5493 відвідувача онлайн
25 489 120

Путін терплячий, - Пєсков про відносини Росії і США

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, коментуючи відносини Росії і США, заявив, що в Москви поки що немає розуміння з приводу світогляду нової американської адміністрації.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Позиції Вашингтона й Москви "досі далекі" одна від одної, проте обидві сторони обрали "помірну риторику", - Хербст

"Річ не в держсекретарі, річ в адміністрації в цілому. Поки що немає такого відчуття і ще немає розуміння щодо, скажімо так, міжнародного світогляду нової адміністрації. І власне, не завершився процес формування цієї адміністрації, незважаючи на те, що вже майже сто днів позаду. Тут, у даному випадку, можна сказати, що президент Путін дуже терплячий і послідовний у своїх підходах, тому він досить терплячий для того, щоб дочекатися, коли цей міжнародний світогляд стане зрозумілий", - сказав Пєсков, відповідаючи на питання про відносини Росії і США.

Також читайте: Тіллерсон і Путін обговорювали, чому впав рівень довіри між країнами, - Держдеп США

Як повідомляли, 12 квітня в Москві відбулися переговори держсекретаря США Рекса Тіллерсона спочатку з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим, а потім - із президентом РФ Володимиром Путіним. При цьому російський лідер до останнього не підтверджував зустрічі з американським гостем, але в останній момент вирішив поспілкуватися з представником нової адміністрації США.
За інформацією Державного департаменту Сполучених Штатів, Тіллерсон і Путін констатували "історично низький" рівень довіри між державами й обговорили, як можна налагодити двосторонній контакт надалі.
Топ коментарі
+46
вірніше - хло тєрпіла
показати весь коментар
14.04.2017 16:02 Відповісти
+36
Рыбаки, обедавшие с Путиным, показали вилки, которые им выдало ФСО.Путин терпелив, - Песков об отношениях России и США - Цензор.НЕТ 698
показати весь коментар
14.04.2017 16:18 Відповісти
+30
Путин терпелив, - Песков об отношениях России и США - Цензор.НЕТ 8049
показати весь коментар
14.04.2017 16:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Опущенному только и осталось терпеть
показати весь коментар
14.04.2017 17:57 Відповісти
пуця !
вазелін попка мазать будєш?
чи вже...?
показати весь коментар
14.04.2017 18:01 Відповісти
Путин терпелив, - Песков об отношениях России и США - Цензор.НЕТ 510
показати весь коментар
14.04.2017 18:03 Відповісти
Сцарь терпел,и пацакам велел
показати весь коментар
14.04.2017 18:07 Відповісти
Путин терпелив, - Песков об отношениях России и США - Цензор.НЕТ 18
показати весь коментар
14.04.2017 18:25 Відповісти
Терпелив и труслив -это не одно и тоже!
показати весь коментар
14.04.2017 18:34 Відповісти
Путин не терпелив и не труслив -он как хищник загнанный в угол и выжидает чтобы ударить и поэтому как раз с ним и надо быть настороже .
показати весь коментар
14.04.2017 20:47 Відповісти
Ну,тупые, все ещё в глубине душонки надеются, что Трамп не чмо!
показати весь коментар
14.04.2017 18:43 Відповісти
В СИРИИ- ТОМАГАВКАМИ, В АФГАНЕ - ПО МАТЕРИ...будешь тут терпелив!!!
показати весь коментар
14.04.2017 18:43 Відповісти
Да ему уже и недолго осталось
http://piccy.info/view3/11076599/7c58a8d55d2f6c9666778be91699e099/ Путин терпелив, - Песков об отношениях России и США - Цензор.НЕТ 9842 http://i.piccy.info/a3c/2017-04-14-15-47/i9-11076599/160x240-r Путин терпелив, - Песков об отношениях России и США - Цензор.НЕТ 9909
показати весь коментар
14.04.2017 18:48 Відповісти
а ********* как бы в стороне
достал нож, замахнулся, - бей. такой принцип. если Трамп не ударит по Ыну то кремлевский упырь сочет его слабаком и будет продолжать свои гнусные дела. над Трампом будут смеяться все лампасники хренштаба. вот он сбросил бомбу на талибан. и что? упыри только умехнулись и тут же сообщили что эти туннели строили сами пиндосы.
показати весь коментар
14.04.2017 18:48 Відповісти
перевожу слова писькова.
ПУТИН - ТЕРПИЛА
показати весь коментар
14.04.2017 19:08 Відповісти
Закупка качественного импортного вазелина началась.
показати весь коментар
14.04.2017 19:12 Відповісти
Путин терпелив, - Песков об отношениях России и США - Цензор.НЕТ 9077
показати весь коментар
14.04.2017 19:50 Відповісти
Я не понял, Письков назвал ***** терпилой?
показати весь коментар
14.04.2017 20:12 Відповісти
Недомерок: - "Держите меня семеро!!!"
показати весь коментар
14.04.2017 20:18 Відповісти
Терпелив говориш -а что путину остается делать -он уже давно красную черту переступил про которую так любят говорить кремлевские рашисты и все его дальнейшие неверные шаги ведут к его падению в лице мирового общества.
показати весь коментар
14.04.2017 20:43 Відповісти
да уж... вытерпел от эрдогана...вытерпел от трампа...терпила - короче .
показати весь коментар
14.04.2017 20:47 Відповісти
Російські туристи покидають Північну Корею

Путин терпелив, - Песков об отношениях России и США - Цензор.НЕТ 7980