9514 відвідувачів онлайн
2 431 18

Військові навчання НАТО Summer Shield стартували в Латвії

З 17 по 30 квітня в Латвії на Адажському полігоні і прилеглій до нього території пройдуть міжнародні військові навчання Summer Shield XIV.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Delfi, про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони країни.

"У щорічних міжнародних навчаннях візьмуть участь військовослужбовці з Латвії, Литви, Естонії, США, Канади, Великої Британії, Люксембургу, Болгарії, Румунії, Словаччини, Німеччини та Швеції", - йдеться в повідомленні.

Також читайте: Винищувачі НАТО відпрацьовуватимуть поземні польоти над Естонією

У навчаннях візьмуть участь понад 1200 військовослужбовців НАТО.

Зазначається, що цього року будуть відпрацьовуватися навички бойової підтримки широкого спектру.
Топ коментарі
+11
u nas snjeg sevodnje....summer shield
показати весь коментар
17.04.2017 09:18 Відповісти
+8
Военные учения НАТО Summer Shield стартовали в Латвии - Цензор.НЕТ 5877
показати весь коментар
17.04.2017 09:42 Відповісти
+6
бггг
Военные учения НАТО Summer Shield стартовали в Латвии - Цензор.НЕТ 8494
показати весь коментар
17.04.2017 09:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
u nas snjeg sevodnje....summer shield
показати весь коментар
17.04.2017 09:18 Відповісти
Нужно просто найти хорошую теплую летнюю фуфайку. И летние валенки.
показати весь коментар
17.04.2017 09:34 Відповісти
Не знаю как там в Латвии с "летними щитами", а у нас, глядя на прогноз погоды, впору устанавливать щиты снегозадержания.
показати весь коментар
17.04.2017 09:24 Відповісти
Кутай дерева , бо буде капець .
показати весь коментар
17.04.2017 09:48 Відповісти
Хоч би самому зігрітись. Оце сиджу вдома і як отой Гамлет питання вирішую: їхати, чи не їхати у село. Топити у хаті дорого, ( спасибі нашим Клавдіям, щоб їх болячка прихопила), а не топити - швидко станеш привідом і гаплик.
показати весь коментар
17.04.2017 10:01 Відповісти
Тут мені легше , маю субсидію , а от дерева буду кутати , треба ще 0,6 км плівки або тканини ,бо буде гаплик .
показати весь коментар
17.04.2017 10:09 Відповісти
Всем разом и прикончить бешенного полудохлого медведя !
показати весь коментар
17.04.2017 09:29 Відповісти
тест
показати весь коментар
17.04.2017 09:32 Відповісти
бггг
Военные учения НАТО Summer Shield стартовали в Латвии - Цензор.НЕТ 8494
показати весь коментар
17.04.2017 09:34 Відповісти
Яка країна, такі й герої.
Що поробиш.
показати весь коментар
17.04.2017 09:41 Відповісти
Что-то я в этих "героях" совсем запутался. Но одно понял точно - чем больше в России героев, тем скорее они друг друга перестреляют.
показати весь коментар
17.04.2017 09:52 Відповісти
Военные учения НАТО Summer Shield стартовали в Латвии - Цензор.НЕТ 5877
показати весь коментар
17.04.2017 09:42 Відповісти
Кто-то должен за все ответить. Если не путин, то кто?
показати весь коментар
17.04.2017 09:45 Відповісти
#юрмаланаш, похоже, откладывается навсегда. Стопроцентно, ведь, были такие намерения. И делить там на "республики"-области не нужно ничего: всё близко, всё рядом. И "руськаязычное" население имеется, и тамошние "биндеровцы"- лесные братья были. Но, не вышло...
показати весь коментар
17.04.2017 09:50 Відповісти
tam onji Rigu hotjeli - a Jūrmalu prosto za adno nu a mi....mi ih prosta vygnalji i poslalji
показати весь коментар
17.04.2017 10:01 Відповісти
Военные учения НАТО Summer Shield стартовали в Латвии............

Хорошоооо....
Из раннего.....
Если у вас по Хабаровскому, Приморскому, Камчатскому, Забайкальскому краям будут топать вооружённые «вежливые люди», «братья» из другой страны, а вдоль всей границы РФ, с другой стороны, будут проходить учения войск НАТО, с пробными пусками ядерных ракет, то обнимите братьев. Можете почистить им обувь, приветствуется! Все имеют право на тупость. Просто некоторые очень
злоупотребляют.
Всё самое прискорбное случается, когда идиоты начинают
наводить порядок…. Руцкий порядок…
показати весь коментар
17.04.2017 10:11 Відповісти
пока вы хихикаете а ведь на самом деле казластан нужно уже сегодня освобождать от фашизма