар
02.04.2017 12:24 Відповісти