"За рік ми зробили парламент повністю відкритим", - спікер Парубій
Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив в ефірі 5 каналу.
"Аналізуючи цей рік, можна багато говорити глобальних речей, які відбулися. Скажу, що це був непростий час. Були обставини, які багато хто називав політичною кризою, ряд політичних фракцій вийшли з коаліції, з п'яти фракцій в коаліції лишилося дві фракції. Якщо рік тому головна розмова на устах у політологів і експертів була, що вибори будуть восени, чи весною - сьогодні ця дискусія майже не існує. Весь цей рік парламент працював, складно, але приймаючи закони, навіть зміни до Конституції", - зазначив Парубій.
"Аналізуючи цей рік, можна багато говорити глобальних речей, які відбулися. Скажу, що це був непростий час. Були обставини, які багато хто називав політичною кризою, ряд політичних фракцій вийшли з коаліції, з п'яти фракцій в коаліції лишилося дві фракції. Якщо рік тому головна розмова на устах у політологів і експертів була, що вибори будуть восени, чи весною - сьогодні ця дискусія майже не існує. Весь цей рік парламент працював, складно, але приймаючи закони, навіть зміни до Конституції", - зазначив Парубій.
"За рік ми зробили парламент повністю відкритим, є доступ не тільки до засідань Верховної Ради, є доступ до Погоджувальної ради, до всіх комітетів, до всіх робочих груп, які відбуваються в парламенті. Публічність - це є величезний позитив", - додав він.
"Українська Верховна Рада за цей рік може бути чемпіоном серед багатьох парламентів. За цей рік було ухвалено 234 закони в цілому, 67 ухалили взяти за основу і 693 постанови. Тобто за рік було ухвалено майже тисячу рішень", - повідомив голова парламенту.
http://zn.ua/UKRAINE/verhovnaya-rada-vozglavila-reyting-nedoveriya-ukraincev-237708_.html
Вот такая "открытость" ВР от Парубия.