7859 відвідувачів онлайн
8 312 25

Дворічний хлопчик випав із балкона третього поверху в Краматорську

Бабуся вийшла в іншу кімнату, залишивши дитину в кімнаті саму.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГУНП у Донецькій області.

"До чергової частини Краматорського ВП надійшло повідомлення, що в мікрорайоні Станкострой з балкона випала дитина. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група. Поліцейські з'ясували, що в квартирі, де стався нещасний випадок, перебували 51-річна бабуся та дворічний хлопчик. Батьки дитини виїхали на заробітки в сусіднє місто. Поки бабуся ненадовго відійшла в іншу кімнату, хлопчик самостійно відкрив двері на балкон, там заліз на відро, нахилився і випав із висоти третього поверху", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Жінку, яка шпигувала на користь бойовиків, затримано на Донеччині, - СБУ. ФОТОрепортаж


Лікарі терміново госпіталізували дитину і зараз визначають стан пошкоджень.

Факт зареєстрований в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень, проводиться перевірка.
Топ коментарі
+13
дай Боже, одужання маленькому досліднику
показати весь коментар
08.04.2017 08:47 Відповісти
+11
Чоловіки- це хлопчики, котрі випадково вижили в дитинстві.
показати весь коментар
08.04.2017 08:51 Відповісти
+5
всі ми люди і всі робимо помилки іноді фатальні, як би там не було давай попросимо Бога щоб з малим усе було добре.
показати весь коментар
08.04.2017 09:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дай Боже, одужання маленькому досліднику
показати весь коментар
08.04.2017 08:47 Відповісти
Выпал из дамбасского окна.
В чем новость то?
У них постоянно так.
показати весь коментар
08.04.2017 12:11 Відповісти
Вам, москалям, що дитина, що скотина - різниці немає. Здрисни, ******** московський, на чебрашку. Там знайдеш собі тварину до пари.
показати весь коментар
08.04.2017 13:28 Відповісти
Чоловіки- це хлопчики, котрі випадково вижили в дитинстві.
показати весь коментар
08.04.2017 08:51 Відповісти
)))))))))))))))))))))))))))
показати весь коментар
08.04.2017 08:59 Відповісти
Двухлетний "самостоятельно открыл дверь на балкон"? Пусть бабка (маразматичка) не 3.1415здит, сама оставила открытой и неизвестно сколько времени не интересовалась, чем внук занимается (может сериал смотрела).
показати весь коментар
08.04.2017 08:57 Відповісти
всі ми люди і всі робимо помилки іноді фатальні, як би там не було давай попросимо Бога щоб з малим усе було добре.
показати весь коментар
08.04.2017 09:02 Відповісти
Я уже перестал "жалеть" людей, жалость только потакает их БЕЗОТВЕТСТВЕННОСТИ, во всём виноваты САМИ (или их предки, как ни странно, но по факту потомки несут бремя ответственности за ошибки и преступления предков, за их безответственность и невежество).
Ничего "просто так" не происходит, всему есть причины, поэтому не надо никого винить кроме себя самих и своих предков (если виновны).
показати весь коментар
08.04.2017 09:08 Відповісти
а ти уявляеш шо робиться зараз на душі тієї старої? як з такою провиною жити? це пекло!!
показати весь коментар
08.04.2017 09:13 Відповісти
51 рік. не така вже вона й стара.
показати весь коментар
08.04.2017 09:22 Відповісти
ну та да, тим паче шо мені 50 буде скоро, але https://censor.net/user/223869 пише "Пусть бабка (маразматичка)..." , для нього вона таки да бабка )))
показати весь коментар
08.04.2017 09:27 Відповісти
я не её личный психиатр и понятия не имею мучает ли её совесть или нет (это из области гипотетического и фантазийного), в любом случае (если даже и есть угрызения), это заслужено. Повторяю, жалеть никого больше не буду (это не только бессмысленно, но и крайне вредно).
показати весь коментар
08.04.2017 09:24 Відповісти
у меня знакомую, сын 1,3 года, закрыл на балконе в мороз...
она ждала около часа, пока кто то не пройдет мимо (живет на 2м этаже).... хорошо что соседа увидела, он ее и выпустил - входная дверь не была закрыта...
показати весь коментар
08.04.2017 09:49 Відповісти
Стара халепа.
показати весь коментар
08.04.2017 09:02 Відповісти
Нет,не старая халепа.Своих детей надо растить самим,а не сбрасывать на руки родителей.Надо было вначале денег заработать на ребенка,а потом рожать.Родить и кошка иожет,надо нести ответственность за свои решения
показати весь коментар
08.04.2017 09:06 Відповісти
А кто таких детей "воспитал" (безответственными, которые бросают своё потомство)???
показати весь коментар
08.04.2017 09:09 Відповісти
Так что вина лежит на всех, в том числе и бабке.
показати весь коментар
08.04.2017 09:11 Відповісти
ці всі міркування вони звичайно дуже європєйські, дорослі та все таке. сама така зараз. але були молоді часи, коли здавалось, що проживеш 1000 років, все подолаєш, коли гроші були другорядні. коли хотілось кохати.
показати весь коментар
08.04.2017 09:21 Відповісти
щось не те... у 51 рік навпаки загострюються всі жіночі рефлексії. а тут таке....
Господи, побережи дитину.
показати весь коментар
08.04.2017 09:16 Відповісти
Бывают различные заболевания... и в более молодом возрасте.
Рассеянность, склероз, ......
показати весь коментар
08.04.2017 09:33 Відповісти
И на старуху бывает проруха....
Пацану - здоровья!
показати весь коментар
08.04.2017 09:30 Відповісти
эта фсе изза тарифов!!!
показати весь коментар
08.04.2017 10:59 Відповісти
Пора бы уже судить за такое отношение к детям.
показати весь коментар
08.04.2017 12:57 Відповісти