Україна бойкотуватиме Асамблею міжпарламентського союзу в Санкт-Петербурзі, - нардеп Порошенко
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив народний депутат із фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Порошенко.
Нагадаємо, 137-а сесія Асамблеї МПС відбудеться в Санкт-Петербурзі в жовтні 2017 року.
"Проведення наступної, 137-ї, сесії Асамблеї міжпарламентського союзу в країні, яка порушує принципи Статуту МПС і Статуту ООН, є нелогічним і неадекватним", - сказав він.
"Агресію не можна винагороджувати! Саме тому український парламент прийняв рішення не брати участі в сесії Асамблеї МПС у Санкт-Петербурзі й наполегливо закликає всі інші делегації утриматися від поїздки", - підкреслив політик.
За його словами, під час 136-го засідання МПС члени російської делегації запрошували всіх парламентарів "до себе в гості - до Криму і Севастополя". "Цинізм зашкалює. Важливо відразу досить жорстко відповідати на таку "гостинність" і відзначати на всіх міжнародних майданчиках, що Крим - це Україна", - заявив Порошенко.
Нагадаємо, 137-а сесія Асамблеї МПС відбудеться в Санкт-Петербурзі в жовтні 2017 року.
Топ коментарі
+19 To Response
показати весь коментар
11.04.2017 19:56 Відповісти Посилання +17 Леонид Днепр
показати весь коментар
11.04.2017 20:00 Відповісти Посилання +16 Луиза Тумбочкина
показати весь коментар
11.04.2017 19:58 Відповісти Посилання