5957 відвідувачів онлайн
1 703 14

Засідання Тристоронньої контактної групи стосовно Донбасу розпочалося в Мінську

У Мінську відбуваються чергові переговори стосовно Донбасу.

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці прес-секретар представника України в групі колишнього Президента (1994-2005) Леоніда Кучми Дарина Оліфер, передає Цензор.НЕТ.
"У Мінську розпочалося засідання Тристоронньої контактної групи", - розповіла вона.

Читайте також: Бойовики зірвали підтвердження заручників, які відмовляються від переміщення в ОРДЛО в рамках обміну, - Ірина Геращенко
Топ коментарі
+3
В Авдеевку надо перенести заседание!!Там быстро договорятся!!
показати весь коментар
26.04.2017 13:58 Відповісти
+3
Какой-то массовый онанизм, а не переговоры!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
26.04.2017 14:00 Відповісти
+2
Какие группы,что за бредни - вчера опять погибло трое наших парней а чучело офшорное нам всё сказки рассказывает про минск ,ну сколько можно всё это терпеть .....
показати весь коментар
26.04.2017 14:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В Авдеевку надо перенести заседание!!Там быстро договорятся!!
показати весь коментар
26.04.2017 13:58 Відповісти
Да можете сразу и заканчивать. Хоть кофе с булочками сэкономите.
показати весь коментар
26.04.2017 13:59 Відповісти
Какой-то массовый онанизм, а не переговоры!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
26.04.2017 14:00 Відповісти
Какие группы,что за бредни - вчера опять погибло трое наших парней а чучело офшорное нам всё сказки рассказывает про минск ,ну сколько можно всё это терпеть .....
показати весь коментар
26.04.2017 14:01 Відповісти
ну так в военкомат бегом, вас там ждут... так и победим... в не ********...
показати весь коментар
26.04.2017 14:19 Відповісти
Ту сначала свою глупость железобетонную победи ...
показати весь коментар
26.04.2017 14:25 Відповісти
Глупость заразительна - убирайся восвояси!
показати весь коментар
26.04.2017 14:29 Відповісти
Бла-бла-бла-бла-бла
показати весь коментар
26.04.2017 14:02 Відповісти
Тиждень тільки починається а вже шестеро хлопців вбито. Торгові партнери петі та гросі неуймуться.
показати весь коментар
26.04.2017 14:06 Відповісти
Заседание Трехсторонней контактной группы по Донбассу началось в Минске - Цензор.НЕТ 1235
показати весь коментар
26.04.2017 14:07 Відповісти
в Минске наступил 37 й год
режим кремлевского холуя Лукашенко в реале
https://www.youtube.com/watch?v=kPUrx3FMnTc
https://www.youtube.com/watch?v=ynYcMr9aHUU
показати весь коментар
26.04.2017 14:07 Відповісти
в мене питання до отих, хто у Мінську балаболить, а краще шо Усі ми задали їм таке питання, чому????...... ((
показати весь коментар
26.04.2017 14:20 Відповісти
Мир забил на Украину из-за этих заседаний .
показати весь коментар
26.04.2017 14:26 Відповісти
если учесть,что в заседаниях принимают со стороны Украины ее предатели,которые невьездные под санкциями,в США вместе с рашистами,тогда можна констатировать об очередной болтовне...и мира не будет...