Ми стаємо оптимістичнішими, - Коболєв про суд Нафтогазу з Газпромом у Стокгольмі

"Ми останнім часом отримуємо багато інформації вже від трибуналу щодо можливих рядків і результатів. Ми стаємо більш оптимістичними, ніж ми були до цього, і це все, що я можу сказати. Я дуже обмежений у будь-яких інших коментарях, поки я не зможу показати остаточне рішення, а це буде найближчим часом... Рівень нашого оптимізму потроху зростає", - сказав Коболєв.
Нагадаємо, російський газовий монополіст "Газпром" подав скаргу до Стокгольмського арбітражу на штраф у розмірі 6,6 млрд доларів, який компанії присудили в Україні за порушення антимонопольного законодавства.
Раніше повідомляли, що Президент України Петро Порошенко сподівається, що Україна виграє у Стокгольмському арбітражі.
Топ коментарі
+16 Yuriy Yurieff
показати весь коментар
07.04.2017 21:37 Відповісти Посилання +10 (unknown) #307787
показати весь коментар
07.04.2017 21:49 Відповісти Посилання +8 Александр Тихий
показати весь коментар
07.04.2017 22:05 Відповісти Посилання