По сирійському місту, яке постраждало від хіматаки, знову завдали авіаудару
По північному сирійському місту Хан-Шейхун, де 4 квітня унаслідок хімічної атаки загинули десятки людей, знову вдарила військова авіація.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Гордон", про це повідомляє Сирійська обсерваторія з прав людини.
За інформацією спостерігачів, авіаудару завдали по східних районах міста.
Унаслідок авіанальоту загинула жінка, є поранені.
Як пишуть правозахисники, це перші жертви після "чорного вівторка" 4 квітня у Хан-Шейхуні - дня, коли унаслідок хімічної атаки загинули 87 жителів, зокрема 31 дитина віком до 18 років і 20 жінок.
Агентство Associated Press, грунтуючись на повідомленні іншої моніторингової групи, повідомляє, що авіаудару завдали з російського літака. За даними спостерігачів, загибла жінка була біженцем із центральної Сирії.
Нагадаємо, рано-вранці 7 квітня США випустили 59 крилатих ракет "Томагавк" із борту кораблів ВМС, які базуються в Середземному морі, по військовому аеродрому "Шайрат" у центральній Сирії, з якого, як стверджують США, вилетіли літаки, які вчинили хімічну атаку в провінції Ідліб 4 квітня. Президент США Дональд Трамп назвав ракетний удар відплатою за цю хімічну атаку.
Як повідомлялося, постпред США в ООН Ніккі Хейлі заявила, що атака на авіабазу в Сирії - "повністю виправданий" крок. Вашингтон пригрозив новими ударами по військових об'єктах Башара Асада в Сирії, якщо буде така необхідність.
У середу США, Британія і Франція внесли до Радбезу ООН проект резолюції із засудженням застосування хімзброї в сирійській провінції Ідліб, унаслідок якої загинули понад 100 мирних жителів, ще близько 500, переважно діти, постраждали.
Трамп еще тот проказник и баловник