10571 відвідувач онлайн
34 781 124

Дві українки намагалися таємно вивезти зенітну гармату до Польщі

Вилучена артилерійська система призначена для установки на військових кораблях і збивання повітряних цілей, серед яких керовані ракети, літаки, вертольоти і невеликі надводні цілі.

Унаслідок проведення митного контролю польськими прикордонниками в пункті пропуску Дорогуськ запобігли спробі ввезти в Польщу компоненти корабельної артилерійської установки АК-630 калібром 30 мм, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Польське радіо.
"Співробітники Агентства внутрішньої безпеки вилучили на польсько-українському кордоні артилерійську гармату і затримали осіб, які намагалися ввезти її в Польщу", - йдеться в повідомленні.
Гармату із замком радянського виробництва перевозили у фургоні на українській реєстрації 31 березня 2017 року. Польські правоохоронні органи затримали двох громадянок України, які їхали в цьому авто.
Зброю задекларували як гідравлічний компонент.

Читайте також: Польща хоче змінити геополітику ЄС для посилення ролі країн Східної Європи, - посол Пєкло
Топ коментарі
+67
чего только нет в женских сумочках
показати весь коментар
06.04.2017 14:38 Відповісти
+24
цапы бойтесь - у нас даже женщины с корабельной артиллерией на променад за границу ездят - представьте шо у них дома за укрепдома - так шо сидите дома и не рыпайтесь)))
показати весь коментар
06.04.2017 14:41 Відповісти
+21
Хазяюшки...
показати весь коментар
06.04.2017 14:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А чому не написали, що цілий корабель хотіли вивезти?
показати весь коментар
06.04.2017 15:08 Відповісти
милитаристки, мать их! Сказали бы что шприц для крема.
показати весь коментар
06.04.2017 15:11 Відповісти
поляки задержали.....наши погранцы и таможня ослепли...мля, я так понимаю, за мзду малую, они и авианосец не заметят.
показати весь коментар
06.04.2017 15:13 Відповісти
Насмеялась тут с вами!
показати весь коментар
06.04.2017 15:22 Відповісти
показати весь коментар
06.04.2017 15:23 Відповісти
Да уж,о времена,о нравы.Жiнцi зараз без зенитки,тяжко.
-Люба,ну ми в клуб идём,чи нi?Знов губи,пiв години фарбуешь?
-Нi.Зенiтку маслю.
-Ну то швидше,я поки танк прогрiю
показати весь коментар
06.04.2017 15:27 Відповісти
Вот это барышни!!!!!
показати весь коментар
06.04.2017 15:30 Відповісти
Да что вы к девушкам пристали! Это их ЛИЧНЫЕ вещи!
показати весь коментар
06.04.2017 15:38 Відповісти
Они верили,что это старая гидравлическая кофемолка....
показати весь коментар
06.04.2017 15:42 Відповісти
Две украинки пытались тайно вывезти зенитную пушку в Польшу - Цензор.НЕТ 3334

показати весь коментар
06.04.2017 15:46 Відповісти
гидравлический компонент?
показати весь коментар
06.04.2017 16:14 Відповісти
Ну да , а шо такое ...?
показати весь коментар
06.04.2017 17:06 Відповісти
Две украинки...так он на шо цэй загадочний бэзвиз.....було-було, но такого шэ нэ було....
показати весь коментар
06.04.2017 15:52 Відповісти
Хорошо что на танке не пробовали вьехать
показати весь коментар
06.04.2017 16:01 Відповісти
Ага, тайно.
показати весь коментар
06.04.2017 16:06 Відповісти
Начало хорошее! Теперь надо поработать с этими паночками, что бы они смогли провезти в Москву систему залпового огня. Далее по ситуации и возможности поближе подъехать к крысиной норе.
показати весь коментар
06.04.2017 16:08 Відповісти
от девки дают
показати весь коментар
06.04.2017 16:08 Відповісти
не в ту сторону поехали,заблудились
показати весь коментар
06.04.2017 16:12 Відповісти
Тут как в анекдоте:
Жена: Я тут машинку красивую присмотрела , думаю , что буду брать.
Муж: Это здорово! Только покажи это место , где возьмёшь деньги.
Жена: Успокойся! Нет у тебя этого места.
показати весь коментар
06.04.2017 17:07 Відповісти
шо ти візьмеш з прокладок...
показати весь коментар
06.04.2017 18:18 Відповісти
Две украинки пытались тайно вывезти зенитную пушку в Польшу - Цензор.НЕТ 849
показати весь коментар
06.04.2017 20:23 Відповісти
Зенітка - традиційна українська зброя

Я з лопухiв потихесеньку, навшпиньки, у хлiв. У руках у мене вила-трiйчата залiзнi. Я ********** та крiзь лiсу вилами - раз, два, три!
Як заверещать вони там, як закричать:
- Вас iст дас?
А Нужник:
- О, рятуйте! Хтось iз землi з зенiтки б'є!
Ага, думаю, сукинi ви сини, уже мої вила вам за зенiтку здаються, почекайте, ще не те буде.

"Зенітка" (Остап Вишня)
показати весь коментар
06.04.2017 23:52 Відповісти
Сторінка 2 з 2