10919 відвідувачів онлайн

Ще на одній станції петербурзького метро знайдено вибуховий пристрій, - "Фонтанка"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Фонтанку".

На станції "Площа Повстання" знайдено вибуховий пристрій. Зараз його знешкоджують.
Нагадаємо, вдень 3 квітня в Санкт-Петербурзі на станції метрополітену "Технологічний університет" стався вибух. "Відкрита Росія" повідомляє, що вибухів було два: другий стався між станціями метро "Сінна" і "Технологічний інститут".

За даними Gazeta.ru і РБК, щонайменше 10 людей загинули. ТАСС пише, що у вагоні спрацював "невстановлений пристрій". За останніми даними, постраждали 50 осіб.

Також читайте: Путін про вибухи в метро: розглядають усі варіанти - і побутові, і терористичного характеру
Топ коментарі
+26
Сами подбросили - сами и нашли...
Завтра у ***** рейтинг - орять 146%...
...и все забудут про коррупцию
показати весь коментар
03.04.2017 16:14 Відповісти
+19
лихо медвепут рассчитался за демонстрации !
показати весь коментар
03.04.2017 16:13 Відповісти
+18
***** решил, что не хер выходить с протестами. Сидите дома, кругом террористическая угроза. Ни хрена в Мордоре не меняется, бабы еще нарожают.
показати весь коментар
03.04.2017 16:14 Відповісти

Завантаження...