11442 відвідувача онлайн
17 891 37

Ми стаємо оптимістичнішими, - Коболєв про суд Нафтогазу з Газпромом у Стокгольмі

коболев
Як інформує Цензор.НЕТ, про це сьогодні в ефірі "5 каналу" сказав голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.
"Ми останнім часом отримуємо багато інформації вже від трибуналу щодо можливих рядків і результатів. Ми стаємо більш оптимістичними, ніж ми були до цього, і це все, що я можу сказати. Я дуже обмежений у будь-яких інших коментарях, поки я не зможу показати остаточне рішення, а це буде найближчим часом... Рівень нашого оптимізму потроху зростає", - сказав Коболєв.
Нагадаємо, російський газовий монополіст "Газпром" подав скаргу до Стокгольмського арбітражу на штраф у розмірі 6,6 млрд доларів, який компанії присудили в Україні за порушення антимонопольного законодавства.
Раніше повідомляли, що Президент України Петро Порошенко сподівається, що Україна виграє у Стокгольмському арбітражі.
Топ коментарі
+16
Оптимист - плохо информированный пессимист...
показати весь коментар
07.04.2017 21:37 Відповісти
+10
Мы получаем много информации и становимся более оптимистичными, - Коболев о суде с Газпромом в Стокгольме - Цензор.НЕТ 6285
показати весь коментар
07.04.2017 21:49 Відповісти
+8
Продажная шкура Президент Украины пока не выставил Ху... лу Педафилу встречные счета на суде в Стокгольме . Видать Ху.. ло Педафил хороший откат дал гниде ( Пете Президенту Украины) Выставить можно сотни миллиардов по Крыму и Донбассу .
показати весь коментар
07.04.2017 22:05 Відповісти

Завантаження...