8734 відвідувача онлайн
32 542 69

Сьогодні річниця загибелі Героя України, горлівського депутата Рибака

Сьогодні річниця загибелі Героя України, патріота Донбасу, депутата Горлівської міськради Володимира Рибака.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише в Facebook народний депутат VII і VIII скликань парламенту Єгор Фірсов.

"... пам'ятаю 21 лютого 2014 року ми з Олексієм Митасовим зміцнювали зруйновану барикаду прямо біля пам'ятника Лобановському.

Коли ми тягли до барикади якусь величезну і важку штуку, до нас на допомогу прийшов Володимир Рибак з Олександром Ярошенком. Ми зустрілися прямо в центрі Європейської площі. Я знав що Володя на Майдані, але все ж не очікував його побачити, був дуже радий. Ми переговорили і розійшлися працювати далі.

Читайте також: Два роки з нами немає Героя Володимира Рибака. Ми обов'язково повернемося до української Горлівки та назвемо його ім'ям вулицю або площу, - Порошенко

Здається, відтоді я його не бачив. Знову згадав про Володю, тільки коли дізнався, що його викрали сепаратисти. Він захищав прапор України, який хотіли зняти з будівлі Горлівської міської ради. За цей вчинок він заплатив життям.

Володимир Рибак виявляв хоробрість, відвагу і героїзм саме тоді, коли був найбільше потрібен своїй великій і малій Батьківщини.

Слава героям! Володимиру Рибаку, Миколі Березовому, Юрію Матущаку і всім патріотам, хто віддав своє життя за Україну.

Герої не вмирають!"

Нагадаємо, депутата Горлівської міської ради Володимира Рибака вбили в рідному місті навесні 2014 року.

Заяву про викрадення депутата було зареєстровано 17 квітня 2014 року слідчим відділом міського управління МВС України Горлівки і внесено до Єдиного реєстру за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України "Незаконне позбавлення волі або викрадення людини".

За словами свідка, який подав заяву, 17 квітня цього року невідомі викрали депутата Горлівської міської ради близько 18:00 на проспекті Перемоги в Горлівці. Очевидець повідомив, що депутата силоміць посадили в автомобіль і відвезли в невідомому напрямку четверо чоловіків у камуфляжній формі і в масках-балаклавах чорного кольору. З моменту викрадення мобільний телефон депутата був неактивний.

За даними міліції, встановлено, що 17 квітня Рибак брав активну участь у мітингу "За єдину Україну" перед будівлею Горлівської міської ради. Після закінчення мітингу депутат попрямував до будівлі міської ради для зустрічі з мером міста. Увійти в будівлю йому завадили прихильники так званої Донецької республіки, з якими "у нього виникла словесна перепалка".

Читайте також: "До викрадення причетні не тільки сепаратисти, а й міська влада. Розслідування припинено", - вдова убитого в квітні 2014 року горлівського депутата Рибака

В ході розшукових заходів в мережі Інтернет виявили відеозапис подій, які мали місце 17 квітня 2014 року перед будинком Горлівської міської ради до моменту його викрадення. 19 квітня 2014 року його тіло зі слідами тортур було знайдено в Слов'янському районі.
Топ коментарі
+111
ВЕЧНАЯ СЛАВА ВЛАДИМИРУ РЫБАКУ !!!!
показати весь коментар
17.04.2017 13:09 Відповісти
+59
и когда будут наказаны убийцы?
хотелось бы спросить у поборников суда над торнадовцами
показати весь коментар
17.04.2017 13:08 Відповісти
+49
СВЕТЛАЯ ПАМЯТЬ ГЕРОЮ УКРАИНЫ!
показати весь коментар
17.04.2017 13:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
и когда будут наказаны убийцы?
хотелось бы спросить у поборников суда над торнадовцами
показати весь коментар
17.04.2017 13:08 Відповісти
А с коллаборантами, КАЖДЫЙ из которых виноват в этой смерти и тысячах других) пораженка продолжает цацкаться.
Да что там пораженка... Мы все их чуть ли не на курорт согласны отправить, что бы было "по закону".
Вместо того, что бы без разговоров к стенке ставить.
показати весь коментар
17.04.2017 13:09 Відповісти
А Торнадовцев осудили на основании показаний жены боевика, который воюет против Украины. Вопрос - на чьей стороне Матиос и ГПУ?
показати весь коментар
17.04.2017 22:58 Відповісти
ВЕЧНАЯ СЛАВА ВЛАДИМИРУ РЫБАКУ !!!!
показати весь коментар
17.04.2017 13:09 Відповісти
Нужно найти убийц . Обязательно .
показати весь коментар
17.04.2017 13:09 Відповісти
гиркин и мер Славянска- есть в сети телефонный разговор про труп в подвале
показати весь коментар
17.04.2017 13:13 Відповісти
Все местные -это убийцы и пособники.
показати весь коментар
17.04.2017 17:50 Відповісти
Скільки таких Героїв віддали своє життя за Україну і жодного з представників бандитської владної верхівки які прийшли до влади на крові патріотів.
показати весь коментар
17.04.2017 13:09 Відповісти
всея Орды. рассея, эРэФия никакого отношения к Руси не имеет.
показати весь коментар
17.04.2017 18:35 Відповісти
Панове Мохніцький, Ярема, Шокін та Луценко - чи спокійно вам спиться, після всього що ви не зробили?
показати весь коментар
17.04.2017 13:12 Відповісти
А ТОБІ ????? чужими руками добре жар загрібати.....хай кожен з себе спитає...................
показати весь коментар
17.04.2017 14:31 Відповісти
Зоя - я не генеральний прокурор України.. Якби був ним, то при теперішньому становищі з розслідуванням вбивств на Майдані та й по всій Україні - як мінімум не спав би спокійно це вже точно..
показати весь коментар
17.04.2017 14:37 Відповісти
якби да кабы...ще раз..те саме....шукати винного - це остання річ....
показати весь коментар
17.04.2017 14:57 Відповісти
Пропонуєте не шукати та не притягати до відповідальності вбивць?
показати весь коментар
17.04.2017 14:59 Відповісти
Когда Горловка будет в составе Украины, этому герою нужно будет в центре города поставить памятник и назвать в его честь центральную улицу города.
показати весь коментар
17.04.2017 13:13 Відповісти
СВЕТЛАЯ ПАМЯТЬ ГЕРОЮ УКРАИНЫ!
показати весь коментар
17.04.2017 13:14 Відповісти
не забуду и никогда не прощу...
показати весь коментар
17.04.2017 13:14 Відповісти
" Сегодня годовщина гибели Героя Украины, горловского депутата Рыбака "

Домбасята , пройдет какое-то время и вы будете в очередь становиться , шоб положить цветочки к памятнику этого хлопца . Гарантирую .
показати весь коментар
17.04.2017 13:14 Відповісти
не лучше пусть они уезжают. а не то придется ни их могилки цветочки положить.
показати весь коментар
17.04.2017 13:17 Відповісти
Лучшим " цветочком " от даунбасятины будет предписание покинуть Украину, чтоб даже не воняло предательскими харями,
А цветы от иуд , думаю, только осквернят могилу героя ,погибшего от их рук.
показати весь коментар
17.04.2017 13:19 Відповісти
Там такая вата, а проукраинские жители уехали. Еще много времени пройдет, пока из головы выветрится совок.
показати весь коментар
17.04.2017 13:20 Відповісти
Видели мы как они цветочки возлагают... На примере говнюка Вилкула.
показати весь коментар
17.04.2017 13:22 Відповісти
да БОГ, щоби ці падли-шахтарі не дожили, що би УКРАІНА повернула дамбасс без цих продажних падохших тварюк.................
показати весь коментар
17.04.2017 14:30 Відповісти
на пленке видно всех его убийц.
показати весь коментар
17.04.2017 13:15 Відповісти
Сподіваюсь,сім"я Володимира Рибака забезпечена державою житлом та всім необхідним.
показати весь коментар
17.04.2017 13:16 Відповісти
ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ ПАТРИОТУ УКРАИНЫ!
показати весь коментар
17.04.2017 13:17 Відповісти
Это напоминание нынешней власти! Она должна ВСЕГДА помнить как взобралась на свои кресла, и сколько Крови заплатила за это Украина! И потом не удивляться, почему с нас так жестоко спрашивают!!!
показати весь коментар
17.04.2017 13:19 Відповісти
гиркин,*******,за это тоже ответишь.

Кстати,в тот день вместе с Рыбаком был похищен и потом также убит ещё один паренёк.
Почему о нём-ни слова?
показати весь коментар
17.04.2017 13:19 Відповісти
Двоє хлопців-студентів.
показати весь коментар
17.04.2017 22:11 Відповісти
Світла пам"ять справжнім Патріотам Ураїни - Володимиру Рибаку, Юрію Поправко.
Герої не вмирають.
показати весь коментар
17.04.2017 13:25 Відповісти
Доказ для Гааги, що це не "хунта" б"є по мірним житєлям Донбаса, як кажуть рашн-ЗМІ.

Першими жертвами конфлітку стали саме проукраїнськи настроєні жителі Донбасу. І не тільки Рибак, але й учасники мітингу за єдину Україну в Донецьку, на яких напали тітушня разом із заїжжими кацапськими козаками.
показати весь коментар
17.04.2017 13:42 Відповісти
Герої не вмирають!
показати весь коментар
17.04.2017 13:48 Відповісти
Настоящий Герой! Вечная память!
показати весь коментар
17.04.2017 14:01 Відповісти
Тогда украинцы еще не знали - с каким зверьем придется иметь дело. Юродивые уголовники с пулеметами
показати весь коментар
17.04.2017 14:20 Відповісти
світла пам,ять......а сепарам и мусорам, які його катували-хай рід цих тварюк на них і закінчиться....
показати весь коментар
17.04.2017 14:26 Відповісти
Низкий поклон родителям Владимира за сына Восхищена его героическим поступком Вечный покой душе его
показати весь коментар
17.04.2017 14:29 Відповісти
Реально,он же не один погиб. Там с ним и мальчика убили,студента.. Надо бы его тоже вспомнить.... Кацапское зверье,чтоб вы горели живьем,чтоб у вас дети без кожи рождались...
показати весь коментар
17.04.2017 16:12 Відповісти
я помню эти фото,когда трупы нашли.. Помню,как мама его над гробом стояла... Страшные были фото.. И этот ипучий Славянск от меня - в 85 км.. Наша вата тогда хвалилась,что эти выродки дойдут к нам за ночь... И как потом,через год было противно смотреть на рожи славянцев,которые жрали-пили от пуза...
показати весь коментар
17.04.2017 18:08 Відповісти
Надеюсь всех тех гнид на видео идентифицировали и поставят к ответу, если они еще загнулись .
показати весь коментар
17.04.2017 17:56 Відповісти
Идентифицировали уже некоторых на видео..Сегодня волонтеру в Торецке "идентифицированные" машину сожгли. Те самые что на блокадников нападали.
показати весь коментар
17.04.2017 18:30 Відповісти
Светлая память.
показати весь коментар
17.04.2017 20:10 Відповісти
Царство Небесное Герою!
показати весь коментар
17.04.2017 21:29 Відповісти
Уклін Вам, пане Володимире, за Ваш вчинок.
І Світла Пам'ять !
показати весь коментар
17.04.2017 22:14 Відповісти
Алла
Ненависть
У кожної нації свої хвороби. http://ipvnews.org/hegemon_article07032014.php Читать дальше...
показати весь коментар
17.04.2017 23:01 Відповісти
https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=10&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwidlI-pp6zTAhVMXCwKHTXaDugQtwIIYjAJ&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DnlQa-T-WDco&usg=AFQjCNFmB7CX4ePDx2PN_upRK8b9Jk3kOQ&bvm=bv.152479541,d.bGg Как и за что был убит горловский депутат Владимир Рыбак ...

https://www.youtube.com/watch?v=nlQa-T-WDco/ https://www.youtube.com/watch?v=nlQa-T-WDco\

https://ru.tsn.ua/video/video-novini/hronologiya-zhestokogo-ubiystva-rybaka-kotoroe-proizoshlo-v-slavyanske.html Видео - Хронология жестокого убийства Рыбака, которое ... - ТСН

https://ru.tsn.ua/.../hronologiya-zhestokogo-ubiystva-rybaka-kotoroe-proizoshlo-v-sla...
https://www.google.com.ua/search?q=%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B0%D0%BA%D0%B0&rlz=1C1AOHY_ruUA723UA723&oq=%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B0%D0%BA%D0%B0&aqs=chrome..69i57.10103j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8#
https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:5MwbhwF6TMEJ:https://ru.tsn.ua/video/video-novini/hronologiya-zhestokogo-ubiystva-rybaka-kotoroe-proizoshlo-v-slavyanske.html+&cd=8&hl=ru&ct=clnk&gl=ua
И это на совести этой горловской пророссийской падоли которые сейчас бегут от этого рЮсськАго миря в Украину под видом беженцев
СБУ получила аудиопереговоры боевиков, в которых они обсуждают убийство депутата Рыбака

https://www.youtube.com/watch?v=qVVgKHv1J2Y

ВСУ сравняйте это Г с фундаментом.
показати весь коментар
17.04.2017 23:27 Відповісти
Сегодня годовщина гибели Героя Украины, горловского депутата Рыбака - Цензор.НЕТ 8467
показати весь коментар
17.04.2017 23:34 Відповісти
Вічна пам'ять і слава всім справжнім Героям України!
показати весь коментар
17.04.2017 23:49 Відповісти
его смерть была наверное 1-ой от рук сепаров, от подробностей которой можно было содрогнуться от ужаса. В тех условиях, особенно тогда - это был беспрецедентный героизм!
Светлая память Владимиру, низкий поклон близким и семье за настоящего Героя Украины!!!
показати весь коментар
18.04.2017 00:15 Відповісти
Тіло знайдено 22 квітня, як і студента Юрія Поправку...
показати весь коментар
18.04.2017 00:24 Відповісти
Сегодня годовщина гибели Героя Украины, горловского депутата Рыбака - Цензор.НЕТ 9711
показати весь коментар
18.04.2017 00:30 Відповісти
Вечная память и низкий поклон!!!
показати весь коментар
18.04.2017 01:04 Відповісти
Вечная память Володе..Этим оппоблочным *****, которые говорят что надо сдаваться, пусть он приходит во сне...