8938 відвідувачів онлайн
58 336 126

Мою відставку вже затверджено, - глава НКРЕКП Вовк

Глава НКРЕКП Дмитро Вовк заявив, що питання про його відставку вже вирішене.

Про це він сказав виступаючи у Верховній Раді, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.
"Щодо своєї відставки хочу доповісти - вона вже затверджена. Відповідно до закону та указу президента ... (в цей момент Вовку відключили мікрофон. - Ред.) Двоє людей звільняються додатково в листопаді. Я також знаю, що я звільнений відповідно до указу президента. Це рішення вже ухвалене", - заявив він.
Топ коментарі
+62
Мавр уходит... А должен был болтаться на веревке. Походу Гонтарева и этот блохастый наколотили бабла и сваливают, как в свое время сделал Сеня. Ждем следующих работнегов.
показати весь коментар
12.04.2017 13:28 Відповісти
+60
*******
натырил , уволен, свободен
поедет опять в мацкву шакаладными рашенками торговать?
показати весь коментар
12.04.2017 13:27 Відповісти
+55
Наработался,**** рошеновская. Понаставлял Порошенко кругом одних ублюдков.
показати весь коментар
12.04.2017 13:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
уволен с пометкой #ихтамнетинебыло?
показати весь коментар
12.04.2017 17:01 Відповісти
Народ,Вовк это брехливая пасть Порошенко! Это первое! И второе,он будет еще работать 18 месяцев!!!
показати весь коментар
12.04.2017 17:35 Відповісти
Интересно кто когда и как будет решать вопрос с его посадкой за граты?
Моя отставка уже утверждена, - глава НКРЭКУ Вовк - Цензор.НЕТ 9973
показати весь коментар
12.04.2017 17:42 Відповісти
Никто !
показати весь коментар
12.04.2017 18:41 Відповісти
ну что тут сказать?
в отставку уходить у них получается безболезненно, без отчетности, проверок, отсидок!
поживился из государственной казны, поделился с кем надо и все - вольная птица с золотым запасом!
обидно, честное слово!
а вообще, маладца! и больным не надо прикидываться...
показати весь коментар
12.04.2017 17:56 Відповісти
Дик він ЦЕ РАНІШЕ ГОВОРИВ .
лише відставка в ТРАВНІ 2018 року.
Пеця при любих розкладах ДО ТОГО ЧАСУ НЕ ПРОТЯГНЕ.
показати весь коментар
12.04.2017 18:02 Відповісти
Йди геть, нахабний шоколадний наперсточник!
показати весь коментар
12.04.2017 18:04 Відповісти
нахапал
показати весь коментар
12.04.2017 18:31 Відповісти
А ми його спокійнісінько відпускаємо , бо не маємо правоохоронних органів ! Але ж люди , які зарплати ми платимо НАБУ і САП !!
показати весь коментар
12.04.2017 18:44 Відповісти
Не в отставку а на другую должность пойдёт, покращувать нам жизнь. Он свою миссию уже выполнил - задрал нам тарифы строго по их плану.
показати весь коментар
12.04.2017 19:43 Відповісти
Как говорит мой товарищ, ну не проконало.....
показати весь коментар
12.04.2017 20:04 Відповісти
какие отставки??? КАМЕРЫ!!!!
показати весь коментар
12.04.2017 20:08 Відповісти
Передаю эстафету следующему. И проблемы с плеч.
показати весь коментар
12.04.2017 20:15 Відповісти
Тебя, гадёныш недоношенный, повесить нужно вместе с тем, кто тебя назначил, а тут только уволили.
показати весь коментар
12.04.2017 20:17 Відповісти
http://tsukerky.net/ ТРЕБА ПРОСТО ПЕРЕСТАТИ КУПУВАТИ ПРОДУКЦІЮ «РОШЕН» -Розпочати безкоштовно їсти його цукерки!

Як безкоштовно їсти цукерки "Рошен"?

17 гривень - точнісінько на таку суму кожен з нас може дозволити собі з'їсти безкоштовно цукерок у фірмових магазинах Рошен.

Немає відповідальності!Нанесення збитків на суму до 17 гривень (якщо ви нічого не зіпсували в магазині) не є кримінальним або адміністративним правопорушенням.
Репост
показати весь коментар
12.04.2017 21:07 Відповісти
Сезон охоты на Волков открыт.
показати весь коментар
12.04.2017 21:13 Відповісти
Какие же уроды! Когда говорил главное, что уходит по закону через 1.5 года, отключили микрофон. Да, уволен - только будет уволен... гниды!!!!!
показати весь коментар
12.04.2017 21:19 Відповісти
вовк пошол нахер!!!!!!!!!
показати весь коментар
12.04.2017 22:37 Відповісти
Яка відставка?
Вовк повинен висіти на шибениці за злочини проти України в інтересах олігархів і відстоювання інтересів окупанта.
Або другий варіант: на шибениці повинен висіти Порошенко разом з Гройсманом і главою СБУ, які з одного боку поставили на цю посаду чиновника-зрадника, а СБУ вчасно його не арештувало за спробу заподіяти шкоду економіці України в умовах війни.
Найменше замість шибениці це Вовк повинен сісти у в'язницю на 15 років за зраду України і посібництво інтересам окупанта.
показати весь коментар
12.04.2017 22:39 Відповісти
А посадка? Нары то простой тебе второй год уже ставят...
показати весь коментар
13.04.2017 00:47 Відповісти
Завтра поставят Волка поматерей хитрого и злого, так что радоваться нечему!Липецкая фабрика большая там еще много шестерок
показати весь коментар
13.04.2017 01:28 Відповісти
Волк, заяц - это всё винтики. Менять нужно весь механизм.
показати весь коментар
13.04.2017 07:28 Відповісти
Сторінка 2 з 2