9999 відвідувачів онлайн
5 820 24

З початку роботи з патрульної поліції пішли 300 осіб, - Фацевич

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на НВ, про це розповів заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич.
"У всій патрульній поліції наразі тих, які пішли, і тих, яких попросили піти, трохи більше 300 осіб. Це на 11 тисяч патрульних у Департаменті патрульної поліції. Так, звільняємо. Є ситуації різні: через дисципліну, за невихід на роботу, за водіння в нетверезому стані", - розповів Фацевич.
Він зазначає, що через суд на службу поліцейські поновлюються рідко, адже не бачать у цьому сенсу.

"Який патрульний, якого звільнили через дисципліну, захоче служити в тому колективі, який він, по суті, зрадив, підставив? І чи зможе він із керівником цього підрозділу служити?" - сказав Фацевич.
Він також додав, що робота в поліції - це дуже велике навантаження, адже патрульні щодня стикаються з великою кількістю кримінальних правопорушень. За 12-годинну зміну екіпаж патрульної поліції в середньому обслуговує наразі 15-18 викликів. Для порівняння: на початок роботи патруля було менше десяти викликів за зміну.

Дивіться також: Київські патрульні вночі затримали чоловіка, який вдарив ножем водія тролейбуса на Виноградарі. ФОТОрепортаж+ВІДЕО
Топ коментарі
+16
Остались титушки и беркут.
показати весь коментар
15.04.2017 11:02 Відповісти
+8
Голубяна возьмите. Этот орденоносец всех триста спартанцев заменит.
показати весь коментар
15.04.2017 11:04 Відповісти
+5
https://twitter.com/Nbattalion People's Project‏ @Nbattalion https://twitter.com/Nbattalion/status/852598198178910209 13 апр.
Вадим - це той,хто зробив ПЕРШИЙ постріл в окупантів. Просто почитайте це ►https://t.co/QWI3lbnvId http://www.peoplesproject.com/news/hero_no_1/
І дякуємо за RT. Героям Слава!

С начала работы из патрульной полиции ушло 300 человек, - Фацевич - Цензор.НЕТ 7498
показати весь коментар
15.04.2017 11:16 Відповісти

Завантаження...