7165 відвідувачів онлайн
9 729 17

Гройсман оприлюднив докладну карту аптек-партнерів програми "Доступні ліки"

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман опублікував карту України з аптеками, які приєдналися до програми "Доступні ліки".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Гройсман на своїй сторінці в Facebook закликав поширювати цю інформацію.

Читайте також: До програми "Доступні ліки" долучилися 2 тисячі аптек, але в деяких регіонах немає фінансування на рівні ОДА, - Супрун

"За перші дні зі старту дії програми "Доступні ліки" тисячі українців змогли скористатись перевагами програми, і дуже важливо, щоб якомога більше громадян дізнались про можливість отримати необхідні ліки безкоштовно або з невеликою доплатою.
Вже зараз понад 2000 аптек підтримують урядову програму, і з кожним днем ця кількість збільшується. Ділюсь з вами детальною картою аптек-партнерів програми "Доступні ліки" у всій Україні. Поширюйте! - написав Гройсман.

Також читайте: Безплатні ліки можна отримати в більшості областей, крім Миколаївської та Одеської, - Супрун

Нагадаємо, 1 квітня в Україні стартувала урядова програма "Доступні ліки", завдяки якій пацієнти зможуть отримувати низку медпрепаратів безкоштовно або з незначною доплатою.
Топ коментарі
+6
ГНОЙНИК ГНОЙСЯ прибереги эти аптеки для себя и всей вашей воровской шоблы,вам скоро они понадобятся!
показати весь коментар
15.04.2017 18:01 Відповісти
+5
Это из какого сборника сказок карта ??? А где путеводный клубочек ???
показати весь коментар
15.04.2017 18:03 Відповісти
+4
Гройсман обнародовал подробную карту аптек-партнеров программы "Доступные лекарства" - Цензор.НЕТ 9257
показати весь коментар
15.04.2017 20:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ГНОЙНИК ГНОЙСЯ прибереги эти аптеки для себя и всей вашей воровской шоблы,вам скоро они понадобятся!
показати весь коментар
15.04.2017 18:01 Відповісти
все лекарства в срассию-они там сейчас страдают от голода и отсутствия мазгов.............
показати весь коментар
15.04.2017 18:08 Відповісти
Ну вот и займись этим.....не?
показати весь коментар
15.04.2017 18:15 Відповісти
Это из какого сборника сказок карта ??? А где путеводный клубочек ???
показати весь коментар
15.04.2017 18:03 Відповісти
Все там есть, нашел 2 аптеки поближе, до ближайшей - 5 мин ходу, но до поликлиники полчаса и нет общественного транспорта. Учитывая, что набор лекарств на 2 месяца из отечественных мне обходится в 100 грн, еще вопрос, стоит ли пользоваться реимбурсацией.
показати весь коментар
15.04.2017 18:25 Відповісти
тьфу-тьфу-тьфу......ЗДОРОВЫЙ ОБРАЗ ЖИЗНИ и никаких лекарств..
показати весь коментар
15.04.2017 18:07 Відповісти
Ясен пень, лучше быть молодым, здоровым и богатым
показати весь коментар
15.04.2017 18:27 Відповісти
До Вас всё время выписывали и получали. Вот пришли Вы и .... всё пропало.
показати весь коментар
15.04.2017 18:11 Відповісти
опять зрада?
показати весь коментар
15.04.2017 19:03 Відповісти
https://www.facebook.com/anatoliyples?fref=ufi&rc=p Анатолий Плес Які в біса доступні ліки? До цих доступних ліків я міг піти в аптеку і спокійно купити собі еналаприл. А зараз немає ні за гроші ні по рецепту. А де ліки за державними програмами згідно Закону України про трансплантацію? В мене стала гірше працювати пересаджена нирка, а все через те що мені вже три роки не виділяють препарат Імуран, крім цього з початку 2017 року перестали виділяти Медрол. Моя смерть буде на вашій совісті.
https://www.facebook.com/browse/likes?id=530675683768017 1 · https://www.facebook.com/volodymyrgroysman/posts/530570427111876?comment_id=530675683768017&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R4%22%7D 37 хв
показати весь коментар
15.04.2017 19:24 Відповісти
https://www.facebook.com/lola.ilona?fref=ufi&rc=p Lola Ilona Я сходила в такую аптеку в Запорожье предоставили мне только один препарат врачь выписал 2 по этой программе. но мне сказали нет. То что дали бесплатно может и ненужно было брать, итог теперь назначены капельницы стоимость 10 дней больше 3000грн . Где брать деньги на эти затраты. Или приказано молча умирать.
показати весь коментар
15.04.2017 19:25 Відповісти
Гройсман обнародовал подробную карту аптек-партнеров программы "Доступные лекарства" - Цензор.НЕТ 9257
показати весь коментар
15.04.2017 20:12 Відповісти
До Нового года я спокойно получала в аптеке лекарства от диабета бесплатно. НО! Пришел 17 год и все разрушил. У нас в Сумской области, в частности в Конотопе, НИКАКИХ ЛЕКАРСТВ, НИКАКИХ АПТЕК НЕТ. И НЕИЗВЕСТНО, В общем весь мир насилья мы разрушим до основанья, а затем, мы наш , мы новый хер построим, кто был ничем, тот стем и останется...
показати весь коментар
15.04.2017 20:31 Відповісти
Гройсман обнародовал подробную карту аптек-партнеров программы "Доступные лекарства" - Цензор.НЕТ 7304
показати весь коментар
15.04.2017 21:59 Відповісти
Читаем комментарии - опять «зрада». То есть есть люди, или
боты, которые считают, что бесплатные лекарства, хоть в каком количестве - это
плохо. Так зачем вообще что-нибудь делать, ведь всегда все будет плохо?
показати весь коментар
17.04.2017 19:14 Відповісти
Для начала
впечатляющая география. Очень быстро смогли покрыть практически всю страну.
Старт удался. Продолжайте!
показати весь коментар
17.04.2017 20:01 Відповісти
Лесной массив, на
Шолом-Алейхема, 3 работает. От мамы огромное спасибо.
показати весь коментар
17.04.2017 21:20 Відповісти