4704 відвідувача онлайн
47 294 231

Турчинов вважає ракетну атаку США в Сирії адекватною та своєчасною реакцією

Секретар РНБО Олександр Турчинов вважає атаку крилатими ракетами США по військовому об’єкту в Сирії адекватною та своєчасною реакцією на застосування союзником РФ Б. Асадом хімічної зброї проти цивільного населення.

Про це Олександр Турчинов сказав під час зустрічі із заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Готтемеллер, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

Під час зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію, що склалась внаслідок військової агресії РФ проти нашої країни. Також співрозмовники приділили окрему увагу питанню взаємодії України з Альянсом, питанню реформування сектору безпеки і оборони нашої країни і його переходу на стандарти НАТО.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна підтримує дії США в Сирії, - МЗС

Співрозмовники визначили ряд стратегічних напрямків для співпраці, в тому числі в питаннях протидії сучасним гібридним загрозам.

Нагадаємо, понад 50 американських "Томагавків" були випущені з військових кораблів у Середземному морі за програмними цілями на сирійській військовій базі. Метою удару був аеродром Шайрат, з якого, на думку американської влади, були здійснені хіматаки в провінції Ідліб.
Президент США Дональд Трамп заявив, що цейудар відповідав "життєво важливим інтересам національної безпеки" США.

Зазначимо також, що американський президент заздалегідь не оголосив про атаку, хоча він і інші чиновники протягом дня озвучили жорсткі попередження сирійському уряду.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": США завдали ракетного удару по авіабазі військ Асада в Сирії. ВIДЕО

За даними ЗМІ, хіматака, яку попередньо здійснили сирійські урядові війська, вбила щонайменше 70 осіб у вівторок, 4 квітня. За іншими даними, в результаті атаки загинули 100 осіб.

ЮНІСЕФпідтвердив загибель 27 дітей у результаті хімічної атаки союзника РФ Асада.

Топ коментарі
+60
Пастор есть пастор ) .... он и сам не против что то по москалям запустить ... будет еще время.
показати весь коментар
07.04.2017 13:48 Відповісти
+58
Турчинов считает ракетную атаку США в Сирии адекватной и своевременной реакцией - Цензор.НЕТ 3210
показати весь коментар
07.04.2017 13:48 Відповісти
+56
" Турчинов считает ракетную атаку США в Сирии адекватной и своевременной реакцией "

Все нормальные люди так считают .
показати весь коментар
07.04.2017 13:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Поганий мир,краще доброї війни! Світ та технології змінюються кожен місяць...гра в войнушки -це пережиток 20 століття...Людство націлилось на інші планети ,зовсім іншого рівня виклики. США,чи комусь подобається, чи ні ,прогнозує,вирішує СВІТОВІ ПРОБЛЕМИ! Це взагалі інший рівень розвитку! Ти або сідаеш разом з ними в човен ,або пливеш на плоті до пн.Кореї! Просто зараз 3 тисячоліття!Чим далі,тим більше себе відчуваеш громадянином СВІТУ!то майбутнє!
показати весь коментар
07.04.2017 19:14 Відповісти
Нада было уговаривать Путина и Асада. Или почему при этом Кровавый Пластырь не кидает Трампу свою парадигму?
Парадигма Турчинова.
"Ми повинні застосувати нову парадигму - інтелект проти грубої сили, переконання проти злоби та жорстокості. І саме ця парадигма приведе нас до перемоги."
http://www.rnbo.gov.ua/news/2420.html
показати весь коментар
07.04.2017 19:25 Відповісти
я так розумію, шо "пастор" один зі спонсорів "Цензора", тому висловлювати свою думки тут це наражатися на бан..
показати весь коментар
07.04.2017 20:17 Відповісти
Теперь захерченко на Вашингтон пойдёт , сто пудов)))
показати весь коментар
07.04.2017 20:29 Відповісти
Секретарь СНБО Александр Турчинов считает атаку крылатыми ракетами США по военному объекту в Сирии адекватной и своевременной реакцией на применение союзником РФ Б. Асадом химического оружия против гражданского населения. ПАН ТУРЧИНОВ! Если бы Вы в апреле 2014г. отправили самолёты и вертолёты ВСУ и отдали письменный приказ нанести ракетный удар по захваченным боевиками зданиям ОГА, управлениям и отделам СБУ и МВД, то Вы бы обагрили себя кровью нескольких сотен мерзавцев. НО ВЫ БЫ СПАСЛИ ДЕСЯТКИ ТЫСЯЧ УКРАИНЦЕВ!
показати весь коментар
07.04.2017 20:52 Відповісти
какие москали подлецы всё таки - тема про заседание ООН по Сирии http://colonelcassad.livejournal.com/3346164.html
и сразу в первых комментах они обсуждают как отомстить за Сирию Украине, там не все может подонки но это же ещё интеллигентный жж а не пропагандистский сайт где сплошные украиноненавистники собираются...
показати весь коментар
07.04.2017 20:54 Відповісти
Турчинов считает ракетную атаку США в Сирии адекватной и своевременной реакцией - Цензор.НЕТ 9381
показати весь коментар
07.04.2017 21:10 Відповісти
А Лука где на картинке? Пос.ать ушел?
показати весь коментар
07.04.2017 21:32 Відповісти
http://img0.joyreactor.cc/pics/post/%D0%B3%D0%B8%D1%84%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82-%D0%B2%D0%B7%D1%80%D1%8B%D0%B2-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%BA%D0%B5%D1%80-1356300.gif Турчинов считает ракетную атаку США в Сирии адекватной и своевременной реакцией - Цензор.НЕТ 6644
Трампец, мой мальчик, трампец…

Вот теперь представте ситуацию, что вы оператор не имеющего аналогов в мире , супер современного комплекса С-400, способного уничтожить любые цели на большом расстоянии, и вот поступает сигнал от противника, что через 2 часа вас будут атаковать ракетами томагавк(выпуска 80х годов прошлого века), и тут вся эта доблесная пянь срывается с места и бежит далеко в пустыню, с обосраными от ужаса попами. В этом и есть вся суть хваленой кацапской храбрости, в этом и есть вся суть расейской понтовой мощи.
Весь позор этой истории заключается в том что противник даже не посчитал нужным держать свои намерения в секрете, заранее зная с каким ничтожным гамном он имеет дело. Для кацапов все это конечно же шок. они действительно верили своей пропаганде, что все их боятся
Вывод:
в очередной раз констатируем, вся российская военная мощь - это раздутый мыльный пузырь, и не более. Кроме как бездарно гробить своих солдат и хоронить их под видом хирургических отходов, "россия-матушка" мало на что способна.
показати весь коментар
07.04.2017 21:33 Відповісти
Как по мне , то он никогда и не прекращал поднимать свой рейтинг : каждый день делая заявления популисткого характера . Но они оставались бы в безвестности , если бы не услужливый Цензор . нет .
показати весь коментар
07.04.2017 23:13 Відповісти
Пастор в курсе.
показати весь коментар
07.04.2017 22:57 Відповісти
Молчите Шура, молчите
показати весь коментар
07.04.2017 23:51 Відповісти
Турчинов считает ракетную атаку США в Сирии адекватной и своевременной реакцией - Цензор.НЕТ 6530
показати весь коментар
08.04.2017 00:52 Відповісти
Турчінов знає, шо говорити.... зараз давайте і нашу ППО робити кращою, ніж була, без балачок, а справами!!! Слава Україні!!!
показати весь коментар
08.04.2017 01:01 Відповісти
Так. Турчинов считает ракетную атаку США в Сирии адекватной и своевременной реакцией - Цензор.НЕТ 7748
показати весь коментар
08.04.2017 01:18 Відповісти
Я считаю, что в Украине было и есть много неадекватного в сфере безопасности (на это указывают многие и практически ежедневно).

Такое впечатление, что безопасностью в украинском государстве занимаются неподходящие для этого люди.
показати весь коментар
08.04.2017 03:35 Відповісти
Не "безопсностью". Управлением. Страной управляют "неподходящие для этого люди". Завчухи. Гаулятеры и кагуляры коллониальной Малороссии.
показати весь коментар
08.04.2017 09:19 Відповісти
и это правильно!
показати весь коментар
08.04.2017 03:59 Відповісти
Недавно дивилася фільм :Пастор з автоматом : гарний фільм. Нам би такого пастира.
показати весь коментар
08.04.2017 05:39 Відповісти
Человек который сдал часть Украины без единого выстрела и возглавляющий оборону целой страны вполне заслуживает на занесение в книгу Гинесса .Ведь такого управления обороной страны нигде в мире еще небыло.
показати весь коментар
08.04.2017 06:51 Відповісти
Турчинов ,а де твоі' своєчасні і адекватні відповіді крім коментаріі'в facebuk ?
показати весь коментар
08.04.2017 09:07 Відповісти
НАДЕЕМСЯ ЧТО И У ТЕБЯ ПАСТОР РУКА НЕ ДРОГНЕТ !!!
показати весь коментар
08.04.2017 12:54 Відповісти
Сторінка 3 з 3