7087 відвідувачів онлайн
29 730 95

Порошенко призначив Марію Гайдар своїм позаштатним радником

Депутат Одеської облради від БПП, колишня російська опозиціонерка Марія Гайдар із 28 березня стала позаштатним радником Президента України Петра Порошенка.

Про це йдеться на сайті очільника держави, передає Цензор.НЕТ.
Призначення оформлено указом №83 / 2017.
Нагадаємо, Марія Гайдар - дочка відомого російського політика Єгора Гайдара - одного з керівників та ідеологів економічних реформ початку 1990-х у Росії, правнучка письменника Аркадія Гайдара.
Міхеїл Саакашвілі запросив її працювати своїм заступником у липні 2015 року. У серпні 2015 року Порошенко підписав указ про надання їй громадянства і особисто вручив паспорт громадянки України.
Топ коментарі
+42
И шож она ему посоветует ? Совет хороший могу дать я и совершенно бесплатно - БЕГИ Петя БЕГИ !!!!
показати весь коментар
05.04.2017 09:49 Відповісти
+24
назначил бы уже сразу киселёва, лаврова, шойгу или кадырова. чего мелочиться
показати весь коментар
05.04.2017 09:55 Відповісти
+22
Старый демотиватор, но годный :
Порошенко назначил Марию Гайдар своим внештатным советником - Цензор.НЕТ 8710
показати весь коментар
05.04.2017 10:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И шож она ему посоветует ? Совет хороший могу дать я и совершенно бесплатно - БЕГИ Петя БЕГИ !!!!
показати весь коментар
05.04.2017 09:49 Відповісти
она ему смок смок няф няф ум ум.... и Пеця доволен.......
показати весь коментар
05.04.2017 09:53 Відповісти
Со своей манией усыпляй монотонностью!
показати весь коментар
05.04.2017 10:17 Відповісти
Маша -это чемодан без ручки а педро у нас комерц еще тот-вдруг пригодится!!
показати весь коментар
05.04.2017 10:27 Відповісти
Что-то Порошенко таки делает правильно, х*йлоботы своим срачём это подтверждают.
показати весь коментар
05.04.2017 10:43 Відповісти
Порошенко назначил Марию Гайдар своим внештатным советником - Цензор.НЕТ 98
показати весь коментар
05.04.2017 11:47 Відповісти
папкин учебник про 90-е достанет со схемами.
показати весь коментар
05.04.2017 12:08 Відповісти
вот стараюсь никогда не становиться антисемитом, но трудно
показати весь коментар
05.04.2017 16:01 Відповісти
это... даже не знаю как комментировать...
полный .... ц.....
показати весь коментар
05.04.2017 09:50 Відповісти
нормально всё. из пети коллаборантская сущность уже по пояс вылезла, скоро весь пропутитец родится
показати весь коментар
05.04.2017 09:56 Відповісти
Типа, эта его сущность когда то пряталась. Не, ну если, канешно, не учитывать 54,7% особо одаренных.
показати весь коментар
05.04.2017 11:38 Відповісти
его просто особо никто не знал. для меня, например, его вообще не существовало.
показати весь коментар
05.04.2017 11:50 Відповісти
Порошенко назначил Марию Гайдар своим внештатным советником - Цензор.НЕТ 4024
показати весь коментар
05.04.2017 14:41 Відповісти
Выдас ей премию на следующее 8 марта и посадит.
показати весь коментар
05.04.2017 09:53 Відповісти
...от Михо и к пороху
...Михо лоханулся, или лоханули
...а не кремлевская я ли лошадка?
показати весь коментар
05.04.2017 09:55 Відповісти
...я лишняя
показати весь коментар
05.04.2017 09:55 Відповісти
Соска небось?
показати весь коментар
05.04.2017 10:44 Відповісти
еще одно подтверждение того. что якобы оппозиционер Михо это проект Пороха
показати весь коментар
05.04.2017 11:48 Відповісти
назначил бы уже сразу киселёва, лаврова, шойгу или кадырова. чего мелочиться
показати весь коментар
05.04.2017 09:55 Відповісти
они уже давно консультантами внештатными в АП работают. секелев с лаврушей точно.
показати весь коментар
05.04.2017 10:04 Відповісти
а на росії певно всі повії, це генетично лішня храмасома
то з міхо то з порохом)
показати весь коментар
05.04.2017 09:55 Відповісти
Вона громадянка України. Кремлівські х*йлоботи, намагаються її обкакать. Ну фекалоїди, що з них візьмеш.
показати весь коментар
05.04.2017 10:50 Відповісти
ну це не в + нашій державі що таким як вона дають громадянство)
кажу ж то з Міхо, то з його запеклим ворогом....аби десь пару грн дали)

доречі її обгаджують характеризують не стільки в кремлі, скільки в

https://beztabu.net/vechnaya-timurovka-pochemu-razoshlis-puti-marii-gajdar-i-dvizheniya-saakashvili_n17076

ну це якщо Вам справді цікаво про її рівень проФФесіоналізму й користності)
показати весь коментар
05.04.2017 10:57 Відповісти
ЦИРК !!!!! Вот это номер от чиколадного, Никулин нервно курит в стороне! Осталось пескова и ласрова трудоустроить и все будет - марцепан!
показати весь коментар
05.04.2017 09:57 Відповісти
Опять 100% вранье, никакая она не внучка Аркадия Гайдара, единственное её известное дело - разворовывание бюджета на покупке томографов. Внештатная совестница это доступ к информации, право комнадовать и сосать из корыта, но никакой ответственности. Недавно дочь Трампа именно из-за этого была назначена официальной советницей. Опять вранье, опять подтасовки, как надоело.
показати весь коментар
05.04.2017 09:59 Відповісти
онуком був єгорка гайдар, отже вона - праонучка.
показати весь коментар
05.04.2017 10:06 Відповісти
Вона правнучка того самого письменника,який написав про кам'яну квітку і срібну ратичку
показати весь коментар
05.04.2017 11:01 Відповісти
Бажова?
показати весь коментар
05.04.2017 11:49 Відповісти
ага
показати весь коментар
05.04.2017 13:19 Відповісти
показати весь коментар
05.04.2017 13:25 Відповісти
Отец Егора НЕ СЫН Аркадия Гайдара.
показати весь коментар
05.04.2017 17:42 Відповісти
https://ria.ru/spravka/20141216/1038327978.html
показати весь коментар
05.04.2017 22:49 Відповісти
кремлевская шалава машенька гайдар пошла по рукам.
показати весь коментар
05.04.2017 10:02 Відповісти
одним советником больше одним меньше, госаппарат это большие расходы, которые ложатся на бюджет
показати весь коментар
05.04.2017 10:05 Відповісти
Не хочу сказать ничего против разейских оппозиционеров но всеравно они касабы и всеравно они будут тянуть нас на дружбу с Разеей...
показати весь коментар
05.04.2017 10:07 Відповісти
Буває, що інородці більш патріотичні, ніж титульні. Прикладів море. До речі, Гайдари - кацапи умовні, ситуативні.
показати весь коментар
05.04.2017 10:53 Відповісти
мария, перелогиньтесь
показати весь коментар
05.04.2017 11:52 Відповісти
під час війни Аркадій Гайдар нагуляв дочку в Черкаській області - так що у Марії є й родичі українці
показати весь коментар
05.04.2017 11:55 Відповісти
я знаю,що дочка Катя була до війни
показати весь коментар
05.04.2017 13:20 Відповісти
він потрапив у засаду і загинув повертаючись з побачення - дочка родилася вже після його смерті. Але з політичних міркувань цю деталь його біографії ніколи не афішували…
показати весь коментар
05.04.2017 15:33 Відповісти
Ну тоді Марія не родичка тієї дочки.Тимур І Катерина не рідні його діти,він чомусь власних заводити боявся
показати весь коментар
05.04.2017 17:32 Відповісти
Тут возникает вполне резонный вопрос. А какая зарплата будет у "внештатной" непотопляемой марухи машки и кто ее танцует если учитывать что презерватив делает вояж по дальним странам. Или он такой моторный что успевает и посрать и одновременно указ состряпать.
показати весь коментар
05.04.2017 10:08 Відповісти
Жаль киллера Вороненкова застрелили. У него работы было непочатый край.
показати весь коментар
05.04.2017 10:10 Відповісти
У Пэти назначенцы обязательно должны быть инородцами. Иерархия этнических меньшинств - высший сорт-жиды, первый-кацапы, второй-грузины, третий-"условные европейцы" и американцы, и так далее до Найема и "мышей". И никакой ксенофобии! Перед мышами - украинцы, которыми и заканчивается пищевая цепочка упыря.
показати весь коментар
05.04.2017 10:10 Відповісти
Так Педро знает, что Украинцы ему шею свернут, а русня защитит.
показати весь коментар
05.04.2017 10:11 Відповісти
Мда, интересно советник по какому профилю?
показати весь коментар
05.04.2017 10:14 Відповісти
все могу понять. не могу понять что за должность внештатный советник. штата не хватает?. -целая администрация. РАДА. СНБО.КАБМИН. КУЧА ОБЩЕСТВЕННЫХ ОРГАНИЗАЦИЯХ. нии. полно всего .. вот что в мвд. взял собутыльника по его.
показати весь коментар
05.04.2017 10:17 Відповісти
Старый демотиватор, но годный :
Порошенко назначил Марию Гайдар своим внештатным советником - Цензор.НЕТ 8710
показати весь коментар
05.04.2017 10:24 Відповісти
Когда Матрица даёт сбой, то всегда происходит дежавю.
показати весь коментар
05.04.2017 10:39 Відповісти
https://twitter.com/Lisa0090 KUMA BANDERIVSKA)‏ @Lisa0090

Заголовок норвезької газети: "Цей чоловік керує найбільш корумпованою країною Європи. І світлина ДУЖЕ виразна.

Порошенко назначил Марию Гайдар своим внештатным советником - Цензор.НЕТ 4101
показати весь коментар
05.04.2017 10:27 Відповісти
триста років окупації України-Руси московитами і пейсатими просто так нікуди не дінеться...
показати весь коментар
05.04.2017 10:36 Відповісти
плохи дела у главного барыги раз кадры Саакашвили начал к себе переманивать
показати весь коментар
05.04.2017 10:40 Відповісти
Не - это щелчек по носу, попытка задеть самолюбие Саакашвили, "смотри мол - твоя ***** теперь у меня". Зная подлость, мелочность и невероятную мстительность Порошенка - других вариантов как мелкая месть я не рассматриваю.
показати весь коментар
05.04.2017 10:44 Відповісти
возможно и так,но это и явный признак слабости и неуверенности главного барыги
показати весь коментар
05.04.2017 10:54 Відповісти
зрада?
показати весь коментар
05.04.2017 10:56 Відповісти
покращунство.
показати весь коментар
05.04.2017 11:01 Відповісти
https://yandex.ua/maps/213/moscow?lang=ru АО ЛКФ «Рошен». Оптовые продажи. 105005, г. Москва, ул. Бауманская, д. 6, стр. 2.
Тел: +7-495-640-19-05 +7-4742-42-59-00
E-mail: [email protected]
показати весь коментар
05.04.2017 11:01 Відповісти
Она согласна...
показати весь коментар
05.04.2017 11:02 Відповісти
В России была оппозиционеркой, затем в Одессе у Саакашвили, теперь вот у Петра в Киеве. Короче девушка пошла по ...партиям.
показати весь коментар
05.04.2017 11:06 Відповісти
Жаль девушку, наверно и она скоро на встречу последнюю пойдет.... путин ооочень злопамятен...
показати весь коментар
05.04.2017 11:07 Відповісти
Це ж коли Маша стала "російською опозиціонеркою"? Це коли працювала самим молодим в "РФ"ії заступником губернатора в Кіровській області в 2009-2011 р.? Чи коли втікла в Гарвард після мутної ДТП зі смертельним наслідком, а потім Контора зачищала за нею так, що навіть у місцевих ментів очі на лоба лізли? Чи може коли була радником віце-мера Москви? Ну і не може бути ознакою опозиційності отримання грандів від Путіна на власний фонд вже в 2014-2015 роках. Праця Маші віце-губернатором в Кірові та Одесі нічим позитивним не відзначилась - розвал роботи, мажорна зверхність з підлеглими та колегами, надмірне вживання алкоголю. Сама по собі Маша нуль, а її династія з точки зору українців - взагалі злочинці. Прадід різав селян до "кровавих мальчіков" в очах, що аж загартовані у вбивствах більшовики жахнулись та відправили його на почесну пенсію. Батько, агент КДБ, після розвалу СРСРу успішно забезпечив пограбунок союзних республік на користь москвогебнявих та допоміг їм взяти під свій контроль загальнонародну власність. Цікаво, хто пхне ту Машу Гайдар у всі щілини в Україні? Хто підсовує ту москвогебняву підставу нашому Президентові в такий і без того важкий для нього час?
показати весь коментар
05.04.2017 11:08 Відповісти
А президент наш?...
показати весь коментар
05.04.2017 11:36 Відповісти
Це - не наш Президент.
Бо він укГаїнець, а не укРаїнець.
А Машка - їх кагальського роду...
показати весь коментар
05.04.2017 12:09 Відповісти
Все очень просто. Поскольку Маша тоже любитель хорошо принять на грудь, то ... Все у них будет хорошо.
показати весь коментар
05.04.2017 11:13 Відповісти
Ну ладно Сака дятел, натащил себе либерасни кацапской, а тебе эта курица на холеру?
показати весь коментар
05.04.2017 11:13 Відповісти
на хз??
показати весь коментар
05.04.2017 11:15 Відповісти
что- бы соображать на троих . так как с Югиком скучно
показати весь коментар
05.04.2017 11:22 Відповісти
если не можешь побороть- возглавь
показати весь коментар
05.04.2017 11:24 Відповісти
Чарка в роті, і піхва Машка в роботі
показати весь коментар
05.04.2017 11:29 Відповісти
Он будет думать, шо это - Путин...
показати весь коментар
05.04.2017 12:07 Відповісти
У зрадоботов крыша поедет - то была патриотка и соратница Михо - а теперь надо дерьмом поливать! С ума можно сойти бедному зрадодрочеру! Зигзаги судьбы не предсказуемы!
показати весь коментар
05.04.2017 11:30 Відповісти
А если все же прочтешь коменты до тебя - поймеш (могет быть) что попал ты пальцем в #опу. Ну или нюхни свой палец.
показати весь коментар
05.04.2017 11:48 Відповісти
показати весь коментар
05.04.2017 11:51 Відповісти
Это москальско-еврейское убоище еще в Одессе выглядело по-идиотски.
При Барыге оно ваще расцветет.
Тем более - родство по крови...
Все будет таки да!!!
показати весь коментар
05.04.2017 11:43 Відповісти
евреи подтягивают друг друга на хлебные места
показати весь коментар
05.04.2017 11:47 Відповісти
Чук и Гек - снова вместе!!!))))))))
показати весь коментар
05.04.2017 11:54 Відповісти
Охрану ей хоть нормальную дайте..Зоряно-sas-Шкиряки))))
показати весь коментар
05.04.2017 11:56 Відповісти
Кто-то налево и направо разбазаривает деньги. Если она ему очень нужна как советник, платил бы ей из своего кармана, а не государственного.
показати весь коментар
05.04.2017 11:57 Відповісти
Советовала Маша Мише советовала, да где сейчас Миша?
Пэтя, помни о Мише беря Машу!


Хотя... Может как Маша она и хороша, но как советник...
показати весь коментар
05.04.2017 11:59 Відповісти
Чем-то это бикса напоминает мне Монику Левински....
показати весь коментар
05.04.2017 12:06 Відповісти
Йому мало совєтов від *****?
показати весь коментар
05.04.2017 12:14 Відповісти
Депутат Одесского облсовета от БПП, бывшая российская оппозиционерка Мария ГайдарИсточник: ===интересно а кто ее выбирал?
показати весь коментар
05.04.2017 12:19 Відповісти
охренеть .за какие такие заслуги.
показати весь коментар
05.04.2017 12:21 Відповісти
кроме родословной у неё есть ещё какие то полезные качества..?
показати весь коментар
05.04.2017 12:32 Відповісти
Що ж якии' президент ,такі і радники ,що вона може порадити ,як будувати "русскии' мир " ?
показати весь коментар
05.04.2017 12:41 Відповісти
Петро https://plus.google.com/u/0/s/%23%D0%9F%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE #Порошенко призначив своїм позаштатним https://plus.google.com/u/0/s/%23%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BC #радником https://plus.google.com/u/0/s/%23%D0%93%D0%A0%D0%9E%D0%9C%D0%90%D0%94%D0%AF%D0%9D%D0%9A%D0%A3 #ГРОМАДЯНКУ https://plus.google.com/u/0/s/%23%D0%A0%D0%9E%D0%A1%D0%86%D0%87 #РОСІЇ ( Два громадянства !!! ) Марію https://plus.google.com/u/0/s/%23%D0%93%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B0%D1%80 #Гайдар , https://plus.google.com/u/0/s/%23%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0 #депутата ( Два громадянства !!! ) https://plus.google.com/u/0/s/%23%D0%9E%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97 #Одеської https://plus.google.com/u/0/s/%23%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8 #облради від партії " https://plus.google.com/u/0/s/%23%D0%91%D0%BB%D0%BE%D0%BA #Блок Петра https://plus.google.com/u/0/s/%23%D0%9F%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0 #Порошенка ".
показати весь коментар
05.04.2017 12:48 Відповісти
Как будто в Украине своих, реальных оппозиционеров нет - тех, кто ее своими реальными делами все время спасает.
показати весь коментар
05.04.2017 13:12 Відповісти
Саакашвілі "лоханувся" - досі йому відхаркується.
А для Порошенка таке москальське лайно, як Машка Гайдариха якраз те що потрібно......
Алєров, Аброськін, Герасимов, Гонтарєва, Ложкін - схоже на те, що Порошенко наполегливо конкурує з Януковичем .......
показати весь коментар
05.04.2017 13:25 Відповісти