6867 відвідувачів онлайн

Бойовики обстріляли Широкине, порушуючи "режим тиші", - штаб АТО

Ситуація в Широкиному залишається стабільно напруженою.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр штабу АТО, бойовики знову обстріляли Широкине.
"Незважаючи на режим тиші, російсько-окупаційні війська не припиняють збройних провокацій проти сил АТО. Зокрема, в Широкиному українські військовослужбовці опинилися під вогнем противника", - повідомляють у штабі.
Крім стрілецької зброї, бойовики застосовують станкові протитанкові гранатомети (СПГ), ручні протитанкові гранатомети (РПГ), міномети і бойові машини піхоти (БМП).

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Окупанти нарахували понад 200 учасників із 46 країн на форумі в Ялті, МЗС України перевіряє інформацію про іноземних представників

Бойовики застосовують зброю всіх калібрів, також у їхньому розпорядженні самохідні артилерійські установки.
Ситуація в Широкиному залишається стабільно напруженою.
Бойовики намагаються витіснити українські підрозділи із селища, проте українські морські піхотинці успішно відбивають усі напади противника.

Завантаження...