8008 відвідувачів онлайн
8 236 40

"Політика Кремля посилила українську національну ідентичність", - екс-посол США Пайфер

Російська влада не розуміє особливостей України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку думку висловив колишній посол США в Україні Стівен Пайфер у Твіттері.
"Росія не розуміє Україну. Політика Кремля посилила українську національну ідентичність, наповнюючи її сильними антиросійськими настроями", - пише він.
"Я якось запитав російського дипломата у відставці, чи хтось у Кремлі розуміє Україну. Він сказав, що одна людина розуміла, але її ніхто не слухав", - додав Пайфер.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Є чотири причини, чому США повинні перейматися через війну в Україні, - USA Today
Топ коментарі
+24
***** пофиг наша идентичность и наше отношение к *********. ему насрать. ему нужен конфликт, тормозящий економический рост и вступление Украины в ЕС и НАТО
показати весь коментар
18.04.2017 00:25 Відповісти
+13
Слава Богу,что Украина отрывается от этого зла "кацапии".Последние действия происходящие в Украине показывают,что культура и взгляды на мировоззрение у нас разные.Существовать вместе эти народы могли только при диктатуре царя или военного коммунизма.Жить вместе равнозначно,что поселить нормального человека в психушку.Дай Бог Украине больше никогда не жить в дурдоме под названием кацапская империя.
показати весь коментар
18.04.2017 01:06 Відповісти
+12
кайапи це породження зла ординського!!!!
показати весь коментар
18.04.2017 00:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
кайапи це породження зла ординського!!!!
показати весь коментар
18.04.2017 00:24 Відповісти
***** пофиг наша идентичность и наше отношение к *********. ему насрать. ему нужен конфликт, тормозящий економический рост и вступление Украины в ЕС и НАТО
показати весь коментар
18.04.2017 00:25 Відповісти
Абсолютно в "Яблочко"...
показати весь коментар
18.04.2017 00:26 Відповісти
┈┈┈┈┈┈▕▔╲┈┈┈┈┈┈
┈┈┈┈┈┈┈▏▕┈┈LIKE┈┈
┈┈┈┈┈┈┈▏▕▂▂▂┈┈┈
▂▂▂▂▂▂╱┈▕▂▂▂▏┈┈
▉▉▉▉▉┈┈┈▕▂▂▂▏┈┈
▉▉▉▉▉┈┈┈▕▂▂▂▏┈┈
показати весь коментар
18.04.2017 00:46 Відповісти
Власне нашої національної ідентичності ***** найбільше й боїться...
показати весь коментар
18.04.2017 00:30 Відповісти
чим вона йому загрожує?
показати весь коментар
18.04.2017 00:31 Відповісти
Правдою про угрофінське та монголотатарське походження московії...
показати весь коментар
18.04.2017 00:34 Відповісти
який жах. і шо буде як правда вскриється?
показати весь коментар
18.04.2017 00:36 Відповісти
Доведеться претензії на гегемонію в словянському світі засунути до задниці...
показати весь коментар
18.04.2017 00:42 Відповісти
ну то швидше розкажіть всім правду. ***** злякається і танки з донбасу забере, і крим поверне, капітулює і від депресії шо правда вскриласть, під протекторат України піде
так все легко може бути. правда то сила. зброя - ніщо
показати весь коментар
18.04.2017 00:47 Відповісти
Панько правий!!! однією з головних умов, ключовою умовою існування будь-якої нації є її історичне минуле, без нього не буде обгрунтування жодної державності, жодної ідентичності. те що історія мокшів - суцільний плагіат, сподіваюсь, для Вас не є секретом... а пуйло сьогодні є, а завтра його вже нема... ну скільки йому там лишилося бздіти? 10 - 20 років фізичного існування від сили... та й не в одному карлику проблема - там дійсно ТАК мислять, він лиш тримається у тому мейн стрімі... кацапстан треба знищувати, щоб і сліду не лишилося, і починати слід з усього, що лежить в основі їхньої імперськості!!!
показати весь коментар
18.04.2017 01:13 Відповісти
"Политика Кремля усилила украинскую национальную идентичность", - экс-посол США Пайфер - Цензор.НЕТ 1042
показати весь коментар
18.04.2017 00:50 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=wOH0anOe_-c https://www.youtube.com/watch?v=wOH0anOe_-c Песня для россиян от Украинцев
показати весь коментар
18.04.2017 10:27 Відповісти
Вы заблуждаетесь, а вот Пайфер абсолютно прав. Руководители РФ действительно путают украинцев с россиянами, судят об украинцах по себе. Только полные недоумки могли поставить "шапкокрада" руководить Украиной. Они до сих пор считают, что на Майдан люди вышли под "воздействием печенек" и "наколотых апельсинов". Ну не может их ум обьять необъятного.
показати весь коментар
18.04.2017 05:33 Відповісти
кремлевская банда начала в Киеве строить мини-РАБссию еще при Кучме,вертикаль власти была выстроена по подобию кремлевского фюрера но народ быстро понял что это значит в будущем.Потому и были Украина без Кучмы и Майданы 2004 и 2013-14,вот и вся разница между Киевом и Мацквой
показати весь коментар
18.04.2017 00:26 Відповісти
это он про Немцова?
показати весь коментар
18.04.2017 00:26 Відповісти
Похоже да...
показати весь коментар
18.04.2017 00:28 Відповісти
шоб зрозуміти масковітську орду, треба їсти млинці, олв'е з лопати, ну а де це роблять Усі знають.... ах ще і хфігури величезні з лайна робити....
показати весь коментар
18.04.2017 00:26 Відповісти
29 апреля на РАБссии Майдан очередной,типа Открытая РАБссиия Ходора и Навального
показати весь коментар
18.04.2017 00:34 Відповісти
Клоуни...
показати весь коментар
18.04.2017 00:36 Відповісти
"- Ой, Вань, гляди, какие клоуны!
Рот - хочь завязочки пришей…
Ой, до чего, Вань, размалеваны,
И голос - как у алкашей!"
(В.Высоцкий)
показати весь коментар
18.04.2017 05:35 Відповісти
лучшая оппозиция - оппозиция, созданная и контролируемая властью. остается только ставить на карандаш всех кто на их митинги приходит. если ходор и навальный говорят что крым - их, то с этими ******* все ясно....
показати весь коментар
18.04.2017 00:41 Відповісти
Таки да. Американец лучше понимает Украину, чем "братский народ".
показати весь коментар
18.04.2017 00:54 Відповісти
Рабу в плетених ляптях ніколи не зрозуміти цивілізованих людей які прямо сказали що їх сцаризм то гівно.
А вам друзі наука , там за вогняним кордоном на сході ,ніколи не буде цивілізації крапка
показати весь коментар
18.04.2017 00:55 Відповісти
Это вы точно подметили:" когда украинцы носили сапоги, в рашке в лаптях ходили".
показати весь коментар
18.04.2017 09:26 Відповісти
Слава Богу,что Украина отрывается от этого зла "кацапии".Последние действия происходящие в Украине показывают,что культура и взгляды на мировоззрение у нас разные.Существовать вместе эти народы могли только при диктатуре царя или военного коммунизма.Жить вместе равнозначно,что поселить нормального человека в психушку.Дай Бог Украине больше никогда не жить в дурдоме под названием кацапская империя.
показати весь коментар
18.04.2017 01:06 Відповісти
"Политика Кремля усилила украинскую национальную идентичность", - экс-посол США Пайфер - Цензор.НЕТ 3801
показати весь коментар
18.04.2017 03:24 Відповісти
В Украине - беззаконие и бардак. А это значит, что УКРАИНА -ЭТО НЕ ГОСУДАРСТВО! Это территория с населением. Государство украинцы начали строить в 2014. Желаем Вам успехов в этом нелёгком многолетнем деле! Слава Русі-Україне!
показати весь коментар
18.04.2017 07:14 Відповісти
Что-то ты, паникр, как-то и насрал и в то же время облил эту субстанцию медом. У вас, в Белорусси, нет ни беззакония, ни бардака! У вас твердая рука верховного правителя-жреца. А то, что права голоса у людей нет, и гаечки закручены дальше некуда, так это ничего страшного, картохи пока хватает... И дружелюбный восточный сосед пока занят организацией беззаконий и бардака у нас...
показати весь коментар
18.04.2017 11:00 Відповісти
Розкажи ще про право народу Луганди на самовираження, демократичну цінність псевдореферендумів ********** путлєра.
показати весь коментар
18.04.2017 07:58 Відповісти
ддааааааа, тепер легше ідентифікувати людей, які хочуть виїхати пмж в Польщу, Францію, Німеччину, та й парашу в кінці кінців, і тих жидів, які їх до цього змушують...