13275 відвідувачів онлайн
9 337 30

Кабмін зменшив щомісячні виплати за службу у військовому резерві

Кабінет міністрів України зменшив щомісячні виплати за час служби у військовому резерві для рядового складу з 1,5 мінімальних заробітних плат до 1,5 прожиткових мінімумів.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зачитав цю постанову як таку, що уряд ухвалив без обговорення.
Згідно з проектом рішення, Кабмін постановив, що розрахунок щомісячних виплат за час служби у військовому резерві будуть вести не в кількості мінімальних заробітних плат, а в прожиткових мінімумах: від 1,5 для рядового складу, до 1,9 і 2 для старшого і вищого офіцерського складу.
Таким чином, сума щомісячних виплат у розрахунку на початок 2017 року зменшено для рядового складу з 4,8 тис. грн до 2,4 тис. грн, для старшого офіцерського складу - з 6080 грн до 3040 грн, для вищого офіцерського складу - з 6,4 тис. грн до 3,2 тис. грн.
Уряд також постановив, що в разі невиконання резервістом програми підготовки або вчинення правопорушень, пов'язаних із проходженням служби у військовому резерві, щорічна винагорода військовою частиною (від 1,6 тис. грн для рядових до 3,1 тис. грн на рік для вищого офіцерського складу), з командиром якої резервіст уклав контракт на проходження служби у військовому резерві або в яку резервіста зараховано на службу військового оперативного резерву першої черги, не виплачують чи розмір її зменшується.

Дивіться також: "Досить пиляти гроші!", - активісти мітингують під Кабміном проти фінансування "псевдоветеранських організацій". ФОТОрепортаж+ВІДЕО
Топ коментарі
+5
Ось так закінчуються всі реформи порошенка - ганебно і без обговорень, просто закінчуються гроші.
показати весь коментар
19.04.2017 15:19 Відповісти
+5
Я подозревал что в РФ что то не так!
показати весь коментар
19.04.2017 15:23 Відповісти
+4
Так треба було відразу все обговорювати і обмірковувати, коли призначали виплати, а тепер це кидалово! А давайте вдвічі скоротимо зарплати чиновникам, міністрам та депутатам і без обговорень!
показати весь коментар
19.04.2017 15:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ось так закінчуються всі реформи порошенка - ганебно і без обговорень, просто закінчуються гроші.
показати весь коментар
19.04.2017 15:19 Відповісти
тут как бы надо вникнуть в суть этой "службы"... Разберемся за что платят, можно и обсудить мало или много.
показати весь коментар
19.04.2017 15:22 Відповісти
Так треба було відразу все обговорювати і обмірковувати, коли призначали виплати, а тепер це кидалово! А давайте вдвічі скоротимо зарплати чиновникам, міністрам та депутатам і без обговорень!
показати весь коментар
19.04.2017 15:28 Відповісти
Ти спочатку зясуй, хто такі резервісти, а потім пиши. Бо виглядаєш трохи безглуздо ))
показати весь коментар
19.04.2017 15:30 Відповісти
а вы думаете что там иначе? Вот почитайте, как одним из самых ненавистных подняли... в государстве лжецов, врут всем...http://prokurorska-pravda.today/article/zvyozdnoe-nebo-nad-golovoj-u-prokurorskogo-rabotnika-ili-yura-gde-nashi-zarplatyi/
показати весь коментар
19.04.2017 15:32 Відповісти
гроші це мотивація, коли почали ато армії не було людей треба було мотивувати тому і повстановлювали такі мотивувальні виплати. Тим більше тут мова йде про виплати резервістам. Зараз паралельно робимо економічні реформи, соціальні, тому треба перерозподілити трохи кошти. Але ж тобі ***** на це, да? Звичайно добре що ти так за військових вступаєшся, але це не той випадок.
показати весь коментар
19.04.2017 15:33 Відповісти
Я не бачу причини, чому резервістам мають скорочувати виплати. Снаряга коштує недешево і постійно треба підвищувати власний рівень в стрільбі та військових навичках. А скільки зараз патрон для калаша коштує? Тому ці гроші не покривали всіх витрат навіть на самопідготовку, але і їх скоротили! Це ідіотизм! Хочемо мати резервістів, то треба платити гроші резервістам, на снарягу, на набої, на амуніцію, на курси, на поїздки на полігон, на дизпаливо для БМП та БТР, щоб можна було хоч якось проводити тренування, якщо резервісти десантники чи морпіхи це теж не дешево, скільки коштує стрибок з парашутом, скільки коштують тренування з аквалангом???!!!! Хочемо мати армію - треба платити гроші солдатам і офіцерам! Забрати гроші це саме дебільне рішення яке тільки може бути!
показати весь коментар
19.04.2017 16:19 Відповісти
Нельзя всё отдавать только военным.В стране практически забыли о пенсионерах и людей с инвалидностью.
показати весь коментар
19.04.2017 15:22 Відповісти
Я подозревал что в РФ что то не так!
показати весь коментар
19.04.2017 15:23 Відповісти
согласен, надо перераспределить чуть
показати весь коментар
19.04.2017 15:26 Відповісти
единичка, с нулевкой согласна...щас расплачусь от умиления...
показати весь коментар
19.04.2017 15:35 Відповісти
Кабмин уменьшил ежемесячные выплаты за службу в военном резерве - Цензор.НЕТ 4005
показати весь коментар
19.04.2017 15:22 Відповісти
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1kI7M2ngkfqQ78HuA0sCKGEaENzg&ll=48.74033732125089%2C28.416551887499963&z=6 Підприємства,відкриті в україні з початку 2015 року
показати весь коментар
19.04.2017 15:38 Відповісти
Ніколи не чув, що є така структура - "воєнний резерв"...
А вона, як дізналися, є. Та й ще там гуляють грощі.
показати весь коментар
19.04.2017 15:24 Відповісти
Что-то я ничего не понял.. А что мне должны были ещё и что-то платить за нахождения в резерве? Я после демобилизации был зачислен в оперативный резерв первой очереди и ничего кроме дембельских 20 штук не получал. Какие ещё выплаты?
показати весь коментар
19.04.2017 15:24 Відповісти
***** 20 штук дембельских.....ты где служил?
показати весь коментар
19.04.2017 15:27 Відповісти
В танкистах я служил, неважно какая часть. Знакомые из десантуры и морпехов получали когда увольнялись по 25-30 штук
показати весь коментар
19.04.2017 15:37 Відповісти
уточняй что єто в АТО, а не где то под Киевом
показати весь коментар
19.04.2017 15:40 Відповісти
понятное дело, что в АТО, большая часть времени там и прошла. А какой смысл служить и не бывать на предке? То и не служба вовсе.
показати весь коментар
19.04.2017 16:06 Відповісти
резервисти никаких ежемесячних виплат не получают
что за бред?
показати весь коментар
19.04.2017 15:38 Відповісти
Так, при Януковиче закупали и палатки, и спальные мешки, и БМП, и даже танки...
Только на бумаге - а деньги в карман.
Но, хорошие идеи не могут витать в воздухе без воплощения.
Вот, и сейчас кто-то платит на бумаге резервистам...
показати весь коментар
19.04.2017 15:57 Відповісти
Резервистам еще и платят???? А они у нас вообще есть?
показати весь коментар
19.04.2017 15:42 Відповісти
Вот что такое резервисты... при "совке" это называлось забрать в "партизаны"...только сейчас это добровольно и по контракту с командиром части..

Резервист проходит подготовку в своем подразделении в должности согласно контракту и привлекается к участию во всех наиболее значимых мероприятиях боевой подготовки (боевые стрельбы, тактические учения и т. Д.). При этом сроки проведения собрания командир воинской части заранее согласовывает с резервистом и его работодателем.
Отличия от военнообязанных
Резервист проходит службу в резерве в добровольном порядке на основании заключенного с ним контракта.
Резервистам ежегодно выплачивается денежное вознаграждение в соответствии с воинским званием по результатам выполнения программы подготовки. Также резервистам возмещают компенсацию за проезд к месту прохождения сборов и обратно и осуществляют выплату суточных (согласно воинских званий).
Работодатель резервиста получает компенсацию заработной платы выплаченную резервисту, за время, отсутствует работник на рабочем месте.
показати весь коментар
19.04.2017 15:50 Відповісти
Когда зарплата депутатов и министров будет приравнена к прожиточному минимуму.
К одному прожиточному минимуму. Пусть попробуют.
показати весь коментар
19.04.2017 16:03 Відповісти
https://censor.net/news/305152/general_litvin_bejal_izpod_ilovayiska_brosaya_voorujenie_i_tehniku_kombat_dnepr1_bereza

Таким образом,
сумма ежемесячных выплат в расчете на начало 2017 года уменьшена для рядового состава с 4,8 тыс. грн до 2,4 тыс. грн, для старшего офицерского состава - с 6080 грн до 3040 грн, для высшего офицерского состава - с 6,4 тыс. грн до 3,2 тыс. грн. Источник:
https://censor.net/n436911
7.5 миллиона

человек уже выехало из Украины .( В основном призывного возраста).
В случае чего ,

кто будет сражаться и умирать за Активы 2% офшорников ?
ЛуганнДонн наглядно

показал , кто первым сбегает с поля боя!

01.10.14 17:49 Генерал Литвин бежал из-под Иловайска, бросая вооружение и технику, - комбат "Днепр-1" Береза Командир добровольческого батальона "Днепр" Юрий Береза рассказал о бегстве руководителя сектора "Д", генерала Литвина из-под Иловайска, что привело к большим потерям среди военнослужащих.
показати весь коментар
19.04.2017 16:10 Відповісти
Отож..а то развелось 10 тысячников..любовницам квартиры снимают..о пенсионерах не думают..Державу за миску похлебки мало кто защищать хочет..вернее ваще никто не хочет.кто за идею, тот один хер чтото мутит крутит себе в мошну..
показати весь коментар
19.04.2017 16:11 Відповісти
Все - приплыли. Петя- на выход, с вещами и на хер.
показати весь коментар
19.04.2017 17:42 Відповісти