8449 відвідувачів онлайн
1 519 12

Україна планує вийти на ринки зовнішніх запозичень у II півріччі, - Данилюк

Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна планує вийти на ринки зовнішніх запозичень у другому півріччі.

Про це він повідомив журналістам у п'ятницю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Я зараз проводжу зустрічі з інвесторами. Часу дуже мало, а роботи багато", - сказав Данилюк.

Він не уточнив суму можливого запозичення й інші умови.

"Ми лід-менеджера ще не вибирали. Поки рано про це говорити", - додав міністр.

Читайте також: Данилюк не підтримує скасування санкцій проти російських банків

Цей вихід на міжнародні ринки Данилюк назвав необхідністю переходу з часом на самозабезпечення без МВФ.

Нагадаємо, на початку лютого міністр Данилюк заявив, що Україна планує вийти на ринки зовнішніх запозичень у 2017 році з невеликою сумою.

25 січня один з найбільших операторів на олійному ринку холдинг "Кернел Груп" (Kernel Holding) розмістив облігації на суму 500 млн доларів зі ставкою 8,75% і терміном обігу до 31 січня 2022 року.

У свою чергу Національний банк заявив про плани низки аграрних компаній вийти на ринки зовнішніх запозичень у 2017 році.

Також читайте: Данилюк про блокування російських банків: "Це негативний сигнал для зовнішніх кредиторів"
Топ коментарі
+3
куди , куди "войти" ? ми вже давно там ...по самі "немогу"
показати весь коментар
07.04.2017 15:09 Відповісти
+2
Вот как мы выйдем на рынки" внешних заимствований", нам равных не будет! (По долгам).
показати весь коментар
07.04.2017 15:06 Відповісти
+2
Низя! От насалыка до данилюка один шаг
показати весь коментар
07.04.2017 15:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вот как мы выйдем на рынки" внешних заимствований", нам равных не будет! (По долгам).
показати весь коментар
07.04.2017 15:06 Відповісти
Хватит вам заимствовать.Поднимайте экономику.Вы ее уже угробили полностью. Средний и малый бизнес пустили по ветру. Хотите превратить Украину в пустыню? Уничтожаете ,геноцидники, титульную нацию страны? Для кого же интересно так стараетесь? Для гнойсманов? Геть,ублюдки.
показати весь коментар
07.04.2017 15:20 Відповісти
Бом-бом, ****-***-***! ГЕТЬ УСИХ!
показати весь коментар
07.04.2017 15:26 Відповісти
куди , куди "войти" ? ми вже давно там ...по самі "немогу"
показати весь коментар
07.04.2017 15:09 Відповісти
Да, кормушка быстро мельчает. Нужно ещё напозычать и самое главное вовремя свалить, опять оставив стране долги.
показати весь коментар
07.04.2017 15:11 Відповісти
Данилюк, зачем вам отдалживать за бугром? - ПОТРЯСИТЕ НАСАЛЫКА. Для начала....
показати весь коментар
07.04.2017 15:14 Відповісти
Низя! От насалыка до данилюка один шаг
показати весь коментар
07.04.2017 15:17 Відповісти
Это не законно. Пусть "киевско-пещерный" суд вердикт вынесет.
показати весь коментар
07.04.2017 15:28 Відповісти
После получения ярда транша, золотой запас Украины составил 16,3 ярда долларов. Чинушки горды. А если взять совокупные состояния первых десяти олигархов в Украине, то эта скромная цифра будет превышена раз в десять.
показати весь коментар
07.04.2017 15:18 Відповісти
Ты откуда знаешь, что там эти лярды? Нам баранам могут сказать что там в 10 раз больше.
показати весь коментар
07.04.2017 15:29 Відповісти
Да!!!Нам там есть где разгуляться.Только дураки выходят на рынки со своей продукцией , мы выйдем с протянутой рукой , а дома люди будут тоже протягивать-ноги.
показати весь коментар
07.04.2017 15:59 Відповісти
а о "внутреннем займе" (со своих олигархов),о грамотной программе развития финансовой стабильности мысли не попадают в голову?
показати весь коментар
07.04.2017 18:13 Відповісти