8867 відвідувачів онлайн
12 042 18

У Волинській області сталася бійка зі стріляниною, одна людина загинула, - Нацполіція

У райцентрі Любомль Волинської області в ніч на 3 квітня сталася бійка зі стріляниною. В результаті інциденту одна людина загинула і двоє були поранені.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в ГУ НП Волинської області.
У повідомленні зазначається: "Сьогодні вночі о 2:30 в чергову частину Любомльського відділу поліції надійшло повідомлення від 30-річного жителя райцентру Любомль про те, що в приміщенні товариства з обмеженою відповідальністю по вулиці Будівельників у Любомлі сталася бійка зі стріляниною. В результаті інциденту одна людина загинула, двоє поранених.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Поліція перевіряє причетність сина екс-начальника УМВС Рівненщини Чайки до вбивства адвоката Шаблій в Дубно. ВІДЕО

На місце події негайно виїхали співробітники групи реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група, керівництво Любомльського відділу поліції, керівництво і представники ГУНП в області. Попередньо встановлено: в результаті інциденту невідомі вбили 40-річного жителя Любомльського району, ще двох працівників товариства з обмеженою відповідальністю поранені.
На місці події працюють співробітники ГУНП у Волинській області, Любомльського відділу поліції, які вилучили три гільзи калібру 9 мм відстріляних з пристрою травматичної дії (пістолет), призначений для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії.
За цим фактом слідчі почали кримінальне провадження за ч. 2 п. 115 Кримінального кодексу України. Йдеться про умисне вбивство. Зараз правоохоронці проводять комплекс заходів спрямованих на встановлення і затримання зловмисників ".
Топ коментарі
+2
У Пашинского алиби проверили?
показати весь коментар
04.04.2017 19:52 Відповісти
+2
писец, шо творится в стране! лихие 90-е скоро покажутся - счастливым и спокойным временем.
зато, эта зажравшаяся и ленивая ****, сжирает бюджет и гранды, и держит (не люстрирует) старую шоблу мусаров, на тёплых местечках.
такого недоверия к мусорне, я не помню со времён хряка межигорского! а оно, по прежнему - министром...
показати весь коментар
04.04.2017 20:01 Відповісти
+2
що за дядько? на совкового голову колгоспу похожий
показати весь коментар
04.04.2017 20:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
это веселый городок, там еще и не то бывает.
показати весь коментар
04.04.2017 19:46 Відповісти
контрабандисты сигарет там одни тусуют
показати весь коментар
04.04.2017 19:50 Відповісти
странные патроны, вроде травмат а труп. В упор в глаз воткнул ствол и стрелял что ли ?
показати весь коментар
04.04.2017 19:51 Відповісти
У Пашинского алиби проверили?
показати весь коментар
04.04.2017 19:52 Відповісти
Естественный отбор. Меня устраивает.
показати весь коментар
04.04.2017 19:59 Відповісти
показати весь коментар
04.04.2017 20:01 Відповісти
Бурштын не поделили.
показати весь коментар
04.04.2017 20:09 Відповісти
замало подробиць для висновків.
показати весь коментар
04.04.2017 20:14 Відповісти
В Волынской области произошла драка со стрельбой, один человек погиб, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 7918 Вован,що не поділив?
показати весь коментар
04.04.2017 20:16 Відповісти
що за дядько? на совкового голову колгоспу похожий
показати весь коментар
04.04.2017 20:19 Відповісти
Дибель Володимир.Головний лікар Любомильщини.У Чернівецькому медінституті 1989р. був головою студентського профкому.Не впевнений,але мабуть був тоді комунякою.Типовий пристосуванець.Починав із Шацька.Піднявся на вуграх. Завзятий,за часів яника регіонал.Тепер перефарбований.Не тоне.
показати весь коментар
04.04.2017 20:41 Відповісти
Ого! Цікавий чоловічок. Вугри років 5 тому у Ковелі коштували 250 грн штука, а нині мабуть під 400 грн.
показати весь коментар
04.04.2017 21:04 Відповісти
А він їми не торгував.Він розпихував їх по торбах для інших,які не тонуть.
показати весь коментар
04.04.2017 22:42 Відповісти
гомосовєтікус володька дибель, шкворень, штифт...
показати весь коментар
04.04.2017 22:46 Відповісти
Пана Курчака вже бачив-тепер і пана Вугра і морда аж трищить.
показати весь коментар
04.04.2017 22:58 Відповісти
Морда ліца
показати весь коментар
04.04.2017 23:03 Відповісти
Травмат обманчив своею ненастоящестью. Это спецсредство и должно быть толко у спецподразделений, а цивилы должны иметь настоящие и осознавать ответственность.
показати весь коментар
05.04.2017 01:01 Відповісти