8693 відвідувача онлайн
13 109 121

Через "націоналізацію" підприємств на окупованих територіях гуманітарна ситуація там погіршиться через 2-3 місяці, - Черниш

Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш прогнозує за кілька місяців погіршення гуманітарної ситуації в окремих районах Донбасу через захоплення бойовиками українських підприємств, які до цього працювали на непідконтрольній території і давали роботу тисячам жителям ОРДЛО.

Як передає Цензор.НЕТ, про це сказав Вадим Черниш в ефірі Радіо Свобода.

"Багатьох працівників відправили за власний рахунок, але насправді без утримання. Багато з них просто отримали трудові книжки, багатьом обіцяють: посидіть трохи вдома... Йдеться про десятки тисяч працівників. Саме це призведе до погіршення гуманітарної ситуації через 2-3 місяці", - сказав Вадим Черниш в ефірі Радіо Свобода.
При цьому міністр спростовував твердження, що великі підприємства на непідконтрольній території платили гроші угрупованням "ДНР" і "ЛНР".
За його словами, до блокади підприємства працювали і сплачували податки до українського бюджету завдяки домовленостям у Мінську.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна припинить контакти із захопленими бойовиками підприємствами, - Черниш
Топ коментарі
+36
Донбасс являлся все эти годы гнойным нарывом на
теле Украины.

Украина убухивала туда ежегодно миллиарды, которые
в большинстве разворовывались местной мафией. Так Украина сама взрастила
януковичей, ахметовых, звягильских и им подобных... Если не купиться на
очередную авантюру "возрождения Донбасса", то есть надежда со
временем (не быстро!), закрыв многочисленные нерентабельные шахты, превратить его в нормальный регион Украины.
показати весь коментар
17.04.2017 17:41 Відповісти
+32
Из-за "национализации" предприятий на оккупированных территориях гуманитарная ситуация там ухудшится через 2-3 месяца, - Черныш - Цензор.НЕТ 6158
показати весь коментар
17.04.2017 17:37 Відповісти
+27
Надеюсь голодные лугандонцы попрут на Рашку и не придется для них строить тюрьмы...
показати весь коментар
17.04.2017 17:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
чем хуже врагам, тем лучше Украине
показати весь коментар
17.04.2017 19:02 Відповісти
При Трампе жить стало ещё хуже , чем при Обаме.
показати весь коментар
17.04.2017 19:02 Відповісти
если он сожалеет то это его проблема
показати весь коментар
17.04.2017 19:07 Відповісти
А не треба було тим,хто там мешкає, доводити до того,щоб ці території були окуповані.Тепер є тільки один вихід-всім мешканцям вийти на головну площу,взятися за руки,створити коло та прочитати махамантру "путенпамагі".Гумконвой з ракетами та снарядами буде гарантований...
показати весь коментар
17.04.2017 19:08 Відповісти
Почему через 2-3 месяца? Увольнения идут уже сейчас, или через 2-3 месяца до них дойдет? Или закрутки закончатся через 2-3 месяца?
показати весь коментар
17.04.2017 19:13 Відповісти
праваславный трампушка изверг народу свободной лугандонии совсем жизни нет
показати весь коментар
17.04.2017 19:13 Відповісти
Нам обрыдаться,сепарский защитник?
показати весь коментар
17.04.2017 19:18 Відповісти
Чтобы ои в Лугандонии все передохли
Из-за "национализации" предприятий на оккупированных территориях гуманитарная ситуация там ухудшится через 2-3 месяца, - Черныш - Цензор.НЕТ 6559
показати весь коментар
17.04.2017 19:21 Відповісти
Черныш хочет чтобы мы слезу пустили?Тут уж кто шо выбрал,кто Украину кто новоотсоссию,кто шо выбрал так и живёт,каждый выбирает шо выбирает так говорила моя бабушка и никого не вини
показати весь коментар
17.04.2017 19:24 Відповісти
а тебе **** продажная с этого что? ***** зарплату прекратил платить
показати весь коментар
17.04.2017 19:29 Відповісти
їжте транспоранти.
показати весь коментар
17.04.2017 20:10 Відповісти
Я обеспокоен аж до озабоченности ( или наоборот), а вообще какая х.. разница .
показати весь коментар
17.04.2017 20:51 Відповісти
Для тих хто запитує - "що повинна була зробити влада" - повинна була оголосити повну блокаду ОРДЛО ще 3 роки тому - і зараз би сєпарам було не до боїв - виловлювали б останніх кішок і собак на прогодуватися ...
показати весь коментар
17.04.2017 21:04 Відповісти
Брехня это все!
В Домбабве фсе нормуль никакой гуманитарной катастрофы даже не предвидется!
Во первых уже Весна.А поэтому можно нормально собирать березовый фрэш.Трава уже начала пробиваться в необъятной донецкой степи,трава сочная и питательная.Скоро пойдет лебеда,кропива,лопухи и одуванчики,Кора весной на деревьях,набирает новых целительных свойств.
Так что,о какой гуманитарной катастрофе вы говорите!?
показати весь коментар
17.04.2017 21:25 Відповісти
А заводы и прочее принадлежат героям Майдана? Бывших рыгов и прочую шваль не жалко.
показати весь коментар
17.04.2017 22:06 Відповісти
Из-за "национализации" предприятий на оккупированных территориях гуманитарная ситуация там ухудшится через 2-3 месяца, - Черныш
А если твой прогноз не сбудется, ты застрелишься, ипанько-прогнозист?
показати весь коментар
17.04.2017 22:34 Відповісти
Ну так это же есть хорошо!!
показати весь коментар
17.04.2017 23:35 Відповісти
А вообще-то это странно, когда министр, который получает зарплату от украинцев, беспокоится об состоянии дел в зоне врага!
.
показати весь коментар
17.04.2017 23:37 Відповісти
Враг должен платить за агрессию.Пусть теперь сражается с голодной ватой.
показати весь коментар
18.04.2017 08:33 Відповісти
Як багато сенсу в єдиному слові "блокада"...