9384 відвідувача онлайн
6 722 25

Україна бойкотуватиме Асамблею міжпарламентського союзу в Санкт-Петербурзі, - нардеп Порошенко

Україна бойкотуватиме сесію Асамблеї міжпарламентського союзу (МПС) у Санкт-Петербурзі й закликає до цього інші країни.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив народний депутат із фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Порошенко.
"Проведення наступної, 137-ї, сесії Асамблеї міжпарламентського союзу в країні, яка порушує принципи Статуту МПС і Статуту ООН, є нелогічним і неадекватним", - сказав він.
"Агресію не можна винагороджувати! Саме тому український парламент прийняв рішення не брати участі в сесії Асамблеї МПС у Санкт-Петербурзі й наполегливо закликає всі інші делегації утриматися від поїздки", - підкреслив політик.
За його словами, під час 136-го засідання МПС члени російської делегації запрошували всіх парламентарів "до себе в гості - до Криму і Севастополя". "Цинізм зашкалює. Важливо відразу досить жорстко відповідати на таку "гостинність" і відзначати на всіх міжнародних майданчиках, що Крим - це Україна", - заявив Порошенко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Росія знову відмовилася подавати свою делегацію в ПАРЄ", - Ар'єв

Нагадаємо, 137-а сесія Асамблеї МПС відбудеться в Санкт-Петербурзі в жовтні 2017 року.
Топ коментарі
+19
Пап, я работаю...
показати весь коментар
11.04.2017 19:56 Відповісти
+17
На моїй пам'яті - це перша заява славетного мінометника та інфанта за два з половиною роки протирання панталонів в кріслі депутата ВРУ..
показати весь коментар
11.04.2017 20:00 Відповісти
+16
Плакаю от умиления...
показати весь коментар
11.04.2017 19:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пап, я работаю...
показати весь коментар
11.04.2017 19:56 Відповісти
Плакаю от умиления...
показати весь коментар
11.04.2017 19:58 Відповісти
Я плакаль
показати весь коментар
11.04.2017 20:06 Відповісти
Я тоже! Оно говорит
показати весь коментар
11.04.2017 20:28 Відповісти
О минометный батальон в бой кинули)))
показати весь коментар
11.04.2017 19:58 Відповісти
о ассамблея - это декларации и меморандумы, поп..делки-посиделки. Это очень важно
показати весь коментар
11.04.2017 19:58 Відповісти
Мало на подвалах в козлорыловке наших заложников сидит. Кто любит экстрим, моей поехать.
показати весь коментар
11.04.2017 20:07 Відповісти
Родственник?!
показати весь коментар
11.04.2017 19:59 Відповісти
нет,просто сын отца.
показати весь коментар
11.04.2017 20:00 Відповісти
Близкий.
показати весь коментар
11.04.2017 20:01 Відповісти
Хоть чем то полезным займется....
показати весь коментар
11.04.2017 19:59 Відповісти
На моїй пам'яті - це перша заява славетного мінометника та інфанта за два з половиною роки протирання панталонів в кріслі депутата ВРУ..
показати весь коментар
11.04.2017 20:00 Відповісти
О, семейный подряд патрийоптов выходит в свет.
А своему папуське сказать чтоб он бойкотировал российский рынок своими шоколадками слабо?
показати весь коментар
11.04.2017 20:00 Відповісти
Главное,чтобы в Питере об этом елупне хоть раз слышали )))))
показати весь коментар
11.04.2017 20:03 Відповісти
https://ru.tsn.ua/politika/syn-poroshenko-vpervye-rasskazal-kak-voeval-v-zone-ato-i-pochemu-poehal-tuda-s-drugoy-familiey-398693.html Сын Порошенко впервые рассказал, как воевал в зоне АТО и почему поехал туда с другой фамилией
он без пяти минут герой Украины... герою слава
показати весь коментар
11.04.2017 20:10 Відповісти
ну и ? что сказать то хотел... диванный воин
показати весь коментар
11.04.2017 20:31 Відповісти
Ты мне обьясни внятно какое отношение имеет твой бред к сборищу межпарламентскому в рашовском гадюшнике-бо я что не понял и другие тоже или ты хочеш умным казаться то я скажу что все наоборот -не можеш не как влезьть в тему -что серых веществ не хватает.
показати весь коментар
11.04.2017 20:46 Відповісти
После такого исторического заявления уже дважды.... херой.
показати весь коментар
11.04.2017 21:17 Відповісти
***** младший ?Оно еще будки собачей не построило,а уже депутат.
показати весь коментар
11.04.2017 20:14 Відповісти
Привіт !
показати весь коментар
11.04.2017 20:22 Відповісти
Ти вже приготував г!вно і вентилятор ?
показати весь коментар
11.04.2017 20:23 Відповісти
Мне просто интересно почему вдруг в раше собирается межпарламентская асамблея -сговор устроить против Украины или морды друг другу понабивать -бо это будет совсем не собрание друзей а наоборот враждующих сторон и путин попытается на этом шабаше всех прижать к ногтю -это и так всем понятно для чего делается это сборище недовольных-вы сначала поинтересуйтесь какие до кого есть претензии и тогда подумайте стоит им собираться да еще в таком гадюшнике как раша.
показати весь коментар
11.04.2017 20:41 Відповісти
Украина будет бойкотировать Ассамблею межпарламентского союза в Санкт-Петербурге, - нардеп Порошенко - Цензор.НЕТ 9912

Это? Принц Гарри Уэльский. Из тех кто служат и будут служить Тауэру - вечно.
показати весь коментар
11.04.2017 20:43 Відповісти
Блокада асамблеї?
показати весь коментар
12.04.2017 09:45 Відповісти