8839 відвідувачів онлайн
31 657 26

Потоп у столиці: ускладнено рух вулицею Борщагівською. ФОТО

Ускладнення руху автомобілів виникло на відрізку від Повітрофлотського проспекту до Політехнічного провулка.

У Києві рух вулицею Борщагівською на відрізку від Повітрофлотського проспекту до Політехнічного провулка ускладнено через підтоплення. Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.
"Рух вулицею Борщагівською на відрізку від Повітрофлотського проспекту до Політехнічного провулка ускладнено через підтоплення проїжджої частини", - йдеться в повідомленні.


Потоп у столиці: ускладнено рух вулицею Борщагівською 01

На місці працюють аварійні бригади.

Дивіться також: Жахлива ДТП на Столичному шосе: Mercedes на великій швидкості врізався в дерево, дівчина-водій загинула на місці. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+10
Нех там ездить. Сидите дома, хоть в праздник.
показати весь коментар
16.04.2017 12:31 Відповісти
+7
Знову Кличко ні в чому не винен? Шанувальники Кличка тільки і можуть про його минули спортивни досягнення писати, як мер Кличко повний нуль, тому помножив столицю України на нуль.
показати весь коментар
16.04.2017 12:47 Відповісти
+6
педалік, саме час походити по воді, забацать селфі...
показати весь коментар
16.04.2017 12:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нех там ездить. Сидите дома, хоть в праздник.
показати весь коментар
16.04.2017 12:31 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2017 12:37 Відповісти
да комунальщики походу и сидят дома празднуют... за то завтра дороги перекроют и будет всем спешащим на работу нежданчик...
показати весь коментар
16.04.2017 12:41 Відповісти
Завтра как бэ общеукраинский выходной.
показати весь коментар
16.04.2017 14:04 Відповісти
Знов спалився, номерний? Завтра вихідний.
показати весь коментар
16.04.2017 21:59 Відповісти
Виталька пора на работу
показати весь коментар
16.04.2017 12:31 Відповісти
Бесполезно
показати весь коментар
16.04.2017 12:39 Відповісти
Педалік і робота! Ха-Ха-Ха!!!
показати весь коментар
16.04.2017 13:51 Відповісти
Если все сядут дома, как некоторые набожные, то тем же набожным и гавно в унитазе не будет чем смыть
показати весь коментар
16.04.2017 12:33 Відповісти
у тебя все так печально??
показати весь коментар
16.04.2017 16:11 Відповісти
Нормально так водички вылилось... Придется Витальке раскидать все потери по квартирам... как ето делает Гнойсман с газом для населения...
показати весь коментар
16.04.2017 12:40 Відповісти
педалік, саме час походити по воді, забацать селфі...
показати весь коментар
16.04.2017 12:43 Відповісти
оптиміст
показати весь коментар
16.04.2017 12:48 Відповісти
Знову Кличко ні в чому не винен? Шанувальники Кличка тільки і можуть про його минули спортивни досягнення писати, як мер Кличко повний нуль, тому помножив столицю України на нуль.
показати весь коментар
16.04.2017 12:47 Відповісти
Сливная канализация празднует.

Вода может подмыть дворец бракосочетаний.
показати весь коментар
16.04.2017 12:47 Відповісти
Физиономию Гройсмана видел? Ото ж і воно...
показати весь коментар
16.04.2017 13:04 Відповісти
В Украину надо приезжать на джипе.

Со шнорхелем.
показати весь коментар
16.04.2017 13:16 Відповісти
Дома сиди, сроССиянчеґ!
показати весь коментар
17.04.2017 01:42 Відповісти
вот вам и на борщаговке собственный водоем....
показати весь коментар
16.04.2017 13:14 Відповісти
Десятки тонн воды вытекли. За них кто то должен заплатить. Мнится мне, что распределят эти деньги среди населения потихоньку ,а стадо заплатит.Как и раньше платило.
показати весь коментар
16.04.2017 13:26 Відповісти
А вот кацапский иркутск, например. Всем, кому не нравиться Кличко в кресле мэра, желаю мэром гепу харьковского. Потоп в столице: затруднено движение по улице Борщаговской - Цензор.НЕТ 8327
показати весь коментар
16.04.2017 13:29 Відповісти
Педалік Баблобакс - війт столиці; це звучить гордо!
показати весь коментар
16.04.2017 13:54 Відповісти
Потоп в столице: затруднено движение по улице Борщаговской - Цензор.НЕТ 5413

Педалік Баблобакс поспішає на виручку жителям Борщагівки
показати весь коментар
16.04.2017 13:55 Відповісти
В нашей стАлице движение всегда затруднено.
показати весь коментар
16.04.2017 14:42 Відповісти