9996 відвідувачів онлайн
5 099 71

Підстав говорити про підвищення тарифів на газ немає, - Гройсман

Про це заявив прем'єр-міністр України, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".
На питання про те, чи будуть підвищуватися тарифи на газ, Володимир Гройсман відповів: "Я вважаю, що зараз ніяких підстав говорити про підвищення цін на тарифи немає. Більш того, я підкреслюю, що наше завдання сьогодні-позбутися енергетичної залежності і я вважаю , що це можна віднести до позитивних результатів нашої діяльності. Ми зупинили падіння видобутку українського газу і відновили зростання видобутку. Фактично ми маємо в цьому році добувати більше на 500 млн кубів, ніж це було минулого року".

Про призначення тарифів на газ Володимир Гройсман повідомив: "Ми встановили тільки граничну ціну на газ. Все інше затверджує саме Нацкомісія. Треба віддати належне, що розрахунки Нацкомісії з тарифами приносять Теплокомуненерго. І як раз вони належать міським громадам. І тут потрібно, щоб на місцях були досить серйозні динамічні програми модернізації житлово-комунального сектору і в тому числі і комунальні теплоенергетики. Ніхто сьогодні не може заперечувати, що потрібно встановлювати індивідуальні теплові пункти в містах, робити модернізацію виробництва тепла, удосконалювати транспортування тепла".
"Якщо говорити про місцеві органи влади, то там де є нормальний мер, сьогодні можна сказати, що там нормальна система витрат і нормальна структура формування тарифу і вони працюють у тому числі на альтернативних джерелах", - зазначив прем'єр.
Нагадаємо, Національна комісія, яка регулює сферу енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), 28 березня ввела в Україні абонплату за газ для населення і промислових користувачів з 1 квітня. Президент України Петро Порошенко вимагає зупинити рішення про введення абонплати на газ.
Топ коментарі
+18
Помню , один знаменитый камикадзе говорил то же самое ещё у Шустера при Овосче ...
Помните ?
Был такой Великий Архитектор Заборов , Мастер Сеппуки и Виртуоз Катаны ?
За всё заплатят бохатые ...
Как всё повторяется !
показати весь коментар
04.04.2017 22:19 Відповісти
+17
Значит будут повышать...
показати весь коментар
04.04.2017 22:17 Відповісти
+17
Оснований говорить о повышении тарифов на газ нет, - Гройсман - Цензор.НЕТ 3071
показати весь коментар
04.04.2017 22:23 Відповісти

Завантаження...