10123 відвідувача онлайн
2 198 12

Житель Старокостянтинова, який перебуває на психіатричному обліку, "замінував" п'ятиповерхівку

У Старокостянтинові (Хмельницька область) чоловік заявив про мінування житлового будинку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у поліцію подзвонив невідомий і повідомив, що на вул. Миру заміновано п'ятиповерховий будинок.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група Старокостянтинівського відділу поліції та вибухотехніки. З приміщення довелося на годину евакуювати 20 мешканців. Після обстеження вибухотехніками будинку та прилеглої території інформація про замінування не підтвердилася.

Читайте також: Невідомий сповістив про замінування приміщень 2 судів у Львові, - Нацполіція

Незабаром поліцейські встановили особу псевдомінера. Ним виявився 33-річний мешканець Старокостянтинова, який перебуває на психіатричному обліку. Відомості про подію внесено до ЄРДР за ч. 1 статті 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.
Топ коментарі
+3
В Староконстантинова "заминировали" психбольницу. Пациентов решили не эвакуировать, а поймали минера... - Психом больше, психом меньше..
показати весь коментар
16.04.2017 23:14 Відповісти
+2
краще перебрали б в старконі та хмельницькому просруцьку бидлоту..там стіко психів, починаючи з афгану-любітелей сруцького мірка...ця свволота почала з угону літаків в 90-х- палковое знамя у срассію вивозілі..фу..падаль продажна.............
показати весь коментар
16.04.2017 23:47 Відповісти
+1
Ванны ему попробуйте......и кислород......еще карандаш коротенький выдайте....
показати весь коментар
16.04.2017 23:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ванны ему попробуйте......и кислород......еще карандаш коротенький выдайте....
показати весь коментар
16.04.2017 23:13 Відповісти
Марковку.... Патом облизывать....))))
показати весь коментар
16.04.2017 23:15 Відповісти
В Староконстантинова "заминировали" психбольницу. Пациентов решили не эвакуировать, а поймали минера... - Психом больше, психом меньше..
показати весь коментар
16.04.2017 23:14 Відповісти
дивись бо це таке....і ти не застрахований туди попасти..
показати весь коментар
16.04.2017 23:49 Відповісти
Вже пройшов в радянські часи-залишився при погонах та посаді...навіть

краще Мені стало... Не всякая птица сможет..(с) Гоголь..)))
показати весь коментар
16.04.2017 23:59 Відповісти
ТЮ. ТУТ И МЭР ОДНОГО ГОРОДА СО СПРАВКОЙ. и коляской
показати весь коментар
16.04.2017 23:19 Відповісти
У медицині це - синдром ху@ла.( не знаю , як латиною)
показати весь коментар
16.04.2017 23:20 Відповісти
.....Открыто уголовное производство по ч. 1 ст. 259 Уголовного кодекса Украины (заведомо ложное сообщение об угрозе безопасности граждан)

Алє- ця людина несудна . Неосудність - стан психологічного здоров'я людини, при якому вона не може контролювати свої дії та не перебуває у свідомості (розумова недорозвиненість, психологічні захворювання тощо..
показати весь коментар
16.04.2017 23:40 Відповісти
краще перебрали б в старконі та хмельницькому просруцьку бидлоту..там стіко психів, починаючи з афгану-любітелей сруцького мірка...ця свволота почала з угону літаків в 90-х- палковое знамя у срассію вивозілі..фу..падаль продажна.............
показати весь коментар
16.04.2017 23:47 Відповісти
И всі лікарі в лікарні мають групу по інвалідності,а по вигляду аж ніяк не тягнуть на інвалідів!
показати весь коментар
17.04.2017 00:04 Відповісти