3945 відвідувачів онлайн
6 568 31

Бойовика "ДНР" і двох спільників терористів затримали на Донеччині, - Мотузяник

У Торецькому Донецької області співробітники правоохоронних органів затримали бойовика "ДНР".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на LB.UA, про це повідомив на брифінгу речник Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник.
За його словами, затриманий бойовик вступив до лав проросійських терористів у 2014 році і був "розвідником".
"Пізніше він переховувався в Росії, де отримав російське громадянство. Повернувшись у Донецьку область, фігурант справи в лавах бойовиків обстрілював Піски, потім був засланий на підконтрольну Україні територію для проведення розвідувальних дій", - розповів Мотузяник.
Крім того, на КПВВ "Мар'їнка" прикордонники затримали жінку, яка перебуває в розшуку за підозрою в співробітництві з бойовикам. Її передали співробітникам Національної поліції.
Також у Маріуполі під час перевірки маршрутного автобуса військовослужбовці Нацгвардії затримали пасажира, причетного до діяльності бойовиків. Його передали співробітникам Нацполіції.

Дивіться також: СБУ затримала бойовика "ДНР", який перебував у міжнародному розшуку. ФОТО
Топ коментарі
+7
КАРМА в действии! Российского режиссера Меньшова, который пожертвовал миллион «ДНР», избили до полусмерти на заправке
http://de-facto.cc/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B0-%D0%B2-%D0%B4%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B8%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D1%81%D1%81%D0%B5/ http://de-facto.cc/карма-в-действии-российского-режиссе/
показати весь коментар
09.04.2017 17:45 Відповісти
+5
Вопрос к Порошенко; - почему живя в Одессе, я постоянно вижу, таких обозлённых даунбасят, шляющихся пьяными по улицам города?!
Что делать? Мне их убивать? Или задерживать?....
Где СБУ и полиция?!!! За что я плачу налоги?!
За дубину браться?! Тогда я вне закона.
Х. З.
показати весь коментар
09.04.2017 18:27 Відповісти
+4
нехай здохне..БОГ все бачить !!! ...
показати весь коментар
09.04.2017 17:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
если об этом говорт мотузяник - значит это "непотреб" готовый для "обмена"...
показати весь коментар
09.04.2017 17:38 Відповісти
обмена на бабки.. уточняю.. а наши пусть и дальше парятся???
показати весь коментар
09.04.2017 17:43 Відповісти
або знову добровольці . яких зарахували до сєпарів.
показати весь коментар
09.04.2017 17:51 Відповісти
Якщо це правда - то покаж1ть 1х назв1ть Ф1О.. а то чомусь у них в 5 раз1в б1льше полонених чим наших ????!!!!! Вони всих полонених викладають в ю-туб а ви торгуете значить ними.. або просто дурите укра1нц1в??? Може я сказав неправду то трол1-бариги - дайте в1дпов1дь тут !!!
показати весь коментар
09.04.2017 17:41 Відповісти
Це ж мєнти затримали їх. Скоріше всього не торгують, а збивають гроші з тих, кого зловили і відпускають.
показати весь коментар
09.04.2017 17:43 Відповісти
ага. Разведчик блокпоста
показати весь коментар
09.04.2017 17:41 Відповісти
КАРМА в действии! Российского режиссера Меньшова, который пожертвовал миллион «ДНР», избили до полусмерти на заправке
http://de-facto.cc/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B0-%D0%B2-%D0%B4%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B8%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D1%81%D1%81%D0%B5/ http://de-facto.cc/карма-в-действии-российского-режиссе/
показати весь коментар
09.04.2017 17:45 Відповісти
нехай здохне..БОГ все бачить !!! ...
показати весь коментар
09.04.2017 17:48 Відповісти
Так всегда кацапы кацапа юбивают а стадо вокруг делает вид что не видит.
показати весь коментар
09.04.2017 17:54 Відповісти
Любопытно, но только за этот год наши на нашей территории или на КПП уже прихватили около 60 коллаборантов. Это примерно в 2 раза меньше, чем наши на фронте зажмурили этих уродов за тот же период.
показати весь коментар
09.04.2017 17:46 Відповісти
не тоб1 все знати.. т1льки один Бог рахуе душ1 сепар1в яких в1н в1дправляе до пекла !!!
показати весь коментар
09.04.2017 17:52 Відповісти
???
Бог - это да. Но кроме него, конечно с большей погрешностью, считает и статистика. Так вот статистика говорит, что наши в тылу работают не на много хуже, чем на передовой.
А вы знакомы с данными Бога?)))
показати весь коментар
09.04.2017 18:00 Відповісти
НЕ ЗНАКОМ.. но статистике от Пуйла и Барыги - НЕ ВЕРЮ !!! Вот БРЕХУНАМ которые много раз уже мне сбрехали - не верю с детства !!!
показати весь коментар
09.04.2017 18:41 Відповісти
И кто вас с детства еще не обманывал, кому ж вы верите?
Кстати, отсюда вопрос - а зачем, в таком случае, вы вообще на новостные сайты заходите, да еще и обсуждаете заведомое вранье на форуме?! )))
показати весь коментар
09.04.2017 18:54 Відповісти
А я здесь общаюсь с адекватными людьми и посылаю нах шоколадных рыго-анальных и фуйловских троллей и лохов !!!! И за долгое время в сети я их поверьте - научился различать !!!
А также и в жизни - с детства даю в морду или посылаю нах наглецов подлецов и хамов !!!
показати весь коментар
09.04.2017 19:06 Відповісти
Т.е. всех, кто не впал в истерику посылаете?..
Ну удачного погружения во фрустрацию, адекватный вы наш ))))))))
показати весь коментар
09.04.2017 20:34 Відповісти
это у вас истерика.. а я конкретно с 15 лет отвечаю за все свои слова и поступки..
показати весь коментар
09.04.2017 21:40 Відповісти
Двах пособников и одного террориста ликвидировали при задержании вот так было бы правильно всегда. Слюнтяйство а не новость.
показати весь коментар
09.04.2017 17:50 Відповісти
Їх затримали для того, щоб в раду привести та дати їм українців обісрати. Авакян кришує. Всьо ок...
показати весь коментар
09.04.2017 17:51 Відповісти
http://glavred.info/zhizn/v-doneckoy-oblasti-za-nedelyu-zaderzhali-48-boevikov-i-ih-posobnikov-429285.html В Донецкой области за неделю задержали 48 боевиков и их пособников
показати весь коментар
09.04.2017 17:51 Відповісти
Тод1 чому ми м1няем 1 : 5 ??? де 1нш1???
показати весь коментар
09.04.2017 17:54 Відповісти
Надеюсь, израсходованы.
показати весь коментар
09.04.2017 17:59 Відповісти
сумливаюсь.. проданы !!!! Зная чьи дети учились раньше на СБУшников !!! Они тогда учиться шли не Украину защищать а бабло отжимать.. а сейчас отбивают немалые бабки затраченные родителями на их поступление и обучение !!!
показати весь коментар
09.04.2017 18:47 Відповісти
Цензор. Давай про стачку дальнобоев в России....
Мы поддержим.
показати весь коментар
09.04.2017 18:03 Відповісти
Границы открыты, сколько еще таких шляется по Украине, ждут приказов, рай для шпионов, бандитов и диверсантов.
"Власть" страну превратила в дурдом, в болото, не удивлюсь если она еще и террористов начнет в Украину втягивать, у нее и на это ума хватит.
показати весь коментар
09.04.2017 18:08 Відповісти
Вопрос к Порошенко; - почему живя в Одессе, я постоянно вижу, таких обозлённых даунбасят, шляющихся пьяными по улицам города?!
Что делать? Мне их убивать? Или задерживать?....
Где СБУ и полиция?!!! За что я плачу налоги?!
За дубину браться?! Тогда я вне закона.
Х. З.
показати весь коментар
09.04.2017 18:27 Відповісти
а може оголосити, шо в будинку профспілок роздають бояришник?
показати весь коментар
09.04.2017 18:42 Відповісти
Я канешно извиняюсь, но рискну дополнить, и к бояре предлагаю пообещать шашлык по оригинальному рецепту одесситов от 2 мая. Отбоя от ваты не будет. Идею, так и быть,- дарю.
показати весь коментар
09.04.2017 20:29 Відповісти
Ой,я знаю! Один повар,а другой просто стоял на блокпосту!
показати весь коментар
09.04.2017 18:46 Відповісти