Ще на одній станції петербурзького метро знайдено вибуховий пристрій, - "Фонтанка"
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Фонтанку".
За даними Gazeta.ru і РБК, щонайменше 10 людей загинули. ТАСС пише, що у вагоні спрацював "невстановлений пристрій". За останніми даними, постраждали 50 осіб.
На станції "Площа Повстання" знайдено вибуховий пристрій. Зараз його знешкоджують.
Нагадаємо, вдень 3 квітня в Санкт-Петербурзі на станції метрополітену "Технологічний університет" стався вибух. "Відкрита Росія" повідомляє, що вибухів було два: другий стався між станціями метро "Сінна" і "Технологічний інститут".
За даними Gazeta.ru і РБК, щонайменше 10 людей загинули. ТАСС пише, що у вагоні спрацював "невстановлений пристрій". За останніми даними, постраждали 50 осіб.
Завтра у ***** рейтинг - орять 146%...
...и все забудут про коррупцию