4306 відвідувачів онлайн
6 797 25

Україна бойкотуватиме Асамблею міжпарламентського союзу в Санкт-Петербурзі, - нардеп Порошенко

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив народний депутат із фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Порошенко.
"Проведення наступної, 137-ї, сесії Асамблеї міжпарламентського союзу в країні, яка порушує принципи Статуту МПС і Статуту ООН, є нелогічним і неадекватним", - сказав він.
"Агресію не можна винагороджувати! Саме тому український парламент прийняв рішення не брати участі в сесії Асамблеї МПС у Санкт-Петербурзі й наполегливо закликає всі інші делегації утриматися від поїздки", - підкреслив політик.
За його словами, під час 136-го засідання МПС члени російської делегації запрошували всіх парламентарів "до себе в гості - до Криму і Севастополя". "Цинізм зашкалює. Важливо відразу досить жорстко відповідати на таку "гостинність" і відзначати на всіх міжнародних майданчиках, що Крим - це Україна", - заявив Порошенко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Росія знову відмовилася подавати свою делегацію в ПАРЄ", - Ар'єв

Нагадаємо, 137-а сесія Асамблеї МПС відбудеться в Санкт-Петербурзі в жовтні 2017 року.
Топ коментарі
+19
Пап, я работаю...
показати весь коментар
11.04.2017 19:56 Відповісти
+17
На моїй пам'яті - це перша заява славетного мінометника та інфанта за два з половиною роки протирання панталонів в кріслі депутата ВРУ..
показати весь коментар
11.04.2017 20:00 Відповісти
+16
Плакаю от умиления...
показати весь коментар
11.04.2017 19:58 Відповісти

Завантаження...